Blues i okolice bluesa.

Zaczęty przez wojtek41, Maj 29, 2014, 21:24

Poprzedni wątek - Następny wątek

stary audiofil

Taka ciekawostka
Kenny Wayne Shepheard jest zięciem Mela Gibsona.

wojtek41

Tomek tez pisal. Tomek tez pisal. Tomek tez pisal...
Nooo. Ukarac go za te avatary  :D


wojtek41

Cytat: stary audiofil w Luty 25, 2015, 21:11
Taka ciekawostka
Kenny Wayne Shepheard jest zięciem Mela Gibsona.
Powaznie ? A to faktycznie ciekawostka. Teoretycznie, powinien miec latwiej...)

elem

Łatwiej o Gibsony = trudniej o Fendery :)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

wojtek41

No tesciu wszystkich plyt nie wykupi  :D A tak powaznie lubie go. Mam kilka plyt na cd. Solidne granie.

stary audiofil

Każda płyta ma inny styl.
Łącznie wydał ich osiem.
A tego chłopca znacie?
Jonny Lang-do tej pory 6 płyt wydał

wojtek41

Znam dwie, moze trzy plyty. Mlodziak ale z ambicjami. )

stary audiofil

Mam te 6 Langa
A Wojtku wiesz ile mam z blusem i rockiem razem?

Moja pierwsza kupiona 5 marzec bodajże na pewno 82 rok -sklep Helicon na Starym Mieście,
Płyta the best Nazareth.

Jutro grzebne jakieś starocie.

wojtek41

Pojecia nie mam...) Nie pamietam tez mojej pierwszej kupionej...

wojtek41

El Jose and the Hibbie Blues 8)


stary audiofil

Kto gra teraz najlepiej Hendrixa z żyjących gitarzystów?........to nie moja opinia-tak mówią
Podpowiem,ze był w Polsce i byłem na tym koncercie.

wojtek41


wojtek41

Fajne soczyste blues/rockowe granie.  8)

wojtek41


stary audiofil


wojtek41

Znam grubasa, chyba z 7 plyt.  Nie sadzilem, ze o niego chodzi. Zreszta jest tylko dobrych gitarzystow...)


kangie

Cytat: stary audiofil w Luty 25, 2015, 22:08
Kto gra teraz najlepiej Hendrixa z żyjących gitarzystów?........to nie moja opinia-tak mówią
Podpowiem,ze był w Polsce i byłem na tym koncercie.
Wg mnie Phil-X niezle gra muze Hendrixa. Nie tylko jego muze.

stary audiofil

Mam dvd z grubasem i bylem w Polsce na jego koncercie-jest niezły jak dla mnie. ;D

stary audiofil

Tak sie złożyło,ze posiadam od wielu lat taka 18-sto płytowa składankę bluesową 20 bitowa
good whiskey blues..........mocno polecam-posiada ktoś?

wojtek41

Nie posiadam. Pewnie warta grzechu ?  Natomiast posiadam to ciekawe wydanie. Siedze i slucham, i slucham, i slucham... 8)
"One burbon, one scotch and one beer".  Piątek  ;D

gratefullde

#420
Cytat: stary audiofil w Luty 25, 2015, 21:11Kenny Wayne Shepheard

Gość jest głuchy. Na koncercie nic nie słychać, ściana hałasu a On stoi uśmiechnięty i wycina kiedy ludzie wychodzą :) masakra :)

Był po nim Coco Montoya :) Inna liga :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41


gratefullde

No to radośnie od rana ten album u mnie leci. Genialna kapela choć nie a capella

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

gratefullde

No i ten przepiękny album. Bardzo lubię.

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

gratefullde

A tu bardzo fajny band W.I.N.D. z niesamowitym Johny Neelem na klawiszach. Ciężko się przebijają, na jednym z koncertów z tej trasy byłem, niesamowite. Grupa warta posłuchania na pewno, power trio.

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9