Blues i okolice bluesa.

Zaczęty przez wojtek41, Maj 29, 2014, 21:24

Poprzedni wątek - Następny wątek

elem

Znasz? Bo ja od dzisiaj, świetne !

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

wojtek41

Nieee i to mnie boli. Trzeba kupic...)


elem

Dziś usłyszałem u Manna, córka też niezła


Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

wojtek41

Coreczke slyszalem. Calkiem, calkiem. ) O ktorej byla audycja Manna ? W PR 3 ?

elem

tak, chwilę temu byłem w aucie i akurat wpadłem na te rodzinkę :)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

wojtek41

Musze zapamietac, zeby Wojtusia posluchac. Zawsze lubilem jego postrzeganie muzyki. )

wojtek41

Slucham winyla, choc zdjecie z neta  8)


wojtek41

Troche detoxu i spac... 8)


wojtek41

 8)


wojtek41

To juz chyba na dobranoc... 8)


Keef98

Ma super głos. ;D Fajne, nawet bardzo.

wojtek41

Owszem. potrafi krzyczec...) Lubie. )
Zmienilem zdanie. Na dobranoc The JT Blues Band, z 2014 roku.  8)


rudy-102

Nie wiem, czy juź coś było o tej płycie.
Tak przed zasnięciem baardzo przyjemna muzyka.


wojtek41

Cytat: rudy-102 w Marzec 26, 2015, 22:43Nie wiem, czy juź coś było o tej płycie.
Tak przed zasnięciem baardzo przyjemna muzyka.

Kapitalna plyta... 8)

rudy-102

Właśnie ją sobie nałożyłem. Po całym dniu stresu idealne zakończenie. Tak przy okazji. Świetne nagrana.

nosferartur





Chętnie posiadłbym na winylu, ale póki co nie ma  :(
Zu Audio Druid, Zu Audio Mini Method sub, monobloki Antique Sound Lab AQ-1006(845), Hattor Audio Passive Preamplifier, Bel Canto CD 2, Sonore MicroRendu, Musical Paradise MP-D2 dac, gramofon Michell Gyro Dec + SME 309 + Benz Micro Glider SL , pre gramofonowe Gennett by Stanisław Dinter MC 100% lampy, Otari MX 5050 B2HD.

gratefullde

Cytat: nosferartur w Marzec 28, 2015, 16:27Chętnie posiadłbym na winylu, ale póki co nie ma 

Świetny jest, szukam płyty.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41

Danny Green - Road Leading Home. Plyta z 2014 roku. Sympatyczne bluesowe granie, z duza domieszka rocka w bardziej lagodnej formie. Plyta z rodzaju tych, nad ktorymi nie trzeba sie zbytnio skupiac przy sluchaniu. Co nie znaczy, ze jednym uchem wpada a drugim wypada. ) Takie fajne granie, troszke w tle ale budzace zaciekawienie. Solidna blues / rockowo / popowa muzyka.  8)


nosferartur

Z życzeniami ,,miłego dnia", dla tych wszystkich, którzy jeszcze się nie dobudzili.





Zu Audio Druid, Zu Audio Mini Method sub, monobloki Antique Sound Lab AQ-1006(845), Hattor Audio Passive Preamplifier, Bel Canto CD 2, Sonore MicroRendu, Musical Paradise MP-D2 dac, gramofon Michell Gyro Dec + SME 309 + Benz Micro Glider SL , pre gramofonowe Gennett by Stanisław Dinter MC 100% lampy, Otari MX 5050 B2HD.

GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.

Keef98

Pojawiło się na facebooku B.B. Kinga godzinę temu:
A Message from B.B.
"I want to thank everyone for their concern and good wishes. I'm feeling much better & am leaving the hospital today."

Keef98


Kocham to!
IMHO SRV jest najlepszym gitarzystą bluesowym, a z wszystkich wybitnych gitarzystów śpiewa najlepiej.

miniabyr

Szkoda życia na chujowy dźwięk !

elem

Wojtek, jesteśmy z Tobą, będzie dobrze, wierzymy


Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

wojtek41

Koledzy, bardzo dziekuje za wsparcie i mile slowa. Pierwsza bitwa prawie wygrana. Walczymy dalej.