Teraz słucham

Zaczęty przez gratefullde, Maj 30, 2014, 12:19

Poprzedni wątek - Następny wątek

amati74

Piękny głos piękna płyta

nosferartur

Teraz słucham i proponuję tym, którzy nie chcą się sponiewierać w ,,Barku audiomaniaka". Może herbatki?

https://www.youtube.com/watch?v=9Xw5VkCpxRg
Zu Audio Druid, Zu Audio Mini Method sub, monobloki Antique Sound Lab AQ-1006(845), Hattor Audio Passive Preamplifier, Bel Canto CD 2, Sonore MicroRendu, Musical Paradise MP-D2 dac, gramofon Michell Gyro Dec + SME 309 + Benz Micro Glider SL , pre gramofonowe Gennett by Stanisław Dinter MC 100% lampy, Otari MX 5050 B2HD.


nosferartur

Po wczorajszych sekscesach, odrobina klasycznego piękna.

https://www.youtube.com/watch?v=sRWMwpPlm28
Zu Audio Druid, Zu Audio Mini Method sub, monobloki Antique Sound Lab AQ-1006(845), Hattor Audio Passive Preamplifier, Bel Canto CD 2, Sonore MicroRendu, Musical Paradise MP-D2 dac, gramofon Michell Gyro Dec + SME 309 + Benz Micro Glider SL , pre gramofonowe Gennett by Stanisław Dinter MC 100% lampy, Otari MX 5050 B2HD.

fotobia

Dziś pięknie wydany album, no i jak na mój słuch gra bdb.
Luxman PD 284, Advance Acoustic EZY-80, Art DJ Pre II, JMLAB Cobalt 816S

GregWatson

A ja zapuściłem niezapomnianego Roya.

Trochę tego i trochę tamtego też.

amati74

Cytat: GregWatson w Kwiecień 08, 2018, 13:15
A ja zapuściłem niezapomnianego Roya.
Greg piękny ten twoj micro

GregWatson

Jeśli chodzi o gramiak to Micro Seiki MR-711 + wkładka dedykowana do tego modelu M-7000/e.
Trochę tego i trochę tamtego też.

amati74

Cytat: GregWatson w Kwiecień 08, 2018, 13:56
Jeśli chodzi o gramiak to Micro Seiki MR-711 + wkładka dedykowana do tego modelu M-7000/e.
Świetnie się prezentuje  [emoji3]

GregWatson

Dzięki. Dwa takie ustrzeliłem (jeden w wersji europejskiej a drugi w japońskiej).
Tu jak coś masz cały wątek:

http://audiomaniacy.pl/index.php?topic=172.0

Trochę tego i trochę tamtego też.

amati74

Cytat: GregWatson w Kwiecień 08, 2018, 14:08
Dzięki. Dwa takie ustrzeliłem (jeden w wersji europejskiej a drugi w japońskiej).
Tu jak coś masz cały wątek:

http://audiomaniacy.pl/index.php?topic=172.0
Dzięki z chęcią poczytam [emoji3]


moon

marzy mi sie Perpetuum Mobile na LP, ale przegapilem kiedys, a reedycji nie widac:(
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

amati74

U mnie dziś Namysłowski prosto od Elema świetna płyta to wznowienie jak na moje ucho i mój sprzęt gra świetnie

amati74

A teraz przed objadem na lepszy apetyt też prosto od Elema P. Wyleżoł

Michał

Na tego Wyleżoła bardzo czekałem,niestety w moim odczuciu ta płyta jest przeciętna.Smęty i nudy ,oraz zawodzenia.Lipa a szkoda bo pianista zawodowy.Nie ma ognia,jak np. u Więcka-to jest dopiero muza! a Gość młodziutki,to co On jeszcze nam pokaże...?

amati74

Cytat: Michał w Kwiecień 09, 2018, 19:26
Na tego Wyleżoła bardzo czekałem,niestety w moim odczuciu ta płyta jest przeciętna.Smęty i nudy ,oraz zawodzenia.Lipa a szkoda bo pianista zawodowy.Nie ma ognia,jak np. u Więcka-to jest dopiero muza! a Gość młodziutki,to co On jeszcze nam pokaże...?
Mnie się podoba, ale ja lubię takie smętki, mnie taka spokojna muzyka bardzo się podoba, a fortepian Wyleżoła brzmi świetnie. Wiesz Michał jednemu pasuje drugiemu nie, tak to już jest. Ja się ciesze tą płytą oceniam ja jako kameralna muzę ale z mocą odpowiednią dla mnie. Uwielbiam fortepian i jest on tu dość wyrazisty dla mnie, nawet więcej bardziej mi się ta płyta kojarzy z koncertem fortepianowym niż z jazzem ale dodatek innych instrumentów podkreśla wielkość fortepianu. Nie umiem dobrze zobrazować moich odczuć więc może to co pisze odczytacie jako masło maślane [emoji3], coż zwykły meloman ze mnie.

amati74

Strona B troszkę może aż za sentymentalna [emoji16]

amati74

Ale jak słucham drugi raz strony B to już mi się podoba, bardziej. Przypominam że to pewnie przez reminiscencje jak to twierdził  inżynier Mamoń w filmie "Rejs".

amati74

Tak w ogle płyty które mi przysyła Elem naprawdę fajnie grają. To moje źródełko z Polski, dziękuję Ci Tomaszu. [emoji16]

elem

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe


frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

amati74

#4623
Dziś na dobranoc pięknie wydany album 2xLP, pięknie to brzmi na moim td 160, FCL II i AKG k702. Bajka [emoji3]. Jak to mówi Malg, nirvana. Może jakaś mała szklaneczka dla dopełnienia. Ciekaw jestem jak brzmiał by jego głos na lampie...

fotobia

Ja dziś kręcę ... Kupiona w Biedronce za 37,50 :). Gra bardzo dobrze. Fajnie basy chodzą. Nietypowa pierwsza strona, muza niemal do końca płyty. Musiałem polaltomat wyłączyć w graniaki bo wyłącza mi się na kawałek przed końcem utworu.
Luxman PD 284, Advance Acoustic EZY-80, Art DJ Pre II, JMLAB Cobalt 816S