Teraz słucham

Zaczęty przez gratefullde, Maj 30, 2014, 12:19

Poprzedni wątek - Następny wątek

frywolny trucht

#4100
Ależ niespodzianka! Żyją!

https://www.youtube.com/watch?v=LxkE0Nj4Dgw

Jest ogień!
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

dyletant

#4101

dino

Pani Gołębiewska  8)
Tym razem z gęstego pliku.

vasa

Z pliku gra lepiej, mimo że płyta wyryta świetnie.
Ale czy przyjemniej?

[emoji377]🥃

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

dino

Do płyty rytej trzeba zrobić nastrój, się rozsiąść i.t.d  8)
A ja sobie przy kompie siedzę to mi się nie chce tak płyty rytej słuchać bo monitor trochę zasłania.

dino

Dlatego teraz tyż z hi-res ...

gratefullde

W ubiegłym roku Bill Frisell nagrał znakomitą płytę When You Wish Upon a Star, wydał ją Okeh. Z tej płyty taka perełka :)

https://www.youtube.com/watch?v=6ersgvlY9rU
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

vasa

Alena Baeva gra koncert skrzypcowy Czajkowskiego.
Śliczna dziewczyna, ślicznie gra [emoji3]


[emoji377]🥃

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

dino

A mnie jakoś tak zwiało na czarna płytę

dino

Cytat: vasa w Sierpień 16, 2017, 21:28Śliczna dziewczyna, ślicznie gra
Stałeś z boku jak robili zdjęcie ?
Bo coś jej oczka w jedyna słuszną stronę uciekają :)

frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

Lyset

@frywolny trucht,Puscifer 3xtak!

U mnie wlasnie napierdala z 12 cali:
Kenwood BLM802WH/Kenwood BM450/Braun BT5090/Yamaha XSR900/Yamaha XF425

vasa

Wolfgang Amadeusz w najlepszej sowizdrzalskiej formie i jego 'Zahlastana fifulka' (oczywiście fake, ale mnie bawi :) )
Płyta zaśpiewana, nagrana i wytłoczona wzorcowo.
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

miniabyr

Henryk Szeryng jest moim ulubionym skrzypkiem, a ten koncert Beethovena w jego wykonaniu to cudo. Polecam.
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

gratefullde

Fajnie to brzmi, słucham sobie na HD600 + Questyle cma600i

https://www.youtube.com/watch?v=iQhPxLGhkok
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

frywolny trucht

"Polsko" jest na pierwszym miejscu LP3 i sądzę, że parę osób czuje się z tym wyjątkowo niewygodnie :)
Znacie taką wersję? Ponoć ci, który słyszeli ją jako pierwszą- uważają, że jest lepsza.

https://www.youtube.com/watch?v=BI7A2Qso8Ck
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

malg

Cytat: vasa w Sierpień 23, 2017, 20:59
Wolfgang Amadeusz w najlepszej sowizdrzalskiej formie i jego 'Zahlastana fifulka' (oczywiście fake, ale mnie bawi :) )
Płyta zaśpiewana, nagrana i wytłoczona wzorcowo.
Widzę Quadro - to CD4 czy SQ


Marek20


Lyset

Cober Ord ‎'Le Revers Du Soleil'.Dark Ambient/Experimental.Fajnie sie slucha wieczorem.Pliczek.
Kenwood BLM802WH/Kenwood BM450/Braun BT5090/Yamaha XSR900/Yamaha XF425

frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

frywolny trucht

Bertrandzie z AC, jak ty mnie zaimponowałeś w tej chwili  :o

"Księżyc to jeden z najdroższych, ale też najgłębiej skrywanych skarbów polskiej muzyki z pogranicza alternatywy i folkloru. Debiutancki materiał grupy z 1996 roku znalazł się na 10. miejscu rankingu "20 najlepszych polskich płyt alternatywnych" Onetu. Po niemal dwudziestu latach, jakie upłynęły od jego premiery, Księżyc powraca, wydaną nakładem brytyjskiej oficyny Penultimate Press, płytą "Rabbit Eclipse". Prestiżowy serwis The Quietus umieścił ją w swoim zestawieniu najlepszych albumów 2015 roku. Polacy wyprzedzili w nim m.in. Bjork. Całkowicie zasłużenie!"

Cytat z onetu. Czas na muzykę:

https://www.youtube.com/watch?v=79VIW5odO_Q
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

frywolny trucht

Jako o rarytasie winylowym coś mi się obiło, ale nigdy nie skusiłem się, by poszukać zawartości. Co za błąd!

"Księżyc był początkowo grupą wokalną, wykonującą słowiańskie pieśni, która stopniowo poszerzała się o instrumenty dęte czy klawiszowe. Debiut zespołu ujrzał światło dzienne w 1996 roku - wyłącznie na winylu w nakładzie 333 egzemplarzy, co przyczyniło się do tego, że z roku na rok obrastał środowiskową legendą. O kolektywie ponownie zrobiło się głośno w 2013 roku, kiedy Penultimate Press wznowiło jego pierwszą płytę, o której Małgorzata Halber mówiła: "Gdyby zmiksować Steve'a Reicha ze słowiańskim folklorem, moglibyśmy otrzymać coś takiego".

http://muzyka.onet.pl/alternatywa/ksiezyc-rabbit-eclipse-recenzja/qfgxyg
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93