Teraz słucham

Zaczęty przez gratefullde, Maj 30, 2014, 12:19

Poprzedni wątek - Następny wątek

Michał

Tego Garretta też mam :o

Bartolo

Ja dziś tak.. . Pewnie znacie, ale ja się dopiero "uczę"... I odkrywam... ;)
https://www.youtube.com/watch?v=cexUtCGKFVs
www.facebook.com/Z.Tylu.Sklepu
www.facebook.com/TymczasemTytus
www.instagram.com/bartosz.mrozowski

amati74

No i jest czad właśnie przyszła do mnie płyta od Roberta /fotobia i słucham i łezka się w oku kręci i jest wykop

fotobia

Fajnie, że Ci radoche sprawia ta płyta. I fajnie że doszła cała w tym moim opakowaniu :)
Luxman PD 284, Advance Acoustic EZY-80, Art DJ Pre II, JMLAB Cobalt 816S

amati74

Cytat: fotobia w Styczeń 15, 2018, 21:48
Fajnie, że Ci radoche sprawia ta płyta. I fajnie że doszła cała w tym moim opakowaniu :)
[emoji3]

krzysiek

Haelos - Full Circle

fajny elektroniczny pop, 2016 r.
Modwright KWI-200, Dynaudio Special 25, Chord Qutest, poprzednio na forum jako blackholesun

amati74

Cytat: blackholesun w Styczeń 16, 2018, 21:51
Haelos - Full Circle

fajny elektroniczny pop, 2016 r.
A co to za wkładeczka taka czerwona?

krzysiek

Modwright KWI-200, Dynaudio Special 25, Chord Qutest, poprzednio na forum jako blackholesun

amati74

Cytat: blackholesun w Styczeń 16, 2018, 22:45
Benz Micro Ace
Wygląda jak rubin w złotej oprawie

frywolny trucht


https://www.youtube.com/watch?v=hm4WQkJOlS0

Ich występy to wygłupy, szydera- pytanie czy stworzyli coś jeszcze na takim poziomie realizacyjnym?
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

malg

a ja prze ostatnie trzy dni: jazz, fusion, funk


amati74

Cytat: malg w Styczeń 21, 2018, 15:36
a ja prze ostatnie trzy dni: jazz, fusion, funk
Fajna sprawa

malg

a dzis od rana free jazz

malg

ten Truffaz na zdjęciu pożyczony, ale już zakupiłem

merlin1973

Pozdrawiam S.CH.

krzysiek

Dzisiaj gram w kółko dwie zajebiste płyty

Modwright KWI-200, Dynaudio Special 25, Chord Qutest, poprzednio na forum jako blackholesun

Michał

Świetne,też je lubię,do tego bardzo dobrze zrealizowane.

MAC


krzysiek

Cytat: Michał w Styczeń 27, 2018, 15:25Świetne,też je lubię,do tego bardzo dobrze zrealizowane.

zgadza się, niestety z każdą kolejną wymianą kolumn okazuje się, jak słabo są nagrane moje ulubione rockowe płyty :)
tych się super słucha
Modwright KWI-200, Dynaudio Special 25, Chord Qutest, poprzednio na forum jako blackholesun

elem

Nowe dźwięki od APP juz niebawem. Na początek 10"

https://www.aperfectcircle.com/
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

tatachabera

Cytat: blackholesun w Styczeń 27, 2018, 15:30niestety z każdą kolejną wymianą kolumn okazuje się, jak słabo są nagrane moje ulubione rockowe płyty

Może te zmiany w złym kierunku były   ???

Dalej grasz na Dynkach ?
Denon DP-59L, Kenwood KD-8030, Pre Phono MPW,  DL-103R, AT-430E, Elac ESG 796, Emotiva XPA-2, Emotiva XSP-1, Aria 926, CT-S710, Denon 3910,
STR-GX70ES, ST-SB 920 QS

krzysiek

Tak. Ostatnio miałem u siebie SF Olympica, niestety nie wpisały się mój mały pokój. Wkrótce wypróbuję coś innego.
Modwright KWI-200, Dynaudio Special 25, Chord Qutest, poprzednio na forum jako blackholesun

seblop

Cytat: malg w Styczeń 21, 2018, 15:36

a ja prze ostatnie trzy dni: jazz, fusion, funk


Polecam lp
Zestaw pierwszy: Luxman PD444+Zontek 14"+ Phasemation PP-1000 Dynavector 505 +Miyjama Shilabe+TRAudio

Michał

#4473
Słucham teraz Chico Freeman&Brainstorm-Threshold,elem dziś mnie nawiedził i z tego związku urodziło się 9 nowych płyt  ::)w tym rzeczona. Miałeś Tomciu rację,oprócz świetnej muzyki(Ula Dudziak gościnnie) płyta zrywa gacie,jest genialnie zrealizowana,referencyjnie wręcz :o
,,This edition is strictly limited to 2500 copies"
Dużo?mało? Nie wiem,ale gra :o

elem

Na zdrowie :)  Dzięki za pyszną pizzę i kawę!  Jutro coś więcej napisze o dobrej zmianie  ;) u Ciebie, bo już dziś padam.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe