Teraz słucham

Zaczęty przez gratefullde, Maj 30, 2014, 12:19

Poprzedni wątek - Następny wątek

elem

Skoro nikt w Polsce nie promuje tej sympatycznej kanadyjki, to może nam się uda  ;)  W DE koncerty w maju.

https://www.youtube.com/watch?v=xURMOGKxOaA&index=5&list=RD4BYzRmiBwRE
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

Bartolo

Fajne... Trzeba teraz czekać na "premierę"...
www.facebook.com/Z.Tylu.Sklepu
www.facebook.com/TymczasemTytus
www.instagram.com/bartosz.mrozowski

elem

Za osiem minut :)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

Księgowy

To ja też poproszę, dawno dawno temu coś kupowałem :o,
Pro-Ject Debiut III Esprit, Pro-Ject Box SE II, Ortofon Alfa, PM6003, CD6003, Heco Celano 501, Qed 350 xt

elem

wściekłe dęciaki, idealne przy fizycznej robocie :)  stary japoński placek, sound świetny

https://www.youtube.com/watch?v=yZmD1_qETHc

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

amati74

Słucham właśnie MD Bitches Brew ale odjechana płyta ale ma niezly klimat.

GregWatson

...i tak sobie wdycham.  ;D

z MiniDisca leci:

Trochę tego i trochę tamtego też.

amati74

Kurcze ta płyta Bitches Brew to miazga po tej płycie chciałem słuchać dalej muzyki bo  miałem nocną zmianę ale nic mi już nie wchodziło do głowy nie mogłem przypadkowa sobie każda inna płyta była jakas za slaba

elem

 ;D  Dlatego rzadko jej słucham  ;)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

amati74

Cytat: elem w Luty 18, 2018, 12:23
;D  Dlatego rzadko jej słucham  ;)
Muszę ją kupić tylko czy warto wznowienie czy lepiej szukać z epoki?

GregWatson

A teraz dla odmiany na CD:

Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

A teraz zupełnie coś innego i kaseta:

Trochę tego i trochę tamtego też.

amati74

Cytat: GregWatson w Luty 19, 2018, 20:11
A teraz zupełnie coś innego i kaseta:


Rarytasik [emoji3]

amati74

Cytat: elem w Luty 18, 2018, 12:23
;D  Dlatego rzadko jej słucham  ;)
Tomaszu powiedz cos w temacie czy brać wznowienie tego Bitches Brew czy szukać z epoki

elem

Ostatnie wznowienie Sony Legacy jest ok. Ale płyty z epoki chyba nie powinny być drogie. CD kup, bo zajedziesz winyla na śmierć  ;)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

amati74

Cytat: elem w Luty 20, 2018, 18:59
Ostatnie wznowienie Sony Legacy jest ok. Ale płyty z epoki chyba nie powinny być drogie. CD kup, bo zajedziesz winyla na śmierć  ;)
Ostatnio jakoś mi nie po drodze do cd, winyl mnie uwiódł na amen. Jak zajade winyla to znajdzie się nowy a zresztą jak dobrze ustawie wszystko to winylowi nic nie będzie. [emoji3]

krzysiek

https://www.youtube.com/watch?v=lWEwhwU5t8M

4 lipca na Openerze
Patton na wokalu, Lombardo na bębnach
Modwright KWI-200, Dynaudio Special 25, Chord Qutest, poprzednio na forum jako blackholesun

elem

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

gratefullde

Cytat: elem w Luty 25, 2018, 11:48
chata wolna, gała w prawo :)

https://www.youtube.com/watch?v=aII3528wwyw

Taki feel I swing jak u tego gościa to ja uwielbiam :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

MAC

Późno bo późno ale zainspirowany przez E.Muska dzisiaj cały dzień z Davidem Bowie  8)


gratefullde

Cytat: masza w Luty 25, 2018, 18:32Późno bo późno ale zainspirowany przez E.Muska dzisiaj cały dzień z Davidem Bowie

Nic sie nie martw... ja też go późno "odkryłem"...
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Michał

Cytat: elem w Luty 25, 2018, 11:48
chata wolna, gała w prawo :)

https://www.youtube.com/watch?v=aII3528wwyw
Hehe ja tego też dzis rano słuchałem :)

MAC

Cytat: gratefullde w Luty 25, 2018, 18:43Nic sie nie martw... ja też go późno "odkryłem"...
Kogo, Muska?  ;D
Ja Bowiego już trochę znam  ;), bardziej mi chodziło, że późno po starcie rakiety i lecącego Bowliego z radia Tesli w kosmosie  :)

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

moon

Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand