Konkurs ekspresowy 5

Zaczęty przez intenser, Kwiecień 14, 2015, 17:33

Poprzedni wątek - Następny wątek

elem

Moi drodzy, kto mnie zastąpi? Nie bedzie mnie wieczorem i nie zdążyłem wymyśleć zagadki  :-[
Kto pierwszy chętny ten lepszy :)  przepraszam
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

Keef98

Mogę ja. Mam parę pomysłów. Przedstawić Ci je?

elem

Nie trzeba, zmykam za chwilę. Dzięki. Keef dziś zadaje.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

Keef98


Keef98

Zespół założony na początku lat 80.
Obrazki sugerują nazwę, wszystkie trzy człony nazwy.

intenser


Keef98


Keef98

PUNKTACJA:
elem           2
kangie        1
intenser      1

frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

SzuB

Coraz krótsze te konkursy, coraz krótsze...

gratefullde

Ło,  a ja akurat na tel. wisiałem, Gratuluję.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Keef98

Miał być ekspresowy to jest. Gdy dałam trudną zagadkę, to wszyscy mieli pretensje... Teraz też mają. ;D
Swoją drogą jestem etatowym zastępcą na zagadkach ;D

intenser

 ;D

co autor miał na myśli :parka dzieciaków z jabolem do "for" ?

Keef98

"Four Rooms", prawie tak samo fonetycznie ;D

intenser

aa

"cztery pokoje" m.in tarantino

no niech będzie :)

Keef98

Po prostu sama "4" ułatwiłaby robotę :P
A jestem fanem Quentina Tarantino, to czego można oczekiwać ;D

intenser

Cytat: Keef98 w Kwiecień 17, 2015, 20:12jestem fanem Quentina Tarantino, to czego można oczekiwać ;D

a kto nie jest ?  ;)

to byłaby dopiero łza :



kangie

Zapomnialem o konkursie.

Gratulacje dla zwyciezcy i Keef za niezla zagadke  ;)

Keef98

Dzięki.
Cytat: intenser w Kwiecień 17, 2015, 20:29
Cytat: Keef98 w Kwiecień 17, 2015, 20:12jestem fanem Quentina Tarantino, to czego można oczekiwać ;D

a kto nie jest ?  ;)

to byłaby dopiero łza :



Gogo Yubari
Ile punkcików?


intenser

milionpięćsetstodziewięćset  :P

no dobra , jutro nie gramy więc zapraszam w niedzielę na 20.00

gratefullde

Kcialem nadmienić , że ja fanem Tarantino nie jestem.  To w odp na pytanie , jak się autorce jego zdawało, retoryczne. A tu nie,  jednak nie ;)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

intenser

autorce nic się nie zdawało, raczej mnie

pierwszy znany mi przypadek :)

gratefullde

Cytat: intenser w Kwiecień 17, 2015, 20:54
autorce nic się nie zdawało, raczej mnie

pierwszy znany mi przypadek :)
A, to sorki :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Keef98

Dobra, następnym razem będzie Jarmusch, albo bracia Coenowie ;D I już wiem - Ritchie. Albo będę łaskawa i Scorsese, go także bardzo lubię.
Co wolicie?

kangie