Floydowanie

Zaczęty przez Wireless, Kwiecień 19, 2015, 22:33

Poprzedni wątek - Następny wątek

Ranking Płyt PF

The Piper at the Gates of Dawn
9 (9%)
A Saucerful of Secrets
8 (8%)
More
4 (4%)
Ummagumma
7 (7%)
Atom Heart Mother
23 (23%)
Meddle
20 (20%)
Obscured by Clouds
4 (4%)
Dark Side of the Moon
45 (45%)
Wish You Were Here
36 (36%)
Animals
18 (18%)
The Wall
40 (40%)
The Final Cut
12 (12%)
A Momentary Lapse of Reason
7 (7%)
Division Bell
15 (15%)
Endless River
5 (5%)

Głosów w sumie: 100

Michał

Opisałem w innym dziale.W porównaniu z DSOt z ruskiego tłoczenia-bajka.Zachodniego pressingu nie mam i nigdy nie miałem,więc nie wiem.Generalnie kolejny wypust PF,który bardzo mi się podoba.Sama płyta to nie jest jakiś realizacyjny majstersztyk i np. do Doorsów z Aquarius dzieli ją kosmos,ale gra ok i to jest najważniejsze.

kefas

Jeśli ktoś chce ostatnią CD Watersa to od jutra w biedronce. Ciekawe co to za wydanie. Będzie też ostania DM i D. Bowie

Drizzt

Cytat: kefas w Grudzień 10, 2017, 22:56
Jeśli ktoś chce ostatnią CD Watersa to od jutra w biedronce. Ciekawe co to za wydanie. Będzie też ostania DM i D. Bowie

Wszystko na CD czy też LP?

elem

CD, ale ceny super. Sony Polska chyba zrobi plan roczny :)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

kefas

LP od 18-tego ale nie znam tytułów. Podobno jakiś Sting, U2 i Queen

Michał

Piszą,że LP od 11

elem

#306
Waters na CD

http://www.biedronka.pl/pl/plyty-na-gwiazdke-11-12

a winyle z Universala :

Biedronka proponuje melomanom między innymi ,,Post" Björk, ,,Legend" Boba Marleya, a także nagrania Public Enemy, Queen czy Amy Winehouse. Fani U2 znajdą w Biedronce album ,,How to Dismantle an Atomic Bomb", a osoby chcące spędzić zimowy wieczór w towarzystwie muzyki Stinga mogą zaopatrzyć się w ,,The last ship LP". Wszystkie płyty będą dostępne w cenie 49,99 zł/szt., od 18 do 31 grudnia br. lub do wyczerpania zapasów.


http://www.biedronka.pl/pl/news,id,1121,title,kultowe-gry-i-winyle-dostepne-w-biedronce
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

moon

chyba zgarne ten Post
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

Michał

Björk chyba nie nagrała słabej płyty.

Drizzt

Na CD biorę Cohena - świetna płyta. Resztę rzeczy, które mnie interesują mam. Czekam na LP.

Björk imho nie nagrała słabej płyty aż do Vespertine włącznie. Późniejszych rzeczy jakoś nie mogę słuchać.

rudy-102

W maju będzie wznowienie Pulse na LP.



Niestety trochę bolesna cena :( .

moon

wydanie bezrowkowe;)
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

rudy-102

Bo jeszcze nie wytłoczyli. :)

Michał

Będzie też na CD i tam cena będzie normalna ;)
Teraz koncert Gilmoura z Pompeii na CD można, w sklepie nie dla idiotów, kupić za 60 zł,to samo na Lp...szkoda gadać.

kazan

Analog trochę drogawo jednak   :-\
Kuzma Stabi SD + Stogi Ref313VTA + Dynavector DV-20X2LO , Jelco 750EB + Ortofon MC10 Supreme ,Dynavector DV-10X5 (shibata) , Husaria .
Burmester 051+052 , Kudos Super 10

gratefullde

Zapewne będzie to pięknie wydane na vinylu. Pozostaje jednak kwestia zmiany płyt gdy najdzie nas by odsłuchać całość na raz. CD zdecydowanie lepsze ale już mam, co prawda ma ślady ustawicznego używania oraz dioda już nie świeci ale to jest ten sam materiał i mastering, który będzie teraz? Czy coś poprawiono? Bo mz ten koncert brzmiał fajnie.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Michał

Przegrzeją koniunkturę,tylko patrzeć jak nowy pressing np.Trubadurów 50 Anniversary,osiągnie kwotę 1000 pln. Chore to i niesmaczne.

Bartolo

Panowie, Panie..
Ktoś ma Pulse na winylu..? Jak z realizacją..? Brzmi piknie, czy tak sobie..? ;)
www.facebook.com/Z.Tylu.Sklepu
www.facebook.com/TymczasemTytus
www.instagram.com/bartosz.mrozowski

cdt

Ja mam kupione od Tomka . Brzmienie przyzwoite . Cena akceptowalna . Warto zanabyć

rudy-102

Dla mnie w tym momencie cena jeszcze zaporowa. Może do jesieni nie wykupią całego nakładu to wtedy wezmę.

elem

Faktycznie, w jotpecu drogo.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

Bartolo

Cytat: rudy-102 w Czerwiec 17, 2018, 13:36
Dla mnie w tym momencie cena jeszcze zaporowa. Może do jesieni nie wykupią całego nakładu to wtedy wezmę.
W empiku 370zł...
www.facebook.com/Z.Tylu.Sklepu
www.facebook.com/TymczasemTytus
www.instagram.com/bartosz.mrozowski

elem

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

Bartolo

Cytat: elem w Czerwiec 17, 2018, 13:57widzę 488 zł....
Na stronie tak. Ale byłem wczoraj, i na pudełku maja cenę 370. To chyba jeszcze stara, przed korektą...
www.facebook.com/Z.Tylu.Sklepu
www.facebook.com/TymczasemTytus
www.instagram.com/bartosz.mrozowski