Konkurs audiofilski dla młodzieży czyli tych co mają poniżej 100 postów

Zaczęty przez GregWatson, Maj 27, 2015, 11:37

Poprzedni wątek - Następny wątek

gratefullde

Ja nie wiedziałem ale faktem jest że nie myślałem. Gdzieś przez głowę przemknęła myśl o równaniu lecz umysł szybciutko wyparł ten pomysł ;)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

kangie


GregWatson

No cóż jak już powszechnie wiadomo wygranym jest mark11. Gratulację. Młodzież górą.
Trochę tego i trochę tamtego też.

Keef98

Cytat: kangie w Maj 27, 2015, 20:01
Cytat: Keef98 w Maj 27, 2015, 19:37
Cytat: kangie w Maj 27, 2015, 19:23Powiem Wam, ze najszybciej zagadke rozwiazal Excel
Co Ty mówisz? Szybciej ode mnie? :P Przecież to poziom gimby (sugerując się podstawą programową) ;)
Excel rozwiazal to blyskawicznie, a zagadki nie znal wczesniej.
Natomiast po czasie kazdy cwaniakuje ;p :)

Zajęło mi to maks minutę, bratu niecałe dwie, a jest w szóstej klasie i nie chce się uczyć, czym jest kąt zewnętrzny :P

gratefullde

Cytat: kangie w Maj 27, 2015, 20:05Grate, za duza liczba postow. Weterani nie odgaduja

Mogę sobie reset postów zrobić :D
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

kangie

Cytat: Keef98 w Maj 27, 2015, 20:06
Cytat: kangie w Maj 27, 2015, 20:01
Cytat: Keef98 w Maj 27, 2015, 19:37
Cytat: kangie w Maj 27, 2015, 19:23Powiem Wam, ze najszybciej zagadke rozwiazal Excel
Co Ty mówisz? Szybciej ode mnie? :P Przecież to poziom gimby (sugerując się podstawą programową) ;)
Excel rozwiazal to blyskawicznie, a zagadki nie znal wczesniej.
Natomiast po czasie kazdy cwaniakuje ;p :)

Zajęło mi to maks minutę, bratu niecałe dwie, a jest w szóstej klasie i nie chce się uczyć, czym jest kąt zewnętrzny :P
Wierze :) Mat-fiz. w koncu do czegos zobowiazuje ;)

Keef98

Cytat: kangie w Maj 27, 2015, 20:09
Cytat: Keef98 w Maj 27, 2015, 20:06
Cytat: kangie w Maj 27, 2015, 20:01
Cytat: Keef98 w Maj 27, 2015, 19:37
Cytat: kangie w Maj 27, 2015, 19:23Powiem Wam, ze najszybciej zagadke rozwiazal Excel
Co Ty mówisz? Szybciej ode mnie? :P Przecież to poziom gimby (sugerując się podstawą programową) ;)
Excel rozwiazal to blyskawicznie, a zagadki nie znal wczesniej.
Natomiast po czasie kazdy cwaniakuje ;p :)

Zajęło mi to maks minutę, bratu niecałe dwie, a jest w szóstej klasie i nie chce się uczyć, czym jest kąt zewnętrzny :P
Wierze :) Mat-fiz. w koncu do czegos zobowiazuje ;)


Nie jestem w mat-fizie. Mam chemię, ale nie jest to biol-chem. ;D Jam ChKA ;D mat-chem-inf w szkole, która jest siedliskiem wzbijających się na wyżyny masochizmu uczniów z syndromem sztokholmskim oraz sadystów (nauczycieli). ;)

A zróbmy gdzieś hardcore'owe zagadki ze ścisłych, tak 4fun ;D

kangie

Cytat: Keef98 w Maj 27, 2015, 20:18
Cytat: kangie w Maj 27, 2015, 20:09
Cytat: Keef98 w Maj 27, 2015, 20:06
Cytat: kangie w Maj 27, 2015, 20:01
Cytat: Keef98 w Maj 27, 2015, 19:37
Cytat: kangie w Maj 27, 2015, 19:23Powiem Wam, ze najszybciej zagadke rozwiazal Excel
Co Ty mówisz? Szybciej ode mnie? :P Przecież to poziom gimby (sugerując się podstawą programową) ;)
Excel rozwiazal to blyskawicznie, a zagadki nie znal wczesniej.
Natomiast po czasie kazdy cwaniakuje ;p :)

Zajęło mi to maks minutę, bratu niecałe dwie, a jest w szóstej klasie i nie chce się uczyć, czym jest kąt zewnętrzny :P
Wierze :) Mat-fiz. w koncu do czegos zobowiazuje ;)


Nie jestem w mat-fizie. Mam chemię, ale nie jest to biol-chem. ;D Jam ChKA ;D mat-chem-inf w szkole, która jest siedliskiem wzbijających się na wyżyny masochizmu uczniów z syndromem sztokholmskim oraz sadystów (nauczycieli). ;)

A zróbmy gdzieś hardcore'owe zagadki ze ścisłych, tak 4fun ;D
Luz, ale swoich plyt juz nie daje :D ;)

Keef98

No mówię, że tylko 4fun, bez nagrodowych zobowiązań, tak dla satysfakcji ;) I żądzy męczenia innych :P

kangie

Chemia odpada. Duzo jej w zyciu mialem (nawet dlugachne laborki z paleniem tworzyw sztucznych) ale malo juz pamietam ;) Znam sie dobrze na berylach :D

Keef98

Jak chemia to raczej dam powiązaną z fizyką ;D Bo to jest najciekawsze i nie muszę się męczyć z indeksami dolnymi. Ostatnio mamy przemiany jądrowe, cząstki elementarne, liczby kwantowe (główna, poboczna, magnetyczna i magnetyczna spinowa) - w skrócie na lekcjach jestem podniecona - dosłownie ;D

kangie


jajacek1410

Cytat: mark11 w Maj 27, 2015, 19:49Jajacku utwór Johna Cage"a trwa dokładnie 4 minuty i 33 sekundy.
Brawo! Wygrałeś mopa i wiadro!
Dawaj namiary na PW.
Pogratulujcie Panu - zdobył dzisiaj dwa fanty :)

KEF iQ9, Yaqin 100b, Primare cd21, P-J Perspective, Goldring 1012, P-J Tube Box SEII, Kimber 4TC, 8TC, Audiomica Beryl, QED Siver Spiral, NEEL 7ES, listwa Tomanek

frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93


jajacek1410

@mark11
Nie śpij! Namiary dawaj!
Bo nagroda ulegnie przepadkowi na rzecz Skarbu Państwa.
KEF iQ9, Yaqin 100b, Primare cd21, P-J Perspective, Goldring 1012, P-J Tube Box SEII, Kimber 4TC, 8TC, Audiomica Beryl, QED Siver Spiral, NEEL 7ES, listwa Tomanek

merlin1973

Cytat: jajacek1410 w Maj 28, 2015, 21:05@mark11
Nie śpij! Namiary dawaj!
Bo nagroda ulegnie przepadkowi na rzecz Skarbu Państwa.

No znowu muszę zareagowac:):)

Chciałbym przypomniec ustawę z dnia 13 lipca 1957 r.o wygranych i nagrodach.
A także regulamin naszego forum.

Art. 417.
§ 1. Osoba która jakimś cudem wygra nagrodę w konkursie  jest zobligowana wybrac w ciągu 24godz. z pośród puli 1 sztukę CD lub Winyl i napisac o tym do Prezesa Forum.
W tym przypadku do jajacek1410.

§ 2. W przypadku braku jakiejkolwiek reakcji ze strony osoby (szczęśliwca) nagroda automatycznie przechodzi w ręce najmłodszego forumowicza w tym przypadku dla Marysi zwanej omylnie Marianem.

§ 3. Jeśli jednak Marysia w ciągu 1 godz. nic nie wybierze , (co jest mało prawdopodobne) nagroda  trafia w ręce....moje ;D ;D ;D

Pracuję nad modernizacją ustawy by wylosowac innego szczęśliwca na prośbę dwulicowej.:) którą bardzo pozdrawiam:)
Pozdrawiam S.CH.

jajacek1410

Damy chłopakowi jeszcze trochę czasu. A później rozpiszemy ogólnoforumowe referendum - co dalej z nagrodą.
KEF iQ9, Yaqin 100b, Primare cd21, P-J Perspective, Goldring 1012, P-J Tube Box SEII, Kimber 4TC, 8TC, Audiomica Beryl, QED Siver Spiral, NEEL 7ES, listwa Tomanek

mark11

Jestem cały i witam szanowne grono :)

Rozumiem, że namiary na mnie mogę przesłać na priva.

pzdr
M.

jajacek1410

Możesz podać do publicznej wiadomości. Raz się żyje :)
KEF iQ9, Yaqin 100b, Primare cd21, P-J Perspective, Goldring 1012, P-J Tube Box SEII, Kimber 4TC, 8TC, Audiomica Beryl, QED Siver Spiral, NEEL 7ES, listwa Tomanek