Konkurs ekspresowy 6

Zaczęty przez merlin1973, Czerwiec 02, 2015, 19:43

Poprzedni wątek - Następny wątek

Two-FacedGirl

OK, teraz już wiem, jakie zdjęcia powinnam umieścić...a nie stary jeep i lokomotywę :)
Pozdrawiam

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

il cattivo

Cytat: Two-FacedGirl w Czerwiec 26, 2015, 21:17OK, teraz już wiem, jakie zdjęcia powinnam umieścić...a nie stary jeep i lokomotywę

Zaczynasz łapać zasady ;)

il cattivo

#703
Guten Abend Senioras und Senioritas!
W dzisiejszej zagadce poszukujemy osoby, której pełen pseudonim artystyczny prezentują poniższe fotografie.
Powodzenia!


intenser


il cattivo

Nie, ale tok myślenia prawidłowy ;)

Tadeiro

Grundig PS1 czyli Dual 1019

il cattivo


intenser


Tadeiro

YEEEES! :D

Nareszcie punkt nie tylko za pochodzenie. :)
Grundig PS1 czyli Dual 1019

SzuB


il cattivo

frywolny trucht  - 1pkt
SzuB               - 6pkt
intenser           - 3pkt
Jakub              - 1pkt
elem               - 7pkt
drizzt              - 1pkt
il cattivo          -2pkt
TwoFacedGirl   -1pkt

Tadeiro            -2,25 pkt

Tadeiro, ta Twoja ćwiartka może być decydująca na koniec konkursu ;)

Tadeiro

Nie mam szans z tutejszymi tuzami. Chodzi mi tylko o to, żeby za szybko nie wygrywali. Tak na złość. ;)
Grundig PS1 czyli Dual 1019

il cattivo

Cytat: Tadeiro w Czerwiec 28, 2015, 20:12Nie mam szans z tutejszymi tuzami. Chodzi mi tylko o to, żeby za szybko nie wygrywali. Tak na złość. ;)

To mamy podobne plany i chyba nieźle nam to ostatnio wychodzi :P

Tadeiro

Grundig PS1 czyli Dual 1019

frywolny trucht

Zrobię Was jakoś tak ładniej bo mój zmysł estetyczny cierpi :)

frywolny trucht  - 1pkt
SzuB               - 6pkt
intenser           - 3pkt
Jakub              - 1pkt
elem               - 7pkt
drizzt              - 1pkt
il cattivo         - 2pkt
TwoFacedGirl   - 1pkt
Tadeiro           - 2,25 pkt

Gratuluję!
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

il cattivo


gratefullde

Gratuluję :) 
ps
kto wygrał!?
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

il cattivo


gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Tadeiro

Proszę podać imię i nazwisko nieżyjącej już południowoafrykańskiej wokalistki, której jednym z największych przebojów był utwór, którego tytuł wywodzi się od nazwy tańca tańczonego w Johannesburgu (tak przynajmniej wynika z tekstu piosenki).  ;)
Grundig PS1 czyli Dual 1019

Keef98

Cytat: merlin1973 w Czerwiec 02, 2015, 19:43
Ramy konkursu tym razem to:
Polski rock, zespół lub artysta indywidualny.
Reszta ja dawniej, start o 20.00.
Jest chętny , chętna na pierwsze pytanie?  :D
;)

intenser

a co to ma wspólnego z tematyką tej edycji konkursu ?

Tadeiro

Grundig PS1 czyli Dual 1019

SzuB