Menu główne

Biegamy

Zaczęty przez rudy-102, Październik 08, 2015, 22:50

Poprzedni wątek - Następny wątek

miniabyr

A ja dziś spróbuję po wielu tygodniach bezruchu jednak się ruszyć. Dziwna kontuzje uniemozliwiała mi bieganie . Dziś rozruch i zobaczymy jak będzie. :)
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

MAC

Cytat: miniabyr w Październik 22, 2015, 18:05Dziś rozruch i zobaczymy jak będzie.
Nie daje oznak życia.
Jest na OIOMie jak nic :)

GregWatson

A mówią że sport to zdrowie - gówno prawda.  :)
Trochę tego i trochę tamtego też.

MAC

To ja zamawiam śpulaka po miniabyrze;)

gratefullde

Pewnie się rozciąga po biegu...
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

miniabyr

Spoko ,spoko rozruch wypadł pomyślnie. 6.5 km zrobiłem w czasie  40 minut .Wolno ,ale bardzo przyjemnie .Jestem bardzo zadowolony. Tylko mi trasę rozkopali i musiałem  wybrać inna. Jest super kiedy się zmęczę! ;D
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

frywolny trucht

No i dupa ze szpulaka. Ja po cichu liczyłem na parę wkładek  ;)
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

miniabyr

No szczere chłopaki jesteście i nie owijacie w bawełnę to trzeba docenić! Następna szansa na magnetofon /wkładeczki /gramofon etc. w najbliższą sobotę. ;D
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

frywolny trucht

Trzymamy kciuki  ;D
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

rudy-102

Normalny obłęd. 23 grudnia, a ja pobiegłem dziś w krótkich spodenkach i krótkim rękawku. Piękne słońce i 16 stopni w cieniu.
Na szczęście to całe ocieplenie klimatu to tylko lewacka propaganda ;). Inaczej zacząłbym się martwić.

GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.

frywolny trucht

Same trudne ćwiczenia.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

Hubertrs

hehe dzisiaj mija pol roku od kiedy postanowilem, ze jutro pojde biegac, no i poszedlem, nie biegalem od listopada. Pewnie odwlekal bym jeszcze nastepne pare miesiecy ale siedzialem dzisiaj caly dzien nad papierzyskami i dynka mi zaczela kopcic. Wracam do domku a tu taki temat na motywacje, prosze mnie dokoptowac do przebierajacych nogami dla przyjemnisci jesli mozna ;)

rudy-102

Właśnie zobaczyłem, że mamy nowy, lajfstajlowy dział widoczny dla wszystkich, do którego przeniesione zostały wątki poboczne. Teraz każdy widzi, że my nie tylko muzyki słuchamy i o kosmicznych sprzętach dywagujemy. Mamy też inne hobby. Bieganie jest wspaniałe. Niedzielnie półtorej do dwóch godzin biegu to dla mnie obowiązek jak dla innych msza święta ;). Jak czas pozwala to jeszcze raz, dwa razy krótsze wybiegi w ciągu tygodnia.
Dzisiaj piękna pogoda. Słoneczko, 13 stopni aż szkoda że trzeba pracować. Po 16-stej muszę się przynajmniej na pół godziny wyrwać i pobiegać.

kazan

Dzięki , wreszcie wątek dla mnie:) Będę tu zaglądał w przerwach między wybieganiami :)
Kuzma Stabi SD + Stogi Ref313VTA + Dynavector DV-20X2LO , Jelco 750EB + Ortofon MC10 Supreme ,Dynavector DV-10X5 (shibata) , Husaria .
Burmester 051+052 , Kudos Super 10

Wireless

Też czasem pobiegam ostatino, przyznam. Co prawda głównym sportem pozostaje i pozostanie kolarstwo, ale nie zawsze jest i czas i pogoda wystarczająca - w takich sytuacjach staram sie zrobić rundkę biegowo :)
Pozdrawiam, Wireless

rudy-102

Cytat: rudy-102 w Listopad 23, 2016, 11:59Słoneczko, 13 stopni aż szkoda że trzeba pracować. Po 16-stej muszę się przynajmniej na pół godziny wyrwać i pobiegać.
Zamiast pół godziny były trzy kwadranse, tylko że słońca to już nie widziałem. Było już niestety za późno. Wyszła natomiast bardzo przyjemna mgiełka. Ostatnie 15 minut to w zasadzie po ciemku już biegłem, ale tak też lubię. Nic nie widać, lub niewiele - pozostaje tylko skoncentrować się na krokach i oddechu. Coś w rodzaju zen.

rudy-102

Cytat: kazan w Listopad 23, 2016, 17:38wreszcie wątek dla mnie:)
Mamy go już od roku i szczerze mówiąc miałem nadzieję, że go sam odkryjesz bo wiedziałem że lubisz biegać.

kazan

Cytat: rudy-102 w Listopad 23, 2016, 18:47
Cytat: kazan w Listopad 23, 2016, 17:38wreszcie wątek dla mnie:)
Mamy go już od roku i szczerze mówiąc miałem nadzieję, że go sam odkryjesz bo wiedziałem że lubisz biegać.
Fakt , moje niedopatrzenie . Sorki ,ale zabiegany byłem ;)
Kuzma Stabi SD + Stogi Ref313VTA + Dynavector DV-20X2LO , Jelco 750EB + Ortofon MC10 Supreme ,Dynavector DV-10X5 (shibata) , Husaria .
Burmester 051+052 , Kudos Super 10

rudy-102

Koledzy rowerowcy pokazują sobie zdjęcia rowerów, a co my będziemy sobie pokazywali? Buty?

frywolny trucht

Zdjęcia z trasy, ładne widoki.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

rudy-102

A gdzie ja mam ten aparat sobie włożyć? :)

frywolny trucht

.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

rudy-102


frywolny trucht

I takie zdjęcia krajobrazów chcę widzieć. To będzie najpopularniejszy wątek na forum.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93