Zasysanie muzyki z sieci...

Zaczęty przez kangie, Marzec 06, 2015, 06:11

Poprzedni wątek - Następny wątek

kangie

Ciekawe nagrania np. DSD znajdują się tutaj: http://bluecoastmusic.com/
[drobna korekta wpisu zaczynającego od teraz nowy wątek]

gratefullde

Kiedyś ściągałem sobie sety ABB i Gov't Mule - płatne, z okładkami i nagrywałem z tego CD. Ale potem stwierdziłem, że zaczyna mi się robić tłok na półkach.
Nie lubię muzy z sieci, mało ściągam i mówiąc szczerze, nie płacę. Ściągam tylko i wyłącznie w celach poznawczych, dokonując selekcji przed zakupem na tradycyjnych nośnikach. Nie magazynuję plików w celu odsłuchu. Nie dorosłem jeszcze do tego "formatu".
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

kangie

OK, ale w dobie taniejących DACów zewnętrznych można mieć dźwięk wysokiej jakości z plików. Czasami są promocje i za grosze można kupić cały "album".

Myślę, że wątek wartościowy dla forum o tematyce audio.

kangie


GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

GregWatson

Wygląda na to, że w systemie.
Trochę tego i trochę tamtego też.

triode