Teraz słucham

Zaczęty przez gratefullde, Maj 30, 2014, 12:19

Poprzedni wątek - Następny wątek

drizzt

Cytat: frywolny trucht w Sierpień 26, 2018, 20:23
Przejrzałem internety i oni raczej tacy stojący, a w Żywcu skakali jakby się czegoś niedozwolego najedli.

Czy ja wiem? To wykonanie mi się akurat dużo bardziej podoba niż z Męskiego Grania, Tracz rzuca grzywą niczym Luka Modric.. statyczni na pewno nie są, raczej mają ochotę rozsadzić tę małą przestrzeń, w której przyszło im grać.

Graty się zmieniają, Harbeth zostaje!

amati74

Cytat: drizzt w Sierpień 26, 2018, 22:06
Cytat: frywolny trucht w Sierpień 26, 2018, 20:23
Przejrzałem internety i oni raczej tacy stojący, a w Żywcu skakali jakby się czegoś niedozwolego najedli.

Czy ja wiem? To wykonanie mi się akurat dużo bardziej podoba niż z Męskiego Grania, Tracz rzuca grzywą niczym Luka Modric.. statyczni na pewno nie są, raczej mają ochotę rozsadzić tę małą przestrzeń, w której przyszło im grać.


Pierrrr... że tak nie ładnie powiem, zajebiste, dają czadu chłopaki

drizzt

Jest na tubce cały koncert z Gliwic sprzed 2 lat..  grali już wtedy tak jak teraz tylko nie docierali do tzw. szerokiej publiczności.

Graty się zmieniają, Harbeth zostaje!

amati74

#4778
Cytat: drizzt w Sierpień 26, 2018, 23:32
Jest na tubce cały koncert z Gliwic sprzed 2 lat..  grali już wtedy tak jak teraz tylko nie docierali do tzw. szerokiej publiczności.


Właśnie go oglądam
Jest dobre
Facet świetnie śpiewa (to moje zdanie).

Lyset

Kenwood BLM802WH/Kenwood BM450/Braun BT5090/Yamaha XSR900/Yamaha XF425

amati74

Cytat: paul_67 w Sierpień 26, 2018, 17:41
Zdążyłem obejrzeć i kupić ich płyty.Niby nic nowego, ale wykonanie genialne :)
A gdzie można zanabyc płyty.

amati74

Koledzy widziałem dziś w sklepie HMV w moim mieście płytę CD Wojciech Mazolewski "polka" ktoś ma jakieś przemyślenia na temat tej płyty gdyż zamiaruje zakupić tę płytę. To chyba jedyna polska płyta w całym sklepie.

Michał

Cytat: amati74 w Sierpień 27, 2018, 00:49
Koledzy widziałem dziś w sklepie HMV w moim mieście płytę CD Wojciech Mazolewski "polka" ktoś ma jakieś przemyślenia na temat tej płyty gdyż zamiaruje zakupić tę płytę. To chyba jedyna polska płyta w całym sklepie.
Bardzo fajne granie. Zanabądź,w bonusie świetna realizacja :)


amati74

#4784
Dziś zakupiłem w HMV w Belfascie to niesty tylko na cd ale dobre i to. Trochę przekombinowali z opakowaniem, bo ciężko płyta wchodzi.
BTW bardzo fajnie grają.

Michał

A w Polsce jest inna okładka...

amati74

Cytat: jamówię w Sierpień 28, 2018, 13:24
A w Polsce jest inna okładka...
Jaka masz może? Okładka to pikuś ważne że muzyka świetna i dobra realizacja

Jakub

Ja tę płytę kupiłem dla tej okładki :)


amati74

#4788
Cytat: Jakub w Sierpień 28, 2018, 13:42
Ja tę płytę kupiłem dla tej okładki :)


A to LP czy cd? Swoją drogą ładna okładka a raczej kobieta na okładce

amati74

#4789
Ja I tak jestem happy że taka płyta znalazła się w Belfascie w sklepie
To jest "worldwide deluxe edition"

amati74

#4790
Czy któryś z kolegów mieszkających w Londynie o ile tacy są na forum [emoji3]wie może czy w Londynie można gdzieś kupić polskie płyty z jazzem?
Wybieram się tam we wrześniu i może przy okazji bym coś zanabył.

Jak do jutra nie będzie odpowiedzi, proszę admina o usunięcie posta żeby nie zasmiecal tenatu. Dzięki

moon

swiezosc z wytworni moich kumpli, rodzimy Trys Saules, polecam

https://www.youtube.com/watch?v=K6tKc1IL_uw&feature=share
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

amati74

Świetny jazz w wykonaniu radzieckich muzyków z zespołu" allegro " 1988 rok

https://youtu.be/UTJMq3CaoGs

Michał

Słucham sobie teraz:
obara international
komeda

Wydawnictwo spod znaku fortune i muszę powiedzieć,że jest to znakomite granie!
Plyta zagrana w identycznym składzie,jak ta dla ECM a jednak tu jest ogień i moc improwizacji a w ECM,choć lubię tę płytę,jest to jakieś rozmemłane. Eicher stracił jaja i intuicje,współczesny ECM jest miałki i nudny z niewieloma wyjątkami. Ostatnie płyty Stańki też takie były i już wiemy,że innych nie będzie...

frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

krzysiek

https://youtu.be/JI1sQtRmIJU

Lubi ktoś taką elektronikę? Nie chce mi to wyjść z głowy...
Modwright KWI-200, Dynaudio Special 25, Chord Qutest, poprzednio na forum jako blackholesun

tomekkk1

Cytat: blackholesun w Wrzesień 05, 2018, 23:41
https://youtu.be/JI1sQtRmIJU

Lubi ktoś taką elektronikę? Nie chce mi to wyjść z głowy...

Da się ugryźć. Nawet na Tidal znalazłem, to sobie jutro posłucham ;)

krzysiek

Ja takie smaczki odkrywam na Spotify w playliscie Odkryj w tym tygodniu, albo jak skończy się album i lecą podobne rzeczy... super sprawa
Tidal jakby lepiej u mnie grał, ale te polecenia ze Spotify to świetna funkcja.
Modwright KWI-200, Dynaudio Special 25, Chord Qutest, poprzednio na forum jako blackholesun

tomekkk1

A kiedy używałeś ostatnio Tidal? Bo przeszedł restrukturyzację i jakoś łatwiej mi trafić na ciekawostki ;)

krzysiek

Wziąłem 3-miesięczny okres próbny jak zmieniłem kolumny i wzmacniacz i faktycznie, trial skonczyl mi się ze 2-3 miesiące temu; grał super, ale od lat jakoś jestem przyzwyczajony do interfejsu Spotify, lepiej tam znajduję nową muzykę.... żeby jeszcze mieli flac
Modwright KWI-200, Dynaudio Special 25, Chord Qutest, poprzednio na forum jako blackholesun