Miniabyra ulubiony klocek

Zaczęty przez miniabyr, Luty 12, 2015, 17:35

Poprzedni wątek - Następny wątek

MAC

Jest. Zawsze stała w kącie  8)

miniabyr

Łał jakie fantastyczne fotki !!!!! ;D   No powiem tak  że Bartek posiada coś jeszcze co kiedyś cieszyło moje uszy. Ale myslę ,że sam o tym opowie . A dodatkowo ma teraz mój wzmacniacz AN oto se ! Miłego słuchania !
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

miniabyr

Cytat: Jakub w Luty 25, 2018, 13:13
Na ostatnim widać pajęczynę  ;D ;D ;D
Bo to zabytkowy wzak jest . Ta pajęczyna kosztuje krocie . ..............mam zaprzyjaźnionego pająka ,stąd wieczny brak pokrywy !Przecież to oczywiste jest
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

Jakub

Cytat: miniabyr w Luty 25, 2018, 13:37Ta pajęczyna kosztuje krocie .

Od razu widać przecież.

Bartolo

Specjalnie dla Maszy... ;)
www.facebook.com/Z.Tylu.Sklepu
www.facebook.com/TymczasemTytus
www.instagram.com/bartosz.mrozowski

MAC


cdt

I od razu jest lesze ekranowanie :) Nie zdejmuj jej .
ps. Maciek ja wiem że ona stała w kącie  ;D

MAC

Nurtuje mnie czym Paweł teraz wypełni pustkę w kącie po zalegającej pokrywie od OTO  ;D
No chyba, że już zdążył nowe pre rozkręcić  >:D

Zdążył? Prawda?  ;D

miniabyr

Nie no panowie skąd taka mała wiara we mnie ? A moje pre M3 ma pokrywę ? Ma ! I już stoi z boku .....można ! Można . :P
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

MAC

Cytat: miniabyr w Luty 25, 2018, 15:16
Nie no panowie skąd taka mała wiara we mnie ? A moje pre M3 ma pokrywę ? Ma ! I już stoi z boku .....można ! Można . :P
HA! 
;D

Jakub

Czy pokrywa w kącie ma wpływ na akustykę?  ;D

MAC

Raczej na klimat i aurę w pokoju  :)
Tradycja? Tak, to jednak tradycja  :np:

MAC

Cytat: masza w Luty 25, 2018, 15:20Tradycja? Tak, to jednak tradycja  :np:
Ja pierdziu... Jak ja bym sie tego bimbru napił  :o

miniabyr

Tradycja ! Bimber to tradycja . No jak się cieplej zrobi to zapraszam !
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

Bartolo

Cytat: miniabyr w Luty 25, 2018, 13:34No powiem tak  że Bartek posiada coś jeszcze co kiedyś cieszyło moje uszy. Ale myslę ,że sam o tym opowie .
No tak.. Jak to w życiu.. Wychodzisz do Biedry po bułki, wracasz z winylami... Zawozisz gramofon na kalibrację, i wracasz z kolumnami... Strach wychodzić z domu... ;)
Stałem się szczęśliwym posiadaczem AN - E, czyli jednego z "dzieci" Pawła... Nie planowałem zakupu kolumn, ale trafiła się okazja, Piterski "podszepnął" słowo, a do tego jeszcze odsłuch jego EV i człowiek traci kontakt z rzeczywistością, wpada w letarg, bezsenność i notoryczne przeliczenie zasobów finansowych. Zostaje też mistrzem w kalkulacji ile można przeżyć na chlebie z musztardą... ;) W każdym razie, kolumny stoją u mnie, serce się cieszy, lodówka świeci pustką, ale radość słuchania jest bezcenna... Grają super. Dla mnie rewelacja. Mam wszystko co lubię. Jest przestrzeń, jest detal, jest bas i piękna góra. Czarują. Nie są doskonałe, ale kto jest..? Z moimi Pathosami grają naprawdę bardzo przyjemnie. Tak ze przestajesz "szukać", a cieszysz się muzyką. Więc się cieszę ;) Piterski, obiecał że napisze coś o swoich odczuciach po  wizycie u mnie, ale wiadomo że ma co innego na głowie.. Przecież jest jeszcze tyle rezystorów, kondensatorów i innych "torów" do wymiany i przetestowania w EV.. ;)
www.facebook.com/Z.Tylu.Sklepu
www.facebook.com/TymczasemTytus
www.instagram.com/bartosz.mrozowski

MAC

A to w końcu nie grają z OTO tylko Pathosami?

cdt

Ale tak sie nie da @bartelo . Musowo musisz pod siebie zwrotnice przerobić  ;D . Gdyż albowiem wiadomo jest powszechnie że tylko modyfikowane pod siebie zwrotnice grają .
poza Tannoyami :P gdyż one jedynie Lutkowe grają . Vasa to wyjątek ;D

Bartolo

Cytat: masza w Luty 25, 2018, 15:34A to w końcu nie grają z OTO tylko Pathosami?
OTO odebrałem wczoraj... A kolumny 2tyg. temu.. ;) Teraz "osłuchuję" OTO.
www.facebook.com/Z.Tylu.Sklepu
www.facebook.com/TymczasemTytus
www.instagram.com/bartosz.mrozowski

miniabyr

Cytat: Bartolo w Luty 25, 2018, 15:38
Cytat: masza w Luty 25, 2018, 15:34A to w końcu nie grają z OTO tylko Pathosami?
OTO odebrałem wczoraj... A kolumny 2tyg. temu.. ;) Teraz "osłuchuję" OTO.
He ,he tylko podłącz kable właściwie -)
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

Bartolo

Cytat: miniabyr w Luty 25, 2018, 15:43He ,he tylko podłącz kable właściwie -)
Już zmieniłem... Podłączyłem według kolorów.. ;) A tu taka zasadzka... ;)
www.facebook.com/Z.Tylu.Sklepu
www.facebook.com/TymczasemTytus
www.instagram.com/bartosz.mrozowski

Michał


michał_flaga

#2696
Pawle,

nie wiem czy zauważyłeś, że w tych kablach NeoTech NS-241260 sygnał prowadzony jest dwoma, biegnącymi współosiowo, ekranami. Materiał: miedź UPOCC 7N.


miniabyr

Ano zauważyłem ! Te druty są ciekawe i najmniej odbiegają od tego co lubię . A to już coś !!!!  >:D
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

miniabyr

Cytat: Bartolo w Luty 25, 2018, 15:27Zostaje też mistrzem w kalkulacji ile można przeżyć na chlebie z
Ja to przerabiam od czasu kiedy zająłem się tym cholernym audio .Pusta lodówka i dług -) .......ale czy gdybym został filatelistą to coś by to zmieniło . Chyba nie ,bo lodówka też była by pusta.
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

MAC

Cytat: miniabyr w Luty 25, 2018, 16:08dybym został filatelistą to coś by to zmieniło
Znaczki z upływem czasu jedynie nabierają wartości.
Sprzęt niekoniecznie.