Blues i okolice bluesa.

Zaczęty przez wojtek41, Maj 29, 2014, 21:24

Poprzedni wątek - Następny wątek

wojtek41

Witam. Zakladam ponownie watek o bluesie i okolicach bluesa. Plyty stare i nowe. Koncerty i festiwale. Slowem wszystko o bluesie i muzycznych okolicach bluesa.  8)

wojtek41

#1
Na dobry poczatek, znakomita plyta. Chyba mocno niedoceniany u nas...Duster Bennett. Na plycie takze Peter Green.  8)
Blue Horizon.

wojtek41


wojtek41



wojtek41

#5
Nowa plyta !!!   8)



Wireless

Za mało zdecydowanie słucham bluesa!!!! :(
A to poniżej z kolei dość często - jak chcę "podładować baterię" :)

Pozdrawiam, Wireless

wojtek41

Znakomite. Cala plyta bardzo dobra.  8)
"10 Days Out: Blues from the Backroads"


wojtek41

Wireless. Nadrabiaj zaleglosci -)  8)

Wireless

Pozdrawiam, Wireless

Wireless

No i przepraszam za zamieszczenie tzw. przypadku oczywistego :).
Ale ten konkretny mnie zawsze rozkłada na łopatki

Pozdrawiam, Wireless

wojtek41


wojtek41

Bardzo lubie. Mialem okazje byc na jej koncercie. Warto !!!


wojtek41


wojtek41

Jeszcze tylko to...) Warto posluchac...)


gratefullde

Derek Trucks to niesamowity gitarzysta, stylowy. Szkoda, że jego The Derek Trucks Band się rozpadł bo to była świetna grupa.

Ja sobie dziś od rana słucham Steviego Ray Vaughan'a z okazji.... ano oczekuję na jego ciekawe analogowe wydawnictwo... już nie mogę się doczekać ;)

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

kangie


gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41



wojtek41


wojtek41


gratefullde

Ale to bardzo ładne, lubimy :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Thorogood

Prince...
Króciutki umie wymiatać