W poszukiwaniu CD

Zaczęty przez MAC, Sierpień 28, 2016, 16:49

Poprzedni wątek - Następny wątek

kawosz

Cytat: masza w Luty 05, 2017, 13:14Sam bym go znowu przygarnął jeśliby nadarzyła się odpowiadania okazja.

A taki by się nadał ? http://allegro.pl/abrahamsen-v1-0-up-electrocompaniet-cudo-nowy-i6706599937.html

MAC

Cytat: kawosz w Luty 05, 2017, 13:18Teraz jest SO od Maćka . To bardzo dobry kabel . Gra bardzo podobnie do AN Pawła . Nic nie wysusza i nic muli

Bo to dobre kable są  ;D




MAC

A przy okazji kabli SO to ciekawy jestem jak grają głośnikowe.

MAC


bubusia

U mnie tez poszukiwanie nowego CD, mam dwa na celowniku, jeden na 1541 w najlepszym mozliwym wydaniu(wg mnie barwa tej kosci jest topowa), a drugi to jadis orfeusz, tutaj jednak troche drogo, takze moj Metronome na sprzedaz.
Jadis da88s, Metronome cd8 sign. tube, Speakers- SF 1@Twonk, Yeter power/cardass neutral reference/VDH supernova/ VDH silver mkIII ?

MAC

Kupże w końcu Denonka i problemy się skończą  ;D


bubusia

Marantzyk lepszy, naprawde jest zajebisty, np teraz slucham jarreta inside out z 3ech zrodel, plikowiec jara, M51, i marantz, zgadnijce co mi sie podoba najbardziej:)
Jadis da88s, Metronome cd8 sign. tube, Speakers- SF 1@Twonk, Yeter power/cardass neutral reference/VDH supernova/ VDH silver mkIII ?

MAC

Cytat: bubusia w Luty 05, 2017, 14:39Marantzyk lepszy, naprawde jest zajebisty

Piszę o tym za 30 koła  :D

Jacek, to jak kupisz tego MBLa to może bym przygarnął tego marantza?  :o
Czy zostawiasz?

bubusia

No ten MBLik ciekawy
Jadis da88s, Metronome cd8 sign. tube, Speakers- SF 1@Twonk, Yeter power/cardass neutral reference/VDH supernova/ VDH silver mkIII ?

kawosz

Jacek to może ja bym się wprosił i porównał sobie Teaca z topowym odtwarzaczem . Najwyżej będę chodził chory  ;D . Przy okazji zabrał bym ten filtr który chciałeś posłuchać .

bubusia

masza i kawosz szykujcie sie na sobote, minabyr ma zawitac, zapraszam rowniez was

masza/kawosz, ja caly czas pisze o marantzu 75II za pare stowek:)

az takim kozakien to on nie jest:)

Jak bedziecie sie do mnie wybierac, mam nadzieje, ze nic nie stanie na drodze, to fajnie jakby ktos przywiozl swojego cdeka(najlepiej tego naj....), bo u mnie Metronome juz nie ma
Jadis da88s, Metronome cd8 sign. tube, Speakers- SF 1@Twonk, Yeter power/cardass neutral reference/VDH supernova/ VDH silver mkIII ?

MAC

#113
 >:(

kawosz

A ja mam akurat wolną sobotę od pracy  ;D i rzut beretem do Ciebie . Pisze się

bubusia

masza, w takim razie zapraszam jak juz kupie zrodlo

kawosz, jak mozesz to wez jakiegos CDeka, moze byc ten Denon, ale moze polec z marantzem 75II, uprzedzam:)
Jadis da88s, Metronome cd8 sign. tube, Speakers- SF 1@Twonk, Yeter power/cardass neutral reference/VDH supernova/ VDH silver mkIII ?

bubusia

Zauwazylem, ze gora i przestrzen marantza ulega poprawie jak ma dobry interkonekt, zalozylem mu furutecha power reference
Jadis da88s, Metronome cd8 sign. tube, Speakers- SF 1@Twonk, Yeter power/cardass neutral reference/VDH supernova/ VDH silver mkIII ?

kawosz

Cytat: bubusia w Luty 05, 2017, 15:23kawosz, jak mozesz to wez jakiegos CDeka
Wezmę TEACa vrds 10 se bo jego jestem najbardziej ciekawy . Mogę na dokładkę zabrać taniznę luxmana D-111 za 250 zeta . Denona pożyczył Ondrej żeby sobie ponagrywać na dziadka przez lampizację .

bubusia

Chcialbym wyjasnic jedna rzecz. Z doswiadczenia wnosze, ze vintigowe playery nie sa jednak w stanie dorownac np takiemu Metronome w kreowaniu przestrzeni, czy szeroko pojetej precyzji brzmienia. Jako przyklad podam tutaj plyte Mozdzera-kaczmarek. Fortepian na tej plycie jest troche sztuczny(tzn dosyc),ale za to b. ladny, swietnie slychac przestrzen, rozchodzenie sie wybrzmien. I tutaj Marantz75II jednak troche przysiada, nie pokazuje tak dokladnego rozchodzenia sie dzwiekow, wybrzmien klawiszy, przstrzen tez ma troche skondensowana nature, chociaz ma b. ladna barwe. Pisze to, zeby nikt nie pomyslal, ze rzeczony Marantz jest jakims swietym gralem, ma swoje slabosci, i na pewno mozna o wiele lepie, tylko trzeba uwazac, zeby nie zatracic tego co najwazniejsze, czyli samej muzyki.
Jadis da88s, Metronome cd8 sign. tube, Speakers- SF 1@Twonk, Yeter power/cardass neutral reference/VDH supernova/ VDH silver mkIII ?

MAC

Ale o czy mowa? Co porównujemy? Grajka za 500zł do grajka za 50k zł?  ;D
Żeś Ty mi nic o sprzedaży Lectora nie powiedział  >:(
Nie ma nic w zasięgu z s/h.
Już zaczynam myśleć o nowym. Włosi za 11k proponują.

bubusia

Ja za 11 wlasnie kupilem nowego:)
Ale mialem nikomu nie mowic
Jadis da88s, Metronome cd8 sign. tube, Speakers- SF 1@Twonk, Yeter power/cardass neutral reference/VDH supernova/ VDH silver mkIII ?

miniabyr

Cholera ja też będę szukał jakiegoś grajka . Wiecie co mam na oku (chinol )  a to co jest na rynku wtórnym jakoś mnie nie przekonuje.
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

bubusia

Lector jest b fajny. Co tam masz Pawel na oku?
Jadis da88s, Metronome cd8 sign. tube, Speakers- SF 1@Twonk, Yeter power/cardass neutral reference/VDH supernova/ VDH silver mkIII ?

miniabyr

Jay's audio i jakiś dac . To słyszałem i jak wiesz postawiło mnie to brzmienie na równe nogi .
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

MAC

Cytat: miniabyr w Luty 05, 2017, 16:46Jay's audio

Przez okno za samą nazwę oraz niekoszerne pochodzenie...  ;)