Rank Arena 1020

Zaczęty przez Mikut1982, Lipiec 03, 2019, 18:54

Poprzedni wątek - Następny wątek

Mikut1982

Witam z racji tego że mam parę dni wolnego co u mnie jest rzadkością. Odebrałem jeszcze nie zrobiony amplituner i postanowiłem się za niego zabrać.  Amplituner gra poprawnie przez 15-20min i potem zaczyna pyrkac lewy kanał.  Jak widać na zdjęciach trochę pracy będzie. 

Mikut1982

Nie ma to jak zrobić sobię podstawkę pod herbatę z amplitunera.

kefas

Patrząc na Twoje dokonania będzie wyglądał lepiej jak za nowego  :np:

Mikut1982


Mikut1982


Mikut1982

Czy jest to opłacalne. Nie bardzo ale takich sprzętów się nie wyrzuca.   Cały czas grają lepiej niż marketowe , nie jedno radio się schowa.   Mi taki design odpowiada.  Mam znajomych co wolą głośniki bloototh, soundbary.   Nie wiedzą jak takie leciwe sprzęty grają.   

Mikut1982

Korzystam z aparatu żony jeszcze go nierozpracowałem.  Postaram się robić lepsze foty.  Bo mój tel padł. 

wiki

Cytat: Mikut1982 w Lipiec 03, 2019, 19:10Mam znajomych co wolą głośniki bloototh, soundbary.   Nie wiedzą jak takie leciwe sprzęty grają.   
Była moda na kino domowe...
Producenci se wymyślili aby zchrzanic dźwięk w telewizorach...
To teraz jest moda na soundbary.... 😁
Kolumny JBL, transport, przetwornik, końcówka mocy (pro audio).
Kenwood Model 600, Sony 501, Lite przedwzmacniacz - działka

Mikut1982

Właśnie kino sam miałem, znikło.  A o dźwięku z telewizora nie wspomnę. 

Mikut1982


Mikut1982


Mikut1982

Skala pięknie świeci.

Mikut1982


Mikut1982

Ciekawe czy to wszystko zejdzie.

Mikut1982

Rok amplitunera to 1972.

Mikut1982

W środku 3 przekręcone śrubki , były luzem być może one zrobiły gdzieś zware.   Jutro uzupełnianie forniru i szpachlowanie.  Zrobię też wstępny szlif. 

Mikut1982

Wstawka z forniru.  Fornir pochodzi z kolumn bang olufsen.  Wylicytowałem samą obudowe za 1zl.  Jedna sztukę pozyskałem z niej tylko małą cześć forniru. Bardzo moc o trzymał.

Mikut1982


Mikut1982

Takie małe wstawki wklejam na kropelke.  Trzymie i odrazu można szlifować.

Mikut1982

Spód amplitunera jest bez forniru. Jest tam goła pobejcowana i upyprana sklejka.

Mikut1982

Wstępny szlif.

Mikut1982

Na szczęście wszystkie plamy udało się zlikwidować. A jak wczoraj odbierałem go od fachowca, powiedział- nie ma sensu tego robić bo to nie zejdzie . Oj zdziwi się jak mu go zaniosę raz jeszcze do naprawy.  Będzie musiał uważać na obudowę.

Mikut1982

U dołu z lewej strony jest jeszcze mały wgniotek i rysą.  Muszę to zlikwidować.   

Mikut1982


Mikut1982

Od brudu aż sie lepi.