Phast i okolice

Zaczęty przez masza, Styczeń 23, 2015, 12:34

Poprzedni wątek - Następny wątek

JuG

Mam już zestaw do upiększenia preampa i instrukcję od Włodka. Jestem bardzo ciekaw efektów.


masza

Cytat: miniabyr w Marzec 04, 2015, 13:09No czyli ziarno niepokoju te nowe kable zasiały. Tak jak wczoraj rozmawialiśmy to się nazywa głód....ale rozumiem,że tylko interkonekty będą nowe?

Cytat: drizzt w Marzec 04, 2015, 13:10Czyli jednak Sułki zostają? Muszą być dobre skoro tak Cię wzięło.

Panowie, tydzień w domu siedzę i przepinam w te i nazad wmawiając sobie, że to nie jest możliwe żeby takie różnice kable wprowadzały. No nie da się ich wypiąć.
Na razie wziąłem dwie sieciówki i dwa konekty. Docelowo jeszcze dwie sieciówki i trzeci konekt. Jutro będę miał jeszcze cyfrówkę do testów. Ale w cyfrówki to nie uwierzę :)



Cytat: JuG w Marzec 04, 2015, 13:23Ja zająłem kolejkę i zbieram kasę

Jest na co :)

masza

Cytat: JuG w Marzec 04, 2015, 13:28Mam już zestaw do upiększenia preampa i instrukcję od Włodka. Jestem bardzo ciekaw efektów.
A ja wysyłam Wlodkowi programator do kości na remote do DACTa.

Drizzt

Cytat: masza w Marzec 04, 2015, 13:32
Panowie, tydzień w domu siedzę i przepinam w te i nazad wmawiając sobie, że to nie jest możliwe żeby takie różnice kable wprowadzały. No nie da się ich wypiąć.
Na razie wziąłem dwie sieciówki i dwa konekty. Docelowo jeszcze dwie sieciówki i trzeci konekt. Jutro będę miał jeszcze cyfrówkę do testów. Ale w cyfrówki to nie uwierzę :)

A głośnikowe może też testowałeś?

JuG

Cytat: masza w Marzec 04, 2015, 13:32Ale w cyfrówki to nie uwierzę :)
Też nie wierzę, ale niestety słyszę.

Cyfrówkę SULEK miałem u siebie krótko i moja srebrna Sound YP Ref. wygrała z niewielką przewagą. Ale testowałem tylko cyfrówkę. U Ciebie będzie inaczej, kiedy masz już wpiętych wiele kierunkowych kabli.

JuG

Cytat: masza w Marzec 04, 2015, 13:33A ja wysyłam Wlodkowi programator do kości na remote do DACTa.
Będzie tańsza ukraińska wersja?

mateusz

Cytat: masza w Marzec 04, 2015, 13:32Ale w cyfrówki to nie uwierzę :)

tez nie wierzylem...
DiY na revelatorach, plinius sa102, phast ultimate pre i dac, psaudio lambda2, synology ds231j+usb by JarekC i troche kabli

mateusz

Cytat: JuG w Marzec 04, 2015, 13:28Jestem bardzo ciekaw efektów.

ja nie poznalem pre po podobnym zabiegu
sprawdz prosze jak bedziesz mogl co wnosi wieksza poprawe. drabinka czy kable
ja co prawda mam inna drabinke bo z pilotem ale tez zostalo to zmienione za jednym zamachem wiec nie bardzo wiadomo co wprowadzilo najwieksze zmiany
DiY na revelatorach, plinius sa102, phast ultimate pre i dac, psaudio lambda2, synology ds231j+usb by JarekC i troche kabli

masza

Cytat: drizzt w Marzec 04, 2015, 13:37A głośnikowe może też testowałeś?
Tak, mam je nawet.
Głośnikowe u mnie nie dały aż takiego rezultatu jak IC i zasilające ale z głośnikowym TA trudno konkurować.

Cytat: JuG w Marzec 04, 2015, 13:43Będzie tańsza ukraińska wersja?
Na pewno. Przecież za tą kanadyjską wersję wybuliłem ponad 1500zł.

Cytat: mateusz w Marzec 04, 2015, 13:45tez nie wierzylem...
Stanie w starciu z Harmonixem.
Zobaczymy, mam nadzieję, że ugruntowanego japończyka tym razem sulek oszczędzi :D

jamówię


masza


mateusz

masz jakies ciekawe kable do testow?
ja gram na srebrnych wireworldach gold eclipse5,2 i kimberze 1030. poluje na argento zamiast WW ale jak by bylo cos lepszego w tej samej cenie...
DiY na revelatorach, plinius sa102, phast ultimate pre i dac, psaudio lambda2, synology ds231j+usb by JarekC i troche kabli

masza

Mateusz, nie mam.
Ja zawsze do kabli podchodziłem jak pies do jeża :)
A te mi światopogląd wywróciły.

mateusz

Cytat: masza w Marzec 04, 2015, 13:59
Mateusz, nie mam.
Ja zawsze do kabli podchodziłem jak pies do jeża :)
A te mi światopogląd wywróciły.

no to grubo
co to za wynalazki?
DiY na revelatorach, plinius sa102, phast ultimate pre i dac, psaudio lambda2, synology ds231j+usb by JarekC i troche kabli

masza

Później zrobię fotki i wkleję.

gratefullde

Cytat: masza w Marzec 04, 2015, 14:07
Później zrobię fotki i wkleję.

może próbki mp3 ? ;)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

masza

 :D

nagram filmik z telefonu, poproszę kalkulacyjnego aby na YT wrzucił a stasiop podda analizie ;)

gratefullde

Cytat: masza w Marzec 04, 2015, 14:18a stasiop podda analizie

I własnie o to chodzi :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

jamówię

Cytat: masza w Marzec 04, 2015, 13:59
Mateusz, nie mam.
Ja zawsze do kabli podchodziłem jak pies do jeża :)
A te mi światopogląd wywróciły.

Jakbym siebie czytał :))

masza

Jeden z IC (czarny) są jeszcze białe o troszeczkę innej sygnaturze brzmieniowej.
Ja mam wpięty jeden i drugi i ładnie się wzajemnie uzupełniają.

JuG

Cytat: mateusz w Marzec 04, 2015, 13:53sprawdz prosze jak bedziesz mogl co wnosi wieksza poprawe. drabinka czy kable
Raczej zrobię wszystko za jednym zamachem. Mam jeszcze kondy w końcówkach do wymiany i je wymienię później, po ocenie zmian w pre.

mateusz

Cytat: masza w Marzec 04, 2015, 17:18
Jeden z IC (czarny) są jeszcze białe o troszeczkę innej sygnaturze brzmieniowej.
Ja mam wpięty jeden i drugi i ładnie się wzajemnie uzupełniają.

jakie koszta i gdzie to mozna pozyczyc na testy?
DiY na revelatorach, plinius sa102, phast ultimate pre i dac, psaudio lambda2, synology ds231j+usb by JarekC i troche kabli

masza

Cytat: JuG w Marzec 04, 2015, 17:44Mam jeszcze kondy w końcówkach do wymiany
Mówisz o zasilaniu? No bo chyba nie o wyjściowych!


intenser

Cytat: mateusz w Marzec 04, 2015, 17:48jakie koszta i gdzie to mozna pozyczyc na testy?

ale obiecaj , że nie będziesz zakładał wątków co tydzień jak grają kable sieciowe  :P, podobnie jak na AS

bo nie mogę pojąć co osoba pytając na forum o brzemieniu kabla chce osiągnąć