Finał

Zaczęty przez frywolny trucht, Październik 26, 2014, 11:56

Poprzedni wątek - Następny wątek

GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

merlin1973

Podpowiedź dużo wniosła, wiedziałem na 100% ,że RSC – rzeszowski zespół rockowy.
Motoryzacja -RSC (z angielskiego Roll Stability Control) to układ minimalizujący niebezpieczeństwo wywrotki auta.
Irytują mnie Twoje zagadki ale to dobrze ;) są nie łatwe ale jakoś idzie ;D
Dzięki wszystkim :)
Pozdrawiam S.CH.

elem

ręce bolą od klaskania, brawo Merlin !

Watsonie, powiedz jaka to międzynarodowa arena w 1982 roku miała miejsce w historii RSC?
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

miniabyr

Z racji tego że Merlin to czarownik my nie mamy szans ....on po prostu to wie....Gratulacje.
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

gratefullde

Po prostu super, jestem pelen podziwu, raz jeszcze gratulacje :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

elem

Cytat: merlin1973 w Grudzień 08, 2014, 19:11RSC (z angielskiego Roll Stability Control

wg wiki wymyślony 20 lat po debiucie RSC :)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

GregWatson

Zarówno rok 1982 jak i międzynarodowa arena były to fakty lekko przesadzone oczywiście ale dzięki temu mogłem trochę rozłożyć konkurs w czasie - a tu taka lipa.  :)
Nie gram z Wami więcej. :)

Ale jestem pod wrażeniem Waszej ogromnej wiedzy, nie łatwo jest wymyślać coś trudnego. Nawet zmyślone kłamstewka stają się szybko rozszyfrowane.

Gratulację dla wszystkich wygranych no i dla głównego "miszcza".

Trochę tego i trochę tamtego też.

frywolny trucht

Gratulacje. Która płyta?


elem

#34
Cytat: GregWatson w Grudzień 08, 2014, 19:21Zarówno rok 1982 jak i międzynarodowa arena były to fakty lekko przesadzone

jak i związek z motoryzacją :)  W tym wypadku chodziło o sportowe RSC 'Referee stop contest" - niezdolność zawodnika do dalszej walki, np. boksera. EDIT: albo nr rej. z Rzeszowa? To już ma związek z auto-moto :)

Nie wnoszę protestu, bo i tak nie trafiłbym w RSC, ale w Wielkiej Grze chyba by to nie przeszło  ;)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

merlin1973

Cytat: GregWatson w Grudzień 08, 2014, 19:21Zarówno rok 1982 jak i międzynarodowa arena były to fakty lekko przesadzone oczywiście ale dzięki temu mogłem trochę rozłożyć konkurs w czasie - a tu taka lipa.
To trochę dało do myślenia, trochę o nich wszyscy zapomnieliśmy a to dobra muzyka, właśnie trzymam ich płytę niestety CD:) czas przypomniec.
Pozdrawiam S.CH.

elem

Całkiem nieźle sobie radzili, byłem wtedy w Jarocinie ale głosowałem na Śmierć Kliniczną.

No dobra, ja tu gadu-gadu a ekspress z mongolskimi metalowcami nadjeżdża  ;)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

GregWatson

Cytat: elem w Grudzień 08, 2014, 19:29Nie wnoszę protestu, bo i tak nie trafiłbym w RSC, ale w Wielkiej Grze chyba by to nie przeszło  ;)

Wujek google zdefiniował skrót RSC między innymi jako: (Roll Stability Control) – system zapobiegający przewróceniu się pojazdu.

Sam bym tego nie wymyślił.:)
Trochę tego i trochę tamtego też.

elem

juz pisałem - wymyslony 20 lat po debiucie RSC :)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

GregWatson

Tak ale ja ich nie wiązałem czasowo ze sobą a pisząc o niespodziance to miałem na myśli zespół/wykonawcę - ująłem to tak aby nie było wiadomo jeszcze czy chodzi mi zespół czy o wykonawcę. Generalnie w domyśle nazwa miała być powiązana.
Trochę tego i trochę tamtego też.

elem

ok, ok, ja nie jestem mecenas z Wielkiej Gry , tak sie tylko czepiam dla sportu  :)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

gratefullde

Oj tam  :) Dajcie na luz :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

GregWatson

To aby byli wszyscy zadowoleni i szczęśliwi to powiem: "ja się nie upieram" :)
Trochę tego i trochę tamtego też.

elem

#43
ja też nie, zapraszam WSZYSTKICH do ekspresowego :)

http://audiomaniacy.pl/index.php?topic=392.msg10848;topicseen#msg10848
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

merlin1973

Właśnie dotarła (ekspresowo) nagroda ;D tak jak zawsze w stanie idealnym ;)
Bardzo dziekuję.
Pozdrawiam S.CH.

frywolny trucht

Super. Czyli nawałnica przedświąteczna  jeszcze nie powoduje opóźnień. Ale na poczcie to już trzeba postać :)