Konkurs ekspresowy vol. 2

Zaczęty przez frywolny trucht, Listopad 26, 2014, 19:02

Poprzedni wątek - Następny wątek

elem

O! Trafiłem :)  Sojka, to nawet cos tam zaspiewał dla dzieci z akompaniamentem Kombi.

Rysiek sie nie poszedł do Kombi, ale Piotrowski z SBB już tak. Ale smiesznie wtedy grał i jeszcze zabawniej wyglądał :)

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

merlin1973

Rysiek w Kombi ;) ;) ;) dobre co?
nie było trudno dzisiaj co?, to mi jutro nie wyskakuj z jakimś mongolskim frontmanem ;D
już mózg mnie boli od myślenia  ;)
Gratuluje.
Pozdrawiam S.CH.

frywolny trucht

Z rozwydrzoną siksą dawali radę, to pewnie z Riedlem coś ciekawego by wyszło. Zanim padło :)

merlin1973

Ale ją nazwałeś >:( >:( >:(
znaczy z Chylińską ?
Pozdrawiam S.CH.

elem

#130
Z Chylińską to było ho,ho później, po Skawalkerze, po sołówkach na płycie Vadera itp rockowych ucieczkach Skawińskiego. Ryśka zapraszał chyba Łosowski w 1980. Ciekawe w jaką stronę by to poszło.
Wszyscy go wtedy chcieli - Kombi, Bank, Krzak...

A Agnieszka spoko babka, każdy był kiedyś anty...cokolwiek   :)

_________________________________________________________

Link do artykułu o Dżemie, gdzie jest historia propozycji współpracy z Kombi.

http://dzemprasa.prv.pl/teksty/pewnego_dnia_twoj_blues.htm
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

merlin1973

Mój kolega z miejscowości w której kiedyś mieszkałem wygrał "Szanse na sukces"  z ONA,
obecnie uczy w szkole podstawowej sztuki i techniki. No i gra chałtury na weselach i zabawach ;) ;) ;)
Pozdrawiam S.CH.

frywolny trucht

Agnieszka to od dawna spoko babka. Dlatego, że ma dystans do siebie, że ma z pewnością  świadomość co nabroiła , że  okres "fak off nauczyciele" miał miejsce. Dlatego spokojnie mogę skwitować jak wyżej początkowy okres w jej karierze i sądzę, że by się nie obraziła. Jako spoko babka choćby :)

elem

Tak jak w ekspresowym finale, cofniemy się w czasie o ponad 30 lat, do PRLu.

Do Polski przyjechał mongolski zespoł rockowy z Ułan Bator... A nie, to będzie nastepnym razem :)

Na jednej z płyt baaardzo znanej polskiej kapeli wzięło udział trzech panów o tym samym imieniu.

Proszę podać imię i nazwisko tego z panów, którego żona udziela się w innym, niemniej znanym

zespole.

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

elem

hmm, nikt nawet nie strzela, wszyscy czekają na podpowiedź? Przypomne, że tu KAŻDY może oddać dwie salwy. A zespół z absolutnego topu rankingów popularności, ten drugi z żoną bohatera zagadki też.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

elem

noo, może i tak zdarzyło sie w przypadku Marka, ale nie o niego chodzi.

Podpowiedź wszystko powinna rozjasnić - obydwa zespoły są z jednego miasta a ich nazwy rozpoczynają się tą samą literą alfabetu.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

frywolny trucht

Czy to jest małżeństwo homoseksualne?

merlin1973

Pozdrawiam S.CH.

elem

#139
ręce bolą od klaskania coraz bardziej !  Brawo Merlin !

Na płycie Budki Suflera "Ona przyszła prosto z chmur" w chórku :)  Dwaj pozostali Andrzeje to Ziółkowski i Szczodrowski. Żona Pietrasa, to, no chyba wiadomo kto?

merlin1973    5 pkt
gratefullde    3 pkt
il cattivo       1 pkt
elem            2 pkt
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

merlin1973

Budka Suflera - Bajm - Beata Kozidrak -żona
Płyta 1980 rok-"Ona przyszła prosto z chmur"-Andrzej Ziółkowski – gitara basowa,Andrzej Szczodrowski – saksofon altowy, saksofon ,Andrzej Pietras – wokal wspierający.
Miasta- Lublin.
To nie było łatwe,  >:( >:( >:(
Pozdrawiam S.CH.

elem

Trudne? Po skojarzeniu Bajmu i Budki łatwizna  :)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

merlin1973

Koniec dyskusji na temat -Finlaggan Old Reserve single malt.
Zaraz zagadka. :D
Pozdrawiam S.CH.

merlin1973

Zagadka na dziś: Dzisiaj damy czadu  ;)
Nie gra na niczym ,chociaż zagrał- w rock-operze Jesus Christ Superstar w Teatrze  Muzycznym w Gdyni ale to było tak dawno....
Pozdrawiam S.CH.

il cattivo

Hehe, proste :)
Piekarczyk. Marek oczywiście.

frywolny trucht

O kurzy kuper mnie wyprzedziłeś :)

merlin1973    5 pkt
gratefullde    3 pkt
il cattivo       2 pkt
elem            2 pkt

il cattivo


merlin1973

hola hola nie o niego mi chodziło ;) ;) ;) lecz o Ian Gillan ;D ;D ;D
Pozdrawiam S.CH.

il cattivo

To Gillan darł ryło w TSA?

merlin1973

Żartowałem  ;) ;) ;) jasne ,że Marek

GRATULUJE !!! było bardzo łatwe ;) ;)
Pozdrawiam S.CH.