Szeroko pojęta fantastyka, sci-fi etc.

Zaczęty przez Keef98, Styczeń 25, 2015, 21:07

Poprzedni wątek - Następny wątek

fioni

Cytat: Keef98 w Kwiecień 17, 2015, 21:50jestem straszliwym leserem.
minie Ci ;D  życie wszystko weryfikuje ;D po prostu nie będziesz mieć czasu być leserem
" każdy początek jest przyjemny, trzeba więc zatrzymać się na progu..." - Goethe

Keef98

Cytat: kangie w Kwiecień 17, 2015, 21:50
Cytat: Keef98 w Kwiecień 17, 2015, 21:43
Cytat: kangie w Kwiecień 17, 2015, 21:38
Piekna Sky Tower wybudowal i Bugatti Veyronem jezdzi. Pewnie ma dziesiatki niezlych lasek na zawolanie  ;D I co z tego ze pewnie nie da rady?  :D  :D  :D ;)
Eee, tam, Bugatti wygląda koszmarnie ;D Choć, gdyby mi ktoś dał taki samochód, to bym nie pogardziła, ale mnie kurde Panda uszczęśliwi ;D
Nie zartuj. Piekna fura! 400 km/h na liczniku, cztery czy piec minut i konczy sie ogromny bak paliwa, hahaha. Dobrze ze "ekolodzy" nie czepiaja sie ;)
To też dużo żłopie, a na parkingu nie miałabym z takim problemów:

I jeszcze na swój sposób piękny ;D

Cytat: kangie w Kwiecień 17, 2015, 21:52
Cytat: Keef98 w Kwiecień 17, 2015, 21:45
Możesz nickami? ;)
Nie mogę :P

Wiem ;D
Dobra, a jaki nick ma Grzesiu? Resztę wiem.

kangie

Cytat: Keef98 w Kwiecień 17, 2015, 21:50
I być pracowitym. Nie znacie mnie, ale Wam powiem, jestem straszliwym leserem.
Nie tyle pracowitym, co zmotywowanym do osiagniecia konkretnego celu.

Jesli jestes leserka, znajdz bogatego faceta, np. ginekologa. Co drugi z nich zarobi potezna kase na lewo. Mozna zyc jak paczek w masle ;)

fioni

" każdy początek jest przyjemny, trzeba więc zatrzymać się na progu..." - Goethe

kangie

Cytat: fioni w Kwiecień 17, 2015, 21:53
Cytat: Keef98 w Kwiecień 17, 2015, 21:50jestem straszliwym leserem.
minie Ci ;D  życie wszystko weryfikuje ;D po prostu nie będziesz mieć czasu być leserem
W koncu madre slowa od paru minut. To prawda, niestety...

kangie

Cytat: fioni w Kwiecień 17, 2015, 21:55
Cytat: Keef98 w Kwiecień 17, 2015, 21:54Dobra, a jaki nick ma Grzesiu? Resztę wiem.

cwaniara ;D

Grzesiu jest zayebeestym gosciem :D Ma u mnie browara i 10 kalibracji protractorem GRATIS :D Razem sluchalismy "Kiss, kiss, kiss" Lennona&Yoko Ono u mnie na chacie na prawie pelnej glosnosci, hehehe

Keef98

#56
Mówi mi to tyle co Ψ, która nie ma sensu ;D
Chodzi o wynik równania Schrodingera. 

Obawiam się, że zboczyłam z tematu. Hmm... :( Chyba jestem trollem... ;)

kangie

Wszyscy zboczylismy z temau. W dyby nas zakuja ;D

fioni

Rozumiem, że teraz z kolei o jakiś  zboczeniach gadamy  ;D hahhaha
" każdy początek jest przyjemny, trzeba więc zatrzymać się na progu..." - Goethe

kangie


fioni

Ludzie jak ludzie, ale co powie Keef, przecież to jej wątek  ;D
" każdy początek jest przyjemny, trzeba więc zatrzymać się na progu..." - Goethe

kangie

W ogole powiem Wam dziewczyny, ze slabo sie znam na fantastyce (pomijajac Lema),a wypowiadam sie w tym temacie jak dzik. Oto caly polski obraz audiofila. W D. byl, G. widzial, a dyskutuje...!!! ;D

kangie

Cytat: fioni w Kwiecień 17, 2015, 22:19
Ludzie jak ludzie, ale co powie Keef, przecież to jej wątek  ;D
Zbanuje nas, albo kaze wychlostac :/

Keef98

Nie, burdy nie robicie, więc możecie szaleć do woli ;D Nawet cycki Wam wybaczę ;)

fioni

Cytat: kangie w Kwiecień 17, 2015, 22:19W ogole powiem Wam dziewczyny, ze slabo sie znam na fantastyce (pomijajac Lema),a wypowiadam sie w tym temacie jak dzik. Oto caly polski obraz audiofila. W D. byl, G. widzial, a dyskutuje...!!!

:) Tez zbytnio oblatana nie jestem w tym temacie i nie gustuje zbytnio. Owszem lubię Tolkiena (poczytać) i różne takie fantasy pooglądać, ale tematu raczej nie zgłębiam dobitniej. Dla relaksu bardziej gustuję w kryminałach głównie A. Christie :)
" każdy początek jest przyjemny, trzeba więc zatrzymać się na progu..." - Goethe

kangie

No, ale nie bedziemy przeciez robic przykrosci Keef98 --> ?  >:(
Pisac trzeba. Frywolny kazal  ;D

fioni

" każdy początek jest przyjemny, trzeba więc zatrzymać się na progu..." - Goethe

Keef98

Cytat: kangie w Kwiecień 17, 2015, 22:35
No, ale nie bedziemy przeciez robic przykrosci Keef98 --> ?  >:(
Pisac trzeba. Frywolny kazal  ;D
Czyt. wszyscy myśleli, że to Marian, mylili się, musimy się teraz zrewanżować :P

fioni? Skąd jesteś?

Kangie. Możesz pójść tu:
http://www.dnifantastyki.pl/2015/index.php

Tolkien? Bardzo dobrze! Lem? Jeszcze lepiej. ;D
Zaraz się pochwalę autografami, a i tak ktoś tu gdzieś wrzucił mojego face'a to dam tez zdjęcie z Pilipiukiem i Huberathem ;D

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

fioni

" każdy początek jest przyjemny, trzeba więc zatrzymać się na progu..." - Goethe

Keef98

Poleciłabym Ci jakiś konwent, ale jak nie, to nie :P

Keef98

;) To nie będziecie się ze mnie śmiać?
Jak nie, to wrzucę. I tak łatwo mnie w sieci znaleźć. Mało takich osobliwości po świecie chodzi :P

gratefullde

Cytat: Keef98 w Kwiecień 18, 2015, 10:48
;) To nie będziecie się ze mnie śmiać?
Jak nie, to wrzucę. I tak łatwo mnie w sieci znaleźć. Mało takich osobliwości po świecie chodzi [emoji14]
Dawaj ;)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Keef98

#73
Z góry uprzedzam, nie umiem ladnie pisać, chciałam użyć dostojnych archaizmów, ale nie mam wystarczającego zasobu słów.

" Lannisterów. Byłabym poważana w Siedmiu Królestwach, jak nie przez władzę, to przez majętność tego rodu. Jako osoba należąca do jednego w większych rodów, mogłabym sobie pozwolić na bardzo dużo, w zasadzie nie obawiając się o nic. Casterly Rock musi być także pięknym miejscem... No i "Hear me roar" oraz "A Lannister always pays his debts""

Nie śmiać się! Jak się będziecie ze mnie nabijać, to się "fochnę" i zamknę w sobie :P

fioni

Keef - nikt się nie śmieje  ;D
Wypowiedź całkiem uzasadniona - mam nadzieję, że wygrasz jakąś koszulkę :)
Ode mnie w każdym razie masz już dwie :)

" każdy początek jest przyjemny, trzeba więc zatrzymać się na progu..." - Goethe