Rank arena L 55

Zaczęty przez Mikut1982, Lipiec 05, 2019, 11:08

Poprzedni wątek - Następny wątek

Mikut1982


Mikut1982


Mikut1982


Mikut1982


Mikut1982

Wszystko zdemontowane i gotowe do odnowy.

Mikut1982

Małe szpachlowanie drobnych ubytków

Mikut1982

Bardzo dobry szpachel , dostępny w różnych kolorach.

Mikut1982

Jedna gotowa już do malowania.

Mikut1982

Jak wiadomo olej wymaga pielęgnacji.   Pierwszy nakładamy i zostawiamy do wyschnięcia.

Mikut1982

A ten jest dla mnie idealny do kolumn i amplitunerów i wzmacniaczy tam gdzie mamy drewno.  Nakładamy i po paru minutach polerujemy szmatką.

Mikut1982

Produkty tylko do oleju.

Mikut1982

Kolumienki powoli się malują..  Jedna z bocznych ścianek w obu kolumnach była bardzo jasna, być może wyblakła od słońca... Dałem dwie warstwy bejcy aby zrównać kolor.  Okablowanie i kondensator zostaje, tutaj góry nie brakuje..

Mikut1982

Ach ten mój aparat.  Dziwnie to wychodzi... Ale jakoś to widać... 

Mikut1982

W piwnicy kiepskie światło z tego taka fotka jak wymaluje na gotowo to pstrykne lepsze.

Mikut1982

Mały tuning maskownic.

Mikut1982

Front trochę lizne na czarno.   I tak nie będzie tego widać.

kefas

A zaczepy będą oryginalne,bo ja o zaczepach maskownic zapomnialem

Mikut1982

Zaczepy zostają oryginalne.    I tak nie będzie ich nikt zdejmował.   Rzepy są kiepskie ale zostaną.  W sumie mógłby bym przerobić bo zaczepy mam.   Jutro chce je uruchomić i podpiąć pod rank arena t2600.   Mam dwa takie same amplitunery.  Choć wyglądają tak samo to różnią się środkiem, wykonaniem i oczywiście barwą. 

Mikut1982

Fronty wymalowane na czarno, kolumny gotowe do skręcenia.  I klops, rzepy i tak nie trzymają.  Rzepy do zerwania, front szlif i będzie montaż zaczepów maskownic.  Trudno nie ma co narzekać , ma być dobrze i efekt ma być trwały a nie na chwilę. 

Mikut1982

Jak robić kolumny vintage to tylko z profesjonalną wiertarką.😁

nikhil

Konkretny sprzęt.  :D
Ad Fontes, Ortofon M2 black, Lite Ga-31A, Saba acoustic monitor 140, Ultra HIFI professional ST 7140, Teac V- 3010, Teac PD-H 500c, Tascam 34

kefas

Taką wiertarką zbudowałem sobie mieszkanie z poddasza, dopiero pod koniec jak miałem już prąd to używałem elektrycznej, to był rok 96'

vasa



Cytat: kefas w Sierpień 06, 2019, 08:21
to był rok 96'

Wyprzedziłeś mnie o rok [emoji4]

[emoji485][emoji377]

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

Mikut1982

Czasem jej używam tak z sentymentu.

Mikut1982

Powoli ogarniam to wszystko.. szkoda że odrazu nie zrobiłem tych zaczepów maskownic.