Menu główne

Technics SL-1100

Zaczęty przez wojtek41, Październik 14, 2015, 21:24

Poprzedni wątek - Następny wątek

wojtek41

Kto ma lub mial ? Jakies opinie ? Do jutra musze zdecydowac czy kupie...
Ramie to EPA 110.




Wireless

Ja jeszcze ciągle mam 1210-kę, jeśli da Ci to jakiś pogląd ... solidna maszyna, praktycznie bezobsługowa, bez dwóch zdań, ale też inna liga, niż np. LP12 (na korzyść LP12)
Pozdrawiam, Wireless

wojtek41

Bardziej chodzi mi o sam naped DD. Do tego technicsa fajnie sie spasuje SME. Tak mysle...
Te strasze modele byly podobno lepsze. Ale ja tego nie doswiadczylem osobiscie...

Wireless

Cytat: wojtek41 w Październik 14, 2015, 21:27
Bardziej chodzi mi o sam naped DD. Do tego technicsa fajnie sie spasuje SME. Tak mysle...

No - napęd działa stabilnie ;) Ale chyba wolę paskowy ... IMHO - dobry paskowy lepszy, niż DD ze względu na separację i tłumienie drgań, ale - hmmm - tak naprawdę, to trzebaby sprawdzić ten sam napęd w aplikacji z moim obecnym ramieniem i wkładką, i najlepiej porównać 1:1, aby wyciągnąć jednoznaczne wnioski, bo za dużo tu zmiennych ...
Pozdrawiam, Wireless

wojtek41

Wlasciwie mialem wczesniej tylko jeden naped DD. To byl Technics SL MA 1. Faktycznie naped byl swietny.
Nikt nie mial modelu SL 1100 ?

wojtek41

No dobra...Mam paskowca, mam idler to czas na DD.  ;)
Jesli kupie to skrobne laurke. Jesli nie...Moze ktos inny napisze.  :)

frywolny trucht

Wojtek też masz jesienną audiophilię nervosę?
;D
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

wojtek41

Cholera wie... :D  Czasami trudno sie opanowac.  ;)

nosferartur

#8
Mój kumpel, właściciel szanowanego w Antwerpii sklepu z winylami, gra na nim muzykę codziennie w godzinach otwarcia sklepu, non stop. Myślę, że to niezniszczalne urządzenie. Gra z ramieniem SME i Denonem 103. Jego zdaniem tak jest najlepiej. Mnie też się podoba. Mógłbym tak mieć u siebie.
Zu Audio Druid, Zu Audio Mini Method sub, monobloki Antique Sound Lab AQ-1006(845), Hattor Audio Passive Preamplifier, Bel Canto CD 2, Sonore MicroRendu, Musical Paradise MP-D2 dac, gramofon Michell Gyro Dec + SME 309 + Benz Micro Glider SL , pre gramofonowe Gennett by Stanisław Dinter MC 100% lampy, Otari MX 5050 B2HD.

wojtek41

Po zawodach. Znalazl sie taki, ktory zaplacil wiecej.... >:(

gratefullde

Cytat: wojtek41 w Październik 16, 2015, 22:05Po zawodach. Znalazl sie taki, ktory zaplacil wiecej....

Nie płakaj. Będzie dopsz... tylko cierpliwości :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41

Wiem, ze zawsze moge na Ciebie liczyc. Potrafisz czlowieka pocieszyc... :'(