Wyśledzone na portalach aukcyjnych itp.

Zaczęty przez GregWatson, Maj 29, 2014, 14:16

Poprzedni wątek - Następny wątek

merlin1973

Cytat: paul_67 w Czerwiec 07, 2020, 13:49Mam na starej budzie Damę Pik.Nawet nieźle to gra i się cholera nie chce popsuć
Z sentymentu w 2005 roku zakupilem Dame za 150zł tylko ,że czarną. Mam do dziś, nagrałem na nią z CD jedną taśmę i tak zostało :)
Pozdrawiam S.CH.

Kangie


merlin1973

Pozdrawiam S.CH.

vasa

Cytat: paul_67 w Czerwiec 07, 2020, 13:49
Mam na starej budzie Damę Pik.Nawet nieźle to gra i się cholera nie chce popsuć :)
Też miałem

Mój egzemplarz był wiecznie chory [emoji856]

[emoji377][emoji1634]

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

Kangie

Lekarstw w aptece zabrakło czy w ogóle nie było? ;)

vasa

#3480
Cytat: Kangie w Czerwiec 07, 2020, 15:35
Lekarstw w aptece zabrakło czy w ogóle nie było? ;)
Były. I stosowane były.
Ale egzemplarz jakiś wyjątkowo rachityczny był. Wieczne problemy z wysokimi.

[emoji377][emoji1634]
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

makarpost



GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.


Piterski

Całkiem możliwe, przecież kupił nowego drapaka.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

GB

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

Piterski

Jeśli to faktycznie Dina to znany. To czego mi optycznie brakuje na zdjęciu to krążek aluminiowy do singi, dodatkowy ciężarek (czarny) do ramienia, ten na bocznym trzpieniu i wąski dodatkowy przeciwciężar do wyważania ramienia (zakładany z tym głównym).
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

GB

#3488
Cytat: Piterski w Czerwiec 10, 2020, 10:11
Jeśli to faktycznie Dina to znany. To czego mi optycznie brakuje na zdjęciu to krążek aluminiowy do singi, dodatkowy ciężarek (czarny) do ramienia, ten na bocznym trzpieniu i wąski dodatkowy przeciwciężar do wyważania ramienia (zakładany z tym głównym).
A kolega Dino mieszka w Niemczech? Bo napisane, że kupiony bezpośrednio w Niemczech.

W ogłoszeniu napisał "druga przeciwwaga do cięższych wkładek".

Czyli brakuje krążek do singli i dodatkowy ciężarek boczny do ramienia.


Pozdrawiam,
GB
______________
Pozdrawiam
Grzegorz

GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.

moon

Cytat: GB w Czerwiec 10, 2020, 10:39A kolega Dino mieszka w Niemczech? Bo napisane, że kupiony bezpośrednio w Niemczech.

to jak ktos kupil bezposrednio w Gwatemali to tam mieszka?;) Przeciez jest lokalizacja sprzedajacego Wroclaw
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

vasa



Cytat: GB w Czerwiec 10, 2020, 09:03To znany sprzęt na forum?

Czy wart jest swojej ceny?

Pozdrawiam,
GB
Sprzęt znany. W pełni sprawny. Od świadomego użytkownika.
Sprzedaje bo się przesiadł na Oracle Delphi .


[emoji377][emoji1634]

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

Kangie

Jeszcze zatęskni za DD-40. Ten sprzęt nawet jak wyłączony wygląda jak naga Pamela Anderson za młodu, czyli aktywnie przyciąga wzrok ;)

vasa

Cytat: Kangie w Czerwiec 10, 2020, 11:27
Jeszcze zatęskni za DD-40. Ten sprzęt nawet jak wyłączony wygląda jak naga Pamela Anderson za młodu, czyli aktywnie przyciąga wzrok ;)
Czyżby kryzys wieku średniego?
[emoji16]

[emoji377][emoji1634]

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

Kangie


tomasz_pianista

Człowiek się przywiązuje do tych gratów. Niestety nie ma miejsca na trzymanie wszystkiego w domu, ale później zawsze się trochę żałuje:)

Mi trochę żal tego Lenco, w planach mam coś podobnego, tylko czasu brak. To był gramofon, który bardzo się wizualnie podobał zwłaszcza młodym ludziom. Nawet znalazłem kiedyś fotki mojego gramofonu na Reddicie jak czegoś szukałem o gramofonach w googlu:D
Grupa ratowania poziomu.

EmilioE

Nie tylko młodym Tomaszu  :)
Ja też się śliniłem na jego widok, kiedy go wystawiałeś.
ART Loudspeakers Deco 8 + Audion Sterling KT77, Braun L1030 + LAR IA120, Audio Phase Cannabis + Audion Silver Night 300B, Pioneer N-70AE, Moon 260Dt, Denafrips Pontus II, HiFiMAN HE-500

Kangie


Kapitan Bomba

Ja też miałem go na uwadze kiedy zmieniałem garniaka. Padło jednak na Micro DD-8.
...Jak powiedział Sofronow.

Salesman

#3499
Z cyklu, kto kupuje u Gerwazego ;-)
No nie wiem, czyżby miałby być zmiana talerza w gramofonie AD Fontes? ;-)