Jazz, tylko jazz

Zaczęty przez gratefullde, Maj 28, 2014, 22:01

Poprzedni wątek - Następny wątek

Michał

Cytat: rudy-102 w Czerwiec 29, 2018, 17:18
A do mnie paczka nie doszła :(.
A skąd miała dojść?

rudy-102


rudy-102

Na ogół dostawałem w dniu premiery, a kilka razy zdarzyło się że dzień prędzej.

Michał

Czekanie ubogaca ;D ;)

kefas

Dziś ( na imieniny) dostałem info. że paczka została wysłana  :D

traumeel

Zatem najlepsze życzenia imieninowe!   :alc:
A prezent lad dzień.

gratefullde

Wszystkiego najlepszego!

Ja też właśnie dostałem info i śledzenie przesyłki... Dzięki Tomku!
Cytat: kefas w Czerwiec 29, 2018, 19:24
Dziś ( na imieniny) dostałem info. że paczka została wysłana  :D
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Michał

Ja już po dwókrotnym odsłuchu,ech co to było,gdyby Trane żył dłużej niż 41 lat..

rudy-102

A jotpecu padł system i nawet nie mogę sprawdzić gdzie jest moja przesyłka.   >:(

kefas

 :np: Wielkie dzięki

Lyset

Jamie Saft Quartet 'Blue Dream' od paru godzin jest do odsluchu w calosci.

https://jamiesaft.bandcamp.com/album/blue-dream

Slucham (po raz enty) FLAC czekajac na plyte ktora zostala dzisiaj wyslana.
Genialny material.

Kenwood BLM802WH/Kenwood BM450/Braun BT5090/Yamaha XSR900/Yamaha XF425

drizzt

Dziś kupiłem wersję de luxe nowego Trane'a ale jestem już zbyt padnięty na słuchanie. Jutro uczta, nie mogę się doczekać :)
Graty się zmieniają, Harbeth zostaje!

Michał

Też mam de laks,dziś czas na drugą płytę  8)

kefas

Już mam, wieczorem sobie posłucham  ;D


Michał

Świetne granie,bez dwóch zdań.

malg

Moj Trane Vinyl Deluxe lezy juz w kiosku i czeka, :D
ale niestety odbiorę go dopiero jutro :o
Muszę wytrzymać  ::)

gratefullde

Mój jest w drodze do mnie, dotrze dziś  8)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

rudy-102

A u mojego dostawcy skończyły się egzemplarze. Muszę poczekać, albo zamówić gdzie indziej. Tym razem miałem pecha.

gratefullde

Mój dostawca nie nawala  8)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

rudy-102

Mój na ogół też nie. Popyt ich przerósł.

gratefullde

A to na pewno. Choć z drugiej strony to mogli się tego spodziewać przecież... To spore wydarzenie w świecie muzyki.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

drizzt

Cytat: gratefullde w Lipiec 02, 2018, 12:31
A to na pewno. Choć z drugiej strony to mogli się tego spodziewać przecież... To spore wydarzenie w świecie muzyki.

Ano spore.. we wnętrzu okładki znajduje się cytat Sonny'ego Rollinsa, że ten materiał można porównać tylko do odnalezienia nowej komnaty w piramidzie Cheopsa :o
Graty się zmieniają, Harbeth zostaje!

Michał

Cytat: drizzt w Lipiec 02, 2018, 12:38
Cytat: gratefullde w Lipiec 02, 2018, 12:31
A to na pewno. Choć z drugiej strony to mogli się tego spodziewać przecież... To spore wydarzenie w świecie muzyki.

Ano spore.. we wnętrzu okładki znajduje się cytat Sonny'ego Rollinsa, że ten materiał można porównać tylko do odnalezienia nowej komnaty w piramidzie Cheopsa :o

Uśmiałem się,jak otwarłem swój egz. Musi Rollins być zachwycony :)
Swoją drogą np.w Trójce ,wydawnictwo przeszlo bez echa,niepojęte.

kefas

Często słucham trójki i też tym razem nic a nic - niepojęte  :o

Michał

Starcili okazję,pewnie chodzilo o kasę,czyli wyłączność. Metz to dziwny gość,drugiej szansy nie będzie. Margan pewnie coś przemyci,ale już jest po wszystkim. Niby jazz taki elitarny a jak wydają nieznane dzieło Mistrza,to cichosza,za to jak wydają jakąś Ryjane,to swiat trąbi tygodniami. Wszystko psieje!