Wyśledzone na portalach aukcyjnych itp.

Zaczęty przez GregWatson, Maj 29, 2014, 14:16

Poprzedni wątek - Następny wątek

Kangie

Mam dwie pary: jedne NS-590 i drugie jw. To moje granie na lata.

Kangie

Przewód internetowy do słuchania muzyki za ponad 20 000zł

https://www.wykop.pl/link/5218539/przewod-internetowy-do-sluchania-muzyki-za-ponad-20-000-zl/

@vasa, dodatkowo porada jak zarobić i kupić sobie jacht ;)

vasa



Cytat: Kangie w Listopad 20, 2019, 11:48
@vasa, dodatkowo porada jak zarobić i kupić sobie jacht ;)
Bardzo dziękuję[emoji4]
A na prv proszę o wskazanie źródła tych milionów cebulonów [emoji16]


[emoji377][emoji1634]

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.


GregWatson

Na fejsie kupiłem fajną serię dwupaków kaset z hitami  - w sumie 34 kasety nówki w folii za 100 zł razem z przesyłką. Można jeszcze je nabyć bo je widziałem.
ot tak wyglądają :

Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

Tych zestawów jest więcej. Zainteresowani proszę wpisać na fb "34 kasety magnetofonowe" i wyskoczy od razu. Zestawów jest więcej.
Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

#3407
Jest do wzięcia Micro Seiki BL-91 bez ramienia. Cena 6 k z groszami. Reszta na priv.

Trochę tego i trochę tamtego też.

paul_67


Kangie

Skoro wklejasz, to przypadkowo nie znalazłeś i być może masz jakieś małe problemy z myciem płyt ;) Żartowałem.

Jak myjka, działa nadal dobrze?

paul_67

Tu Cię zdziwię.Znalazłem zupełnie przypadkowo przy szukaniu wtyków.Myjka działa bez zastrzeżeń :)

Kangie

Napisałęm, że żartowałem. Wiem dobrze, że lipy byś nie odstawił.

paul_67

Od kiedy zrobiłem rysę od obsady pędzla dałem sobie spokój z ręcznym myciem :)


Pboczek

Focal MiniUtopia + Line Magnetic 805IA + Lehmann Decade + Oracle Delphi MKI + SME 3009II + Goldring Elite

Old Man Kensey

Toż to okazja, jakich mało! Milion, a ledwie sześć tysi kosztuje  :o
System analogowy: Ad Fontes + Denon DL-110 + NUDAmini + Alauda 6C4C SET + NuPrime AC-4 + Zu Audio Omen

wiki

Nie mam jeszcze gramofonu to może docisk sobie najpierw kupię?  ;)
Kolumny JBL, transport, przetwornik, końcówka mocy (pro audio).
Kenwood Model 600, Sony 501, Lite przedwzmacniacz - działka

Pboczek

Może miało być 600? Szalony człowiek :D.
Focal MiniUtopia + Line Magnetic 805IA + Lehmann Decade + Oracle Delphi MKI + SME 3009II + Goldring Elite

Kangie

A jakie trafa ma w ofercie. Rdza z puszek mu-metalowych wycieka.

Alexander


vasa

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

Kangie

#3421
Ciekawa konstrukcja rurowa plinty i osadzenie jej na trzech oringach. Od razu widać, że projektował to jakiś inżynier, którego ojciec lub dziadek pracował przy napędach ciężarówek Tatra ;)

BTW, unipivot - ciekawe ramię!

vasa

A może Frywolny zwiększy trochę budżet na gramiaka [emoji848]
https://www.hifi.pl/ogloszenie/audio/01/354269.php

[emoji377][emoji1634]

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

GregWatson

To już do takiego budżetu doszło? :)
Trochę tego i trochę tamtego też.

dino

Cytat: vasa w Styczeń 06, 2020, 09:33Dino sprzedaje ?
Nie - od nich właśnie kupiłem.
Co ciekawe papiery mam z RCM.
Czyżby jakaś metoda na "promocje" w wydaniu Rogera ?
Albo sprzedali kilka gramiaków z 12 calowym ramieniem a 9 calowe, które były w zestawie im zostały.
W każdym razie dokładając 680PLN za mocowanie cena niezła.