Audio Video Show 2018

Zaczęty przez malg, Wrzesień 20, 2018, 19:50

Poprzedni wątek - Następny wątek

Old Man Kensey

To jedyne nasze święto w roku, warto choćby zobaczyć się ze znajomymi i pogadać troszku... nie wiem jak Wy, ale dla mnie to duże wydarzenie i czekam na wypad ze swego zaścianka.
System analogowy: Ad Fontes + Denon DL-110 + NUDAmini + Alauda 6C4C SET + NuPrime AC-4 + Zu Audio Omen

frywolny trucht

Bajer polega na tym, że całkiem często słyszę opinie ludzi, którzy wychodzą z pokoju, że to bez sensu, tyle kasy, a u mnie gra lepiej :)
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

dino

Cytat: frywolny trucht w Wrzesień 21, 2018, 18:04Bajer polega na tym, że całkiem często słyszę opinie ludzi, którzy wychodzą z pokoju, że to bez sensu, tyle kasy, a u mnie gra lepiej :)

Bo tak często jest i to nie z powodu gratów a podejścia wystawców.
Kilka razy byłem w trakcie instalacji sprzętów (wieczór przed AS) - pełen chaos i spinanie byleby zagrało.
A kable dobieramy ...od tych dystrybutorów co wypożyczą  ;D
W tamtym roku na gratach z pierdylion odtwarzali muzykę ze ..spotify.
No to jak puścisz w domu z gęstego pliku albo porządnego gramofonu to ...

cdt

Dobry sprzęt obroni się nawet w norze w Sobieskim jak się go z głową zestawi . Mirek mi opowiadał że te teksty to dość częsta sprawa . Kiedyś się spytał na czym człowiek słucha że ma lepiej to usłyszał że na Technicsie i altusach  ;D . To działa w obie strony . W zeszłym roku na stadionie był dość nerwowy wystawca gramofonów z Chorwacji . W sumie na proste pytanie o sprzęt uslyszałem całą litanie o wyższości nowych ramion ( miał Jelco ) nad starymi rupieciami w stylu SME . Zostałem też wyzwany na pojedynek choć nie sugerowałem że gra u mnie lepiej  ;D .
ps. McG jaki pojedynek  ;D nie mam DACa  :P

vasa

Cytat: dino w Wrzesień 21, 2018, 22:53A kable dobieramy ...od tych dystrybutorów co wypożyczą 
Nie. Nie uwierzę w to >:(
Przecież kable to creme de la creme w audio i każdy, ale to KAŻDY, audiofil powinien do tego zagadnienia podchodzić z ogromną starannością  :o
Bo przecież to od razu słychać  :-\


A jak nie słychać to guchy, gupi albo biedny  ;D
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

Old Man Kensey

Cytat: vasa w Wrzesień 21, 2018, 23:32A jak nie słychać to guchy, gupi albo biedny  ;D

Albo wszystko równocześnie!
System analogowy: Ad Fontes + Denon DL-110 + NUDAmini + Alauda 6C4C SET + NuPrime AC-4 + Zu Audio Omen

dino

Cytat: vasa w Wrzesień 21, 2018, 23:32Nie. Nie uwierzę w to >:(

Ja też byłem niewrzący - do czasu :) Aż mnie jaśnie oświeciło.

vasa

Cytat: dino w Wrzesień 23, 2018, 17:19
Cytat: vasa w Wrzesień 21, 2018, 23:32Nie. Nie uwierzę w to >:(

Ja też byłem niewrzący - do czasu :) Aż mnie jaśnie oświeciło.
Rozumiem.
Jaśnie Oświecony [emoji56]

[emoji485][emoji377]

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

malg

vasa przyjedz na AVS2018,  to zrobimy test Twojego słuchu  ;D ;D ;D ;D
oczywisci w kontekscie kabli, a nie bezwzględnie ;)

vasa

Cytat: malg w Wrzesień 24, 2018, 12:11vasa przyjedz na AVS2018,  to zrobimy test Twojego słuchu    
oczywisci w kontekscie kabli, a nie bezwzględnie
Rozważę, jeżeli również zgodzisz się na test :P
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

frywolny trucht

Piątek, 16 listopada 2018
12:00 — 20:00

Sobota, 17 listopada 2018
10:00 — 20:00

Niedziela, 18 listopada 2018
10:00 — 18:00


Zwyczajowo biorę w Campanile nocleg z soboty na niedzielę, ale w tym roku się nie da. Jakiś zmasowany atak. Spisek. Są jeszcze pokoje na piątek- sobota, ale sugerują żeby się śpieszyć bo w ciągu ostatnich 24h zarezerwowano pokój 54 razy  :o WTF?
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

malg

Cytat: vasa w Wrzesień 24, 2018, 14:08
Cytat: malg w Wrzesień 24, 2018, 12:11vasa przyjedz na AVS2018,  to zrobimy test Twojego słuchu     
oczywisci w kontekscie kabli, a nie bezwzględnie
Rozważę, jeżeli również zgodzisz się na test :P
z miłą chęcią

malg

Cytat: frywolny trucht w Wrzesień 24, 2018, 18:47


Zwyczajowo biorę w Campanile nocleg z soboty na niedzielę, ale w tym roku się nie da. Jakiś zmasowany atak. Spisek. Są jeszcze pokoje na piątek- sobota, ale sugerują żeby się śpieszyć bo w ciągu ostatnich 24h zarezerwowano pokój 54 razy  :o WTF?

a to w wa-wie, tylko jeden hotel?

dino

U nas w systemie sie jescze pokazują trzy podstawowe na jedną noc:

frywolny trucht

Cytat: malg w Wrzesień 24, 2018, 22:58a to w wa-wie, tylko jeden hotel?

Jest więcej??? To musi być większe miasto ;)
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

malg

Cytat: dino w Wrzesień 25, 2018, 11:14
U nas w systemie sie jescze pokazują trzy podstawowe na jedną noc:
kurka ale to są hotele które obsługują AVS,
a przecież można parę przystanków dojechać tramwajem lub autobiustem

frywolny trucht

Campanille i Golden Tulip są bardzo wygodne dla kogoś kto przyjeżdża z innego miasta. Można potem w kapciach wyjść, a spod Sobieskiego  ( po drugiej stronie ronda) odjeżdża "firmowy" autobus na Narodowy. Rok temu kupowałem miesiąc przed i nie było takiej komedii.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

malg

Cytat: frywolny trucht w Wrzesień 25, 2018, 20:17
Campanille i Golden Tulip są bardzo wygodne dla kogoś kto przyjeżdża z innego miasta. Można potem w kapciach wyjść, a spod Sobieskiego  ( po drugiej stronie ronda) odjeżdża "firmowy" autobus na Narodowy. Rok temu kupowałem miesiąc przed i nie było takiej komedii.
w kapciach na narodowy - to musiało śmiesznie wygladac  ;D ;D ;D

malg


frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

malg


frywolny trucht

Cholera, a może za dużo osób przeczytało to i sam sobie kukę zrobiłem?
http://audiomaniacy.pl/index.php?topic=2379.msg164944#msg164944
;)

Wiesz malg, ja to mam tak, że lubię z wiekiem rytuały. Parę razy było fajnie w Campanille, szkoda mi to zmieniać. Tak zwyczajnie.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

malg

dałem link do hoteli w pobliżu - Twoja decyzja -
mozna też raz w życiu spróbować na dworcu - też blisko - są nawet 3 w pobliżu, różnej kategorii ;D

dino

Ja zawsze biorę sobiecha i wtedy najbardziej upierdliwe 60% wystawy ..w kapciach.
Jest droższy ale jak policzyć możliwość odpoczynku przy kawie w pokoju w trakcie biegania po piętrach to da się wytrzymać.
Poza tym mogę włazić od strony korytarzy hotelowych co bywa wygodne (dostęp do wind hotelowych).

il cattivo

#74
Polecam wizytę w pokojach 127 i 125.
Będą tam grały urządzenia projektu i wykonania Łukasza Kisiela. Zestawu przygotowanego na AVS miałem okazję posłuchać w zeszłym tygodniu w domu konstruktora.
Łukasz buduje kompletne zestawy, poczynając od kondycjonerów, na kolumnach kończąc. Większość urządzeń oparta jest na lampach.
Myślę, ze warto się zainteresować. Mnie wgniotło w kanapę.