Moja kolekcja - co mam na talerzu

Zaczęty przez juter22, Lipiec 26, 2017, 21:54

Poprzedni wątek - Następny wątek

rudy-102

34,99 - trochę drogo biorą w Tower Records.

Lyset

Oj tam,oj tam.Piwo w pubie kosztuje srednio szesc z hakiem.
Gdyby jebneli naklejke 49.99 tez bym z polki chwycil ten album.
Kenwood BLM802WH/Kenwood BM450/Braun BT5090/Yamaha XSR900/Yamaha XF425

jimmi

Naprawde jest dobry, bo mi slina cieknnie..
Kolumny podstawkowe: ATC SCM 11 v.2. Wzmazniacz: Musical Fidelity M6si. Streamer/dac: Azur 851n. Tuner FM: Creek Destiny v.2. Gramofon (T4P) :Technics Sl-QL1 (Wkladka Technics 310MC). Pre Gramofonowe DYI z zamyslu kolegi Waldi na elementach dyskretnych. Koncowka mocy DYI na elementach dyskretnych dual-mono. Przedwzmacniacz stereofoniczny na lampkach 6111WM. Okablowanie: Harmonix CS-120 Improved.

Lyset

Tym razem bez naklejki z cena.
Pierwsze bicie,near mint tak na ucho.
Swietny album,dobrze zrealizowany,Henryk madrze spiewa,coz wiecej potrzeba...

Kenwood BLM802WH/Kenwood BM450/Braun BT5090/Yamaha XSR900/Yamaha XF425

jimmi

To co zobaczylem pod plyta eksponowana zasluguje na uwage. Widac, ze szanujesz wlana kolekcjie i kazda plyta/okladka jest odpowiednio odziana. Pieknie  ;)
Kolumny podstawkowe: ATC SCM 11 v.2. Wzmazniacz: Musical Fidelity M6si. Streamer/dac: Azur 851n. Tuner FM: Creek Destiny v.2. Gramofon (T4P) :Technics Sl-QL1 (Wkladka Technics 310MC). Pre Gramofonowe DYI z zamyslu kolegi Waldi na elementach dyskretnych. Koncowka mocy DYI na elementach dyskretnych dual-mono. Przedwzmacniacz stereofoniczny na lampkach 6111WM. Okablowanie: Harmonix CS-120 Improved.

Lyset

Dzieki.
Niestety nie wszystkie plyty maja ubranka.Zabraklo.
Czyszcze polki na dniach,egzemplarze na sprzedaz pojda gole,wiec znow bedzie porzadek.
Kenwood BLM802WH/Kenwood BM450/Braun BT5090/Yamaha XSR900/Yamaha XF425

jimmi

Ja nie mam czego czyscic, wszystko co mam kupowalem swiadomie, niestety prezentow nie dostalem w tym zapisie audio. Z cd akurat byklo inaczej, prezent w postaci blisko 350 plyt przyjalem bez zawachania. Po selekcji kilkanascie tylko mnie nie urzeklo. Poprostu taki repertuar, ze pod niego zaczolem dopasowywac system. I takie miejsca maja hmmm miejsce..
Kolumny podstawkowe: ATC SCM 11 v.2. Wzmazniacz: Musical Fidelity M6si. Streamer/dac: Azur 851n. Tuner FM: Creek Destiny v.2. Gramofon (T4P) :Technics Sl-QL1 (Wkladka Technics 310MC). Pre Gramofonowe DYI z zamyslu kolegi Waldi na elementach dyskretnych. Koncowka mocy DYI na elementach dyskretnych dual-mono. Przedwzmacniacz stereofoniczny na lampkach 6111WM. Okablowanie: Harmonix CS-120 Improved.

Lyset

Kenwood BLM802WH/Kenwood BM450/Braun BT5090/Yamaha XSR900/Yamaha XF425

jimmi

#208
Przepraszam za te moje literowki i bledy podczas wpisu, czuje potrzebe sie z tego tlumaczyc ze wcgledu na to ze zle sie czuje jak pieprzne gafe  :o

Watek jest swietny, czesto monogamiczny ;), ale pragne potwierdzic, ze odwiedzany   8). Uwielbiam tutaj zagladac i to jest istota, ze warto wklejac nadal co pod talerze nasze sie nawinie  :o
Kolumny podstawkowe: ATC SCM 11 v.2. Wzmazniacz: Musical Fidelity M6si. Streamer/dac: Azur 851n. Tuner FM: Creek Destiny v.2. Gramofon (T4P) :Technics Sl-QL1 (Wkladka Technics 310MC). Pre Gramofonowe DYI z zamyslu kolegi Waldi na elementach dyskretnych. Koncowka mocy DYI na elementach dyskretnych dual-mono. Przedwzmacniacz stereofoniczny na lampkach 6111WM. Okablowanie: Harmonix CS-120 Improved.

moon

mam kilka ulubionych C93, mogliby puscic jakies reedycje
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

Lyset

Cytat: moon w Kwiecień 17, 2018, 10:01
mam kilka ulubionych C93, mogliby puscic jakies reedycje

Cos chyba wyszlo:   https://forcedexposure.com/Artists/CURRENT.93.html

Omijaj szerokim lukiem ''zlote'' limity 500 sztuk.Mialem jeden egzemplarz,pisalem tym badziewiu pare miesiecy temu.
Kenwood BLM802WH/Kenwood BM450/Braun BT5090/Yamaha XSR900/Yamaha XF425

moon

Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

Lyset

Puls,plasy,zgrzyty.....Carter Tutti Void ‎  'Transverse'.

Kenwood BLM802WH/Kenwood BM450/Braun BT5090/Yamaha XSR900/Yamaha XF425

juter22

#213
To bardzo miłeo że wpadacie i zostawiacie cos po sobie, czy to komentarz czy fotke, takie było założenie.
Ja Carter Tutti Void ‎  'Transverse' nie znam, ale jak patrzę na okładkę to oczopląsu można dostać - jezeli efekt zamierzony to się udało ;D

Lyset

@juter22,okladka placze oczy,muzyka placze glowe.

W 1992 roku Ministry wydal dosc szybki album,w 1996 dosc wolny.Slucham tego wolnego bo zmeczony dzis jestem.

Kenwood BLM802WH/Kenwood BM450/Braun BT5090/Yamaha XSR900/Yamaha XF425

juter22

Ministry "Filth Pig" to wspaniały album, mam w 1st press'ie, zawiera doskonałą interpretację "lay lady lay" Dylana.
A póżniej już bywało różnie ;)

moon

Cytat: juter22 w Kwiecień 23, 2018, 13:04Ministry "Filth Pig" to wspaniały album, mam w 1st press'ie, zawiera doskonałą interpretację "lay lady lay" Dylana.

pyszny long, to mialo jakies wznowienie LP?
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

il cattivo

#217
Miało, w 2014. Music on Vinyl.

Również posiadałem pierwsze wydanie tego albumu, jednak w pewnym momencie Al tak mnie :censored: tą całą telenowelą z ciągłym kończeniem i wznawianiem działalności kapeli (oczywiście wciąż grając "pożegnalne" trasy), że sprzedałem wszystkie płyty Ministry poza pierwszą :)

moon

;) ja swoje lubienie skonczylem na Rio Grande Blood
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

Lyset

Ja swoje lubienie zakonczylem na 'Animositisomina'.
Wujek Al faktycznie przegina z zamykaniem drzwi Ministerstwa.Pamietam kiedy obwiescil Swiatu ostatnia trase koncertowa i koniec zespolu.Ten ostatni,ostatni koncert mial sie odbyc w Dublinie.I odbyl sie,w piatek,a ze chetnych bylo sto szesc milionow,to nastepnego dnia odbyl sie nastepny ostatni,ostani koncert.Pozniej bylo troche ciszy i nowy material,koncerty blablabla...Coz,praca czyni wolnym   :P  Ja osobiscie olalem juz ta kapele.

Dzisiaj skrobie sobie fantastyczny album tria KoMaRa.

Kenwood BLM802WH/Kenwood BM450/Braun BT5090/Yamaha XSR900/Yamaha XF425

juter22

Pożegnalny post, a w nim moje największe okrycie, mianowicie Mephitofeles z albumem w ścisłym limicie o dźwięcznej nazwie
"(((I'M HEROIN)))", kto nie zna niech pozna :)))
a także:
Pogodno "Gra Fochmanna" - doskonała rzecz, mega cieszy ucho, nietylko ze względów muzycznych a nade wszystko teksty..
oraz:
Black Sabbath "Paranoid" w wersji SQ na 200gr winylu...


juter22

Pożegnalny cz.2
Apteka "UROJONECAŁEMIASTO" wspaniała reedycja wraz z zine'm, świetnie wydane, absolutny mus dla fanów

juter22

Ponieważ pożegnalne posty były dwa, POWITALNY będzie jeden  8) ;D
A więc WITAM mój nowy ultra-ciężki, pięknie brzmiący PRZYJACIELU:
MICRO-SEIKI BL91L + TA210 + SPU Royal N - i jestem pozamiatany całkowicie...brak mi słów...do usłyszenia  ;D ;D ;D ;D

na pierwszy rzut poszedł
WITEK "Gram dla Was" - świetna rzecz, nigdy wcześniej nie słyszałem (poza Hańbą) że można grać punk-rock'a w taki sposób, teksty, akordeon, instrumentarium, mega-szacun i do tego realizacja - dla mnie bomba.

GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.

Flip Back

Z takim sprzętem temat gramofonu można uznać za zamknięty.