DINTER AUDIO EQUIPMENT "GENNETT"

Zaczęty przez GregWatson, Luty 15, 2019, 18:06

Poprzedni wątek - Następny wątek

gratefullde

Cytat: GB w Luty 17, 2019, 16:16
A ten przedwzmacniacz jak się ma do do MPW?

______________
Pozdrawiam,
GB



Nie jestem pewien czy ktoś to porównywał...
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

McGyver

Cytat: GregWatson w Luty 17, 2019, 14:10Lubie takie stylizowane na lata 50-60. To były wzmacniacze. Bez ozdubek, minimalistyczne ze specyficznym designem lat minionych.
Tu masz przykład lampiaczka w stylu steampunkowym, ma coś w sobie: https://www.diyaudio.com/forums/tubes-valves/71300-photo-gallery-post4625368.html

GregWatson

Ciemność widzę, ciemność.  :) Trzeba być zalogowanym żeby to zobaczyć. Akurat tam mnie niem. Ale rzuć jedną fotkę jak możesz.
Trochę tego i trochę tamtego też.


wojtek41

Cytat: lok w Luty 16, 2019, 19:17Ja tez mam pre mm/mc Pana Stanisława i bardzo sobie chwale. Urządzenie dwupudelkowe z trafami Sennheisera.
Wklej zdjęcia, daj oko nacieszyć )

GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.

Kryspin

A oto mój Gennett.
VPI Scout, Lyra Dorian MC, Lampowy Pre, Rotel RCD-02 LampizatOr DAC, Wzmacniacz na lampach 845C, Zu Audio Tone, Rel T5
Raspberry Pi 3, MoodeAudio

GregWatson

No piękny. Wiedziałem że ktoś taki jest. To w sumie już kilku zadowolonych ze sprzętu Gennett jest.
Trochę tego i trochę tamtego też.

wojtek41

Cześć Kryspin. Nie masz wzmacniacza od Stanisława ?

Kryspin

Cytat: wojtek41 w Luty 17, 2019, 19:53Cześć Kryspin. Nie masz wzmacniacza od Stanisława ?
Cześć Wojtek. Tak wzmacniacz na lampach 845C też mam zrobiony przez Stanisława ale obudowa jest od Music Angela i nie wygląda tak efektownie jak te aktualne konstrukcje. Za to gra bardzo dobrze. :)
VPI Scout, Lyra Dorian MC, Lampowy Pre, Rotel RCD-02 LampizatOr DAC, Wzmacniacz na lampach 845C, Zu Audio Tone, Rel T5
Raspberry Pi 3, MoodeAudio

lok

To moja konstrukcja. Zdjęcie Pana Stanisława.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

wojtek41



gratefullde

Cytat: McGyver w Luty 17, 2019, 20:22
Cytat: GregWatson w Luty 17, 2019, 17:44Dalej wymaga rejestracji aby zobaczyć.


Kurcze... moje chłopaki estetyczniej lutują instalacje... na szczęście dziś się już od tego odchodzi...
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

LampowY


McGyver

Mnie się podoba pomysł na wzornictwo. Jakość wykonania już niekoniecznie.

wojtek41


wojtek41

Cytat: lok w Luty 17, 2019, 20:09To moja konstrukcja.
Mój starszy przedwzmacniacz jest podobny. Tyle, że w jednej obudowie.

GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.


GregWatson

A to najnowsze prezenty od Pana Stanisława, no i co Wy na to:



Trochę tego i trochę tamtego też.

gratefullde

No proszę 845 na samej górze. Bardzo ładny. Podpytaj się Stanisława o ceny ;)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

GregWatson

No i jeszcze takie.

Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

Proszę bardzo jeszcze:

Trochę tego i trochę tamtego też.

vasa

Cytat: gratefullde w Luty 17, 2019, 21:20
No proszę 845 na samej górze. Bardzo ładny. Podpytaj się Stanisława o ceny ;)
A czy myśmy tych 845 nie spotkali kiedyś w Łodzi?

[emoji485][emoji377]

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.