Aktualne nervosy audiofilskie

Zaczęty przez cdt, Listopad 04, 2017, 21:39

Poprzedni wątek - Następny wątek

cdt

Cytat: amati74 w Październik 24, 2018, 21:41To twój nowy docisk do płyt?
Mogę mieć całą bandę ;D

cdt

Dostałem info ,że jak ktoś  w potrzebie to można  składać zamowienia na ludki . Zasadniczo  ;D

amati74

Cytat: cdt w Październik 24, 2018, 21:50
Dostałem info ,że jak ktoś  w potrzebie to można  składać zamowienia na ludki . Zasadniczo  ;D
Całkiem w deche te ludki

LampowY

Darek, zmieniłeś kolor paznokci? Ostatnio były jaśniejsze  :o

;D ;D ;D

cdt

Cytat: LampowY w Październik 25, 2018, 08:17Darek, zmieniłeś kolor paznokci? Ostatnio były jaśniejsze 

Zasadniczo ;D

cdt

O rety znowu kotlety  ;D . Składak z epoki  fajnie brzmiący

malg

Cytat: cdt w Październik 25, 2018, 22:02
O rety znowu kotlety  ;D . Składak z epoki  fajnie brzmiący
to cała seria była, mam coś z niej ale nie pamiętam

cdt

Nowy zaciskowy docisk . No i gitara  ;)

cdt

Elvis z orkiestrą . 2 płytowe nowe tloczenie na dobrym poziomie .

miniabyr

Cytat: cdt w Październik 27, 2018, 08:44Nowy zaciskowy docisk . No i gitara
To jest tak proste w swojej budowie ,że aż niewiarygodne ! I przy tym działa . To jedyna rzecz której żałuję po sprzedaży gramofonu Clearaudio .
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

cdt

Chodzi mi po głowie spróbowanie ramienia Ortofona . Nervos nie jest jeszcze za duży ale pewnikiem przed świętami się nasili  ;D .

cdt

W ofercie sklepu jest jeszcze ramię z rurką jak w SME .

tomekkk1

Cytat: cdt w Październik 27, 2018, 12:29
Chodzi mi po głowie spróbowanie ramienia Ortofona . Nervos nie jest jeszcze za duży ale pewnikiem przed świętami się nasili  ;D .

"-Kierowniku, rurkę trąciłem i się wygła...
-chrzań to Anon, zapakuj i będzie hit..."

No i jakimś hitem jest ;)

rudy-102

Cytat: cdt w Październik 27, 2018, 12:29Chodzi mi po głowie spróbowanie ramienia Ortofona
AB-309? Piękne. Szkoda, że biedak jestem :(.

cdt


Piterski

AB-309 12" chodzi na Ebaju za około 760 Futów.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

rudy-102

Ale czy AB-309 to na pewno jest oryginał? Można znaleźć tylko odnośniki do ebaya, lub pokrewne na AS-309. Ten jest od razu o tysiąc euro droższy.

cdt


rudy-102

Czyli piernik wie jak to zagra. Ale wygląda super.

cdt

W dobie precyzyjnych maszyn może się okazać że replika zagra lepiej od oryginału .

miniabyr

Cytat: cdt w Październik 27, 2018, 16:43
W dobie precyzyjnych maszyn może się okazać że replika zagra lepiej od oryginału .
O qufa ale to fajnie wygląda . No cóż oczami też przecież kupujemy . Zajefajnie połączyli stary werk i replikę . Mi się barrrrdzo podoba . Szczerze mówiąc to zamierzałem kupić jako II gramofon właśnie coś podobnego czyli starego Garrarda lub Thorens'a  i ramię pod spu . Ale mam  jako drugi gramofon Pioneer pl70 i ....też jest fajnie.
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

cdt

Lekko i przyjemnie , musicalowo .

cdt

Ostatnie cewki rdzeniowe z taśmą i pierwsze miflexy zamówione [1,5 uf ]  :o . Dopieszczę górę .  ::)


cdt

To dziś i ja sobie pozwolę na odrobinę egzaltacji . Gra tak że kapcie spadają z nóg .

Jakub

Cytat: cdt w Październik 27, 2018, 08:44Nowy zaciskowy docisk . No i gitara

To jest ten docisk ClearAudio, czy jakiś inny?