Motorowki, jachty, kajaki... Czyli wszystko co plywa -)

Zaczęty przez wojtek41, Sierpień 10, 2014, 14:57

Poprzedni wątek - Następny wątek

wojtek41

Przyda sie na pewno. Trzeba uwazac na glebokosc bo pelno tam niespodzianek.  Ale widok - bajka...)

vasa

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

wojtek41

Nie moge znalezc zdjecia mojej lodeczki, to wkleje przykladowe.
Wyglada niepozornie...Ma 7 metrow dlugosci, 2 cos szerokosci, blisko 2 wysokosci.)  Kabine na 4 osoby, lodowke na piwo, wc, zbiornik paliwa 160 litrow, wodny na 60 litrow, kompletna nawigacje...Potrzebuje malowania. )  Najwazniejsze - niskie zanuzenie i pieknie sie prowadzi. ) Ma 40 lat.........)


vasa

Cytat: wojtek41 w Marzec 20, 2015, 00:21Wyglada niepozornie...
Wygląda jak milion dolarów :)
Ostatnią łódź miałem 25 lat temu.
Cyrkowa regatówka, model 470 ale jak się drobiazg pojawił to sprzedałem i na tramwaje się przesiadłem.
Ale żonę poderwałem na łódkę właśnie :) i poszaleć zdążyłem :D
Zdjęcie z netu, ale tak właśnie wyglądałem jak rwałem :)
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

spalon


wojtek41


vasa

Cytat: spalon w Marzec 20, 2015, 00:33To masz co wspominać 
Tak generalnie to starałem się zawsze o jakiś odjazd :)
Niestety czas za cholerę nie chce się zatrzymać i teraz już raczej szaleństwa się skończyły :(
Cytat: wojtek41 w Marzec 20, 2015, 00:33Nie mogla sie oprzec ...  
Tak jest.
Do dziś mi wypomina że ją nabrałem :D
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

wojtek41

Jaki tam milion dolarow...)))  Ciekawostka. Silnik i brew volvo penta 120, a spalanie +/- 4,5 do 5 litrow na godzine. Oczywiscie benzyna..)))  Bardzo mnie to cieszy. Zwlaszcza, ze Monark wazy 1600 kg.  :o

spalon

Cytat: vasa w Marzec 20, 2015, 00:37Do dziś mi wypomina że ją nabrałem
No chyba nie do końca tak wypomina

vasa

No to tylko mała fortunka na tankowanie jest potrzebna :)
Cytat: wojtek41 w Marzec 20, 2015, 00:38Monark wazy 1600 kg. 
Targasz ją na wózku czy stoi cały czas na wodzie?
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

vasa

Cytat: spalon w Marzec 20, 2015, 00:39No chyba nie do końca tak wypomina
A co ma nie wypominać.
W końcu baba jest :)
Grate zdrowy czy go rozłożyło na dobre (znaczy na weekend)?
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

spalon

Cytat: vasa w Marzec 20, 2015, 00:37Tak generalnie to starałem się zawsze o jakiś odjazd
Niestety czas za cholerę nie chce się zatrzymać i teraz już raczej szaleństwa się skończyły

No ja też chodź coraz bardziej cenie święty spokój bez szaleństw .

I tu muszę się niestety zgodzić czas nieubłaganie płynie

spalon


wojtek41

Dzwig - zuraw, dwa razy do roku -) Jest na miejscu w klubie. ) W kwietniu wodowanie. Juz nie moge sie doczekac....)
Przy 5 litrach na godzine, idzie nie umrzec z glodu  :D

spalon

Cytat: vasa w Marzec 20, 2015, 00:42W końcu baba jest

Nie mogę potwierdzić bo moja ukochana śpi obok ale zawsze kątem oka może zerknąć .
A ja słucham sobie na słuchawkach Anny Marii Jopek z Patem 

wojtek41


vasa

Cytat: spalon w Marzec 20, 2015, 00:44Niestety rozkładało go coraz bardziej
No to d upa.  Czas połknąć jakiś magiczny proszek.

Dziś "uśmiech numeru" wywołał mój szczery uśmiech.
Ale jak się zgodziliśmy; czas jest nieubłagany.
Dobranoc wszystkim.
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

spalon

Wiesz że od dawna ją mam ale jakoś nie wciągnęła mnie ale kilka dni temu od tak puściłem i tym razem coś drgnęło


wojtek41

Do milego...)
Na dobranoc gra The Eagles - Long road out of eden. Fajna, niedoceniona plyta. )

spalon


wojtek41



vasa

Czy ktokolwiek wie czy w kraju są firmy budujące łodzie w systemie one off, drewno + epoxy?
Co to jest one off pokazuje filmik
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

wojtek41

Pojecia nie mam...Moze Augustow lub Gizycko..? Piekna sprawa, tylko pewnie cena koszmarna. )