Kilka różnych kabli

Zaczęty przez gratefullde, Czerwiec 25, 2016, 09:38

Poprzedni wątek - Następny wątek

bum1234

Przpraszam, ale nie mogę sie powstrzymać.

Śmieszność całej tej sytuacji jest taka, że z tymi kablami, to jest taka sama historia jak z tym kulsonem :D

rudy-102

#626
Cytat: elem w Listopad 19, 2017, 14:25
natirliś nazi Eichmann  ;)
Proszę mi z takimi cusiami nie wyjeżdżać bo się jeszcze obrażę. Firma nie jest niemiecka, tylko australijska. Nazwa rzeczywiście była mało szczęśliwa i dla tego teraz nazywają się ETI-Research. Przez jakiś czas ich produkty były sprzedawany pod nazwą KLEI-Innovation.Nie wiem, czy mają problem z nawą, czy się rozłożyli na dwie firmy ale ich produkty są pierwszorzędne.

elem

Cytat: masza w Listopad 19, 2017, 14:22Das Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

Prawo dotyczące przeniesienia zadań w zakresie etykietowania wołowiny   - Rudy, dobre tłumaczenie?
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

elem

Cytat: rudy-102 w Listopad 19, 2017, 15:42Proszę mi z takimi cusiami nie wyjeżdżać bo się jeszcze obrażę

się w piersi me biję, ale jak naście lat temu poznałem eichmanny, to nawet sprzedawca był wystraszony ;)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

MAC

To może ja jednak wyrzucę obie swoje wkładki?  :o
Tak na wszelki wypadek?

rudy-102

Cytat: masza w Listopad 19, 2017, 16:28To może ja jednak wyrzucę obie swoje wkładki?  :o
Tak na wszelki wypadek?
One na szczęście nazywają się Rohmann, a nie Bormann ;)

MAC

Wiesz... dzisiaj to nikomu nie można wierzyć. Jeszcze do Ortofona o reparacje wystąpią przez tego Rochmanna  ;D

rudy-102

Cytat: elem w Listopad 19, 2017, 16:08
Cytat: masza w Listopad 19, 2017, 14:22Das Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

Prawo dotyczące przeniesienia zadań w zakresie etykietowania wołowiny   - Rudy, dobre tłumaczenie?

Prawie. :)
Ustawa określająca zasady kontrolowania nadawania etykiet wołowiny. TFU. Tego nie da się nażaden ormalny język przetłumaczyć. Zawsze będzie brzmiało karkołomnie.
Na szczęście jest bardzo łatwy skrót:
"RkReÜAÜG" 8)

amati74

Znaczy się że w razie co jakie wtyki powinienem zakupić tylko proszę moje pytanie potraktować choć troszkę serio bo już się pogubiłem, a jeszcze dziś kupiłem przez pomyłkę nowy czajnik w trochę innym kolorze niż toster i mam problem żona mnie bije

amati74

#634

Bullet'y?

elem

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

amati74


MAC

Wisiały miesiąc nówki za mniej niż połowę ceny to nikt nie chciał  :P
To wysłałem do A.Witka żeby mi srebra na nich ustrugał.
Tak mu sie spodobały, że teraz ta droższa wersja konektów SO będzie na KLEI.

elem

He, he, no to się przynajmniej przysłużyłeś sprawie :)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

amati74


Melepeta

To nie on. Ten to Kulfon :)
Sprzęt jest dla muzyki, nie odwrotnie.

THRaKeD

Cytat: rudy-102 w Listopad 19, 2017, 16:38
"RkReÜAÜG" 8)

Nadaje się na nazwę death-industrialnej metalowej kapeli :D

finchers

Ma ktoś pożyczyć na testy inakustik NF-202 ?albo inny ciekawy kabelek IC?
chciałem przetestować na swoim systemie a być może zostanie i wezmę:)
koszty przesyłki oczywiście moje:) proszę pisać na PW
NAD 356 + mod, Tannoy revolution dc6t se, DAC Audio-gd 1.32, sznurki Chord, muza Daphile, Marantz cd 52

finchers

NAD 356 + mod, Tannoy revolution dc6t se, DAC Audio-gd 1.32, sznurki Chord, muza Daphile, Marantz cd 52

malg

moj inacustik nf-202 ma moon,
beldena 8402, tez mam
a na ile byś chciał je pożyczyć ?

moon

a Piterski chyba chcial tego Inakustika jako nastepny? mialem mu dac jak przyjedzie pomoc z kalibracja, ale nie zanosi sie
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

finchers

To czekam z niecierpliwością bo jestem ciekaw co to za wynalazek:)
NAD 356 + mod, Tannoy revolution dc6t se, DAC Audio-gd 1.32, sznurki Chord, muza Daphile, Marantz cd 52

Piterski

Cytat: moon w Grudzień 15, 2017, 09:47ale nie zanosi sie
Arturze myślę, że realny termin to ewentualnie pierwszy weekend po nowym roku.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

marekw 76

Ja wziąłem Beldena 8402 od Arka ale mi nie podpasował  :(
Mogę oddać po kosztach zakupu ale problem jest taki, że w Polsce nie mieszkam :(
stereo: Musical Fidelity M8XI,Ad Fontes z dwoma ramionami + AT-OC9ML/ll + Philips GP500 + NUDAmini (MM/MC)
Lector CDP 7tl; Denon 3910; Teac V 5000; YB Zonda S.
K.D: Marantz SR 6007; Tonsil Siesta 5.0; STX S 250 n

Piterski

Z moich do.świadczeń to bardzo sobie chwalę interkonekty Stereovox HDSE.
Bardzo równy IC za rozsądne pieniądze, około 800zł. Można wyraźnie lepiej bo jak się ma szczęście to idzie kupić Furutecha Reference III za około 2100zł i to jest już postęp ale i tak Stereovox w swojej cenie jest świetnym interkonektem.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.