Konkurs ekspresowy 6

Zaczęty przez merlin1973, Czerwiec 02, 2015, 19:43

Poprzedni wątek - Następny wątek

il cattivo

Mi to wygląda na jakiś metal w szwedzkim stylu :P

SzuB


Keef98


gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

il cattivo


frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

Two-FacedGirl

Pozdrawiam

SzuB


frywolny trucht

Cholera, dziś jego dzień  8)
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

Two-FacedGirl

Pozdrawiam

SzuB

Tak, Turbo. Takie dorosłe z was dzieci, a nie wiecie, że w Saabie 900  (krokodylu z obrazka) po raz pierwszy zastosowano turbosprężarkę w masowej produkcji i że Saaby odtąd zawsze są turbo? ;)

il cattivo

Cytat: SzuB w Lipiec 24, 2015, 20:07
Brawo il cattivo!

Czytało się niegdyś Motomagazyn namiętnie ;)

Cytat: frywolny trucht w Lipiec 24, 2015, 20:08
Cholera, dziś jego dzień  8)
Cytat: Two-FacedGirl w Lipiec 24, 2015, 20:08
Cytat: il cattivo w Lipiec 24, 2015, 20:06
Turbo.
Kolega ma dziś dzień :)

Aż boję się otwierać dziś flaszkę :P

SzuB

frywolny trucht  - 3 pkt
SzuB               - 9 pkt
intenser           - 6 pkt
Jakub              - 1 pkt
elem               - 9 pkt
drizzt              - 1 pkt
il cattivo          - 5 pkt
TwoFacedGirl    - 5 pkt
Tadeiro            - 3,14: (34w+3e)2 pkt
gratefullde        - 3 pkt
masza              - 1 pkt (+1)

Keef98

Kurcze, to było nawet w Top Gearze... ;D
Gratulacje!!! :) Zabawa trwa.

Two-FacedGirl

Cytat: SzuB w Lipiec 24, 2015, 20:09
Tak, Turbo. Takie dorosłe z was dzieci, a nie wiecie, że w Saabie 900  (krokodylu z obrazka) po raz pierwszy zastosowano turbosprężarkę w masowej produkcji i że Saaby odtąd zawsze są turbo? ;)
Szczerze mówiąc pierwsze słyszę, w życiu bym nie zgadła
Pozdrawiam

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

SzuB

Saaby kocham, Turbo nie, więc jestem usprawiedliwiony ;)

elem

No i git!  W niedzielę będzie jeszcze zabawniej :)

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

il cattivo

Cytat: elem w Lipiec 24, 2015, 20:13
No i git!  W niedzielę będzie jeszcze zabawniej :)



Czyli jutro tradycyjna przerwa? Bardzo mi to pasuje :)

SzuB

Ano właśnie, kolego elem, ano właśnie... :-*

il cattivo

Ja tam najbardziej lubię ich dokonania spod znaku wieśniackiego thrash'u  ]:->

frywolny trucht

Tego Saaba nazywają krokodylem. Miałem swego czasu pewne kuku na jego punkcie. Pierwszy strzał więc bez przekonania ( "los cebula i krokodyle łzy"):



Idąc tropem krokodyla:



;D
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

il cattivo

Jak samopoczucie przed być może decydującą rundą konkursu? Mam nadzieję, że emocje będą narastać w miarę zbliżania się konkursowej godziny, która dziś nam się trochę przesunie.
Jest to spowodowane moją kosmiczną formą :P, którą "błysnąłem" w zeszły piątek, zatem o godz. 20:00 będę się starał rozwalić bank w finale innego konkursu.
Mając powyższe na uwadze, dzisiejsze pytanie zostanie zadane ok. 20:15 i będzie dość nietypowe, jak na dotychczasową formułę tej zabawy.
To tak, żeby jeszcze troszkę podkręcić klimat ;)

Two-FacedGirl

Cytat: il cattivo w Lipiec 26, 2015, 16:44
Jak samopoczucie przed być może decydującą rundą konkursu? Mam nadzieję, że emocje będą narastać w miarę zbliżania się konkursowej godziny, która dziś nam się trochę przesunie.
Jest to spowodowane moją kosmiczną formą :P, którą "błysnąłem" w zeszły piątek, zatem o godz. 20:00 będę się starał rozwalić bank w finale innego konkursu.
Mając powyższe na uwadze, dzisiejsze pytanie zostanie zadane ok. 20:15 i będzie dość nietypowe, jak na dotychczasową formułę tej zabawy.
To tak, żeby jeszcze troszkę podkręcić klimat ;)
Dobrze, że przesunąłeś, trudno ogarnąć 2 konkursy równocześnie, z drugiej stron kaktus mi na dłoni wyrośnie jak ktoś odgadnie finałowa zagadkę Grega w 15 minut  :)
Pozdrawiam

SzuB