HUSARIAA

Zaczęty przez ahaja, Marzec 20, 2016, 12:16

Poprzedni wątek - Następny wątek

kawosz

Cytat: gratefullde w Czerwiec 13, 2016, 14:50która utknie najprawdopodobniej na stałe, u pierwszego forumowicza, do którego trafi
;D

frywolny trucht

Ahaja, ile ty masz w ogóle zamiar tego wyprodukować? Bo może dziabniesz jamówię osobny, z dedykacją czy coś, a ten sobie okrąży świat. I ja go chapnę ;)
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

Piterski

Cytat: jamówię w Czerwiec 13, 2016, 14:47
Po pierwsze umawiałem się z ahają,jeszcze przed przysłaniem,że mam ją cały ten tydzień
Po drugie nie jest jeszcze moja,więc o jej logistyce decyduje właściciel
Po trzecie,jak Ci ją wyślę to nie mam na czym słuchahć,bo obecne pre idzie do żyda a to jest,jak pewnie rozumiesz,problem. Poczekaj proszę do poniedziałku,wtedy wiele spraw się wyjaśni.
Z całego wątku wynikało, że miał jeden egzemplarz przejść przez ręce zainteresowanych w celach "marketingowo - reklamowych". Może czegoś nie zrozumiałem, ale pretensji nie mam liczyłem tylko, że go chociaż posłucham.
Nie mam też ciśnienia i jeśli Krzysiek skleci następy to się zapisuje pierwszy w kolejce bo proszę mi wierzyć jeśli mi się spodoba to zamówię taki ale nie z marszu, wyprztykałem się z kasy, dlatego przekażę go w kolejne ręce. 
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

kawosz

Szykuje się kolejna epidemia  ;D . Mi się nie śpieszy nie mam jeszcze kompletu lekarstw na obecną przypadłość  ;)
ps. Jak dzieci  ;D kolejny cukierek w pudełeczku wypatrzyli  ;D  . Chyba piszę o sobie  ;D

jamówię

No kurna jak dzieci  ;D
Poczekajcie do poniedziałku(tydzień) i będzie wiadomo co robić.

pelot

Z całego wątku wynikało, że miał jeden egzemplarz przejść przez ręce zainteresowanych w celach "marketingowo - reklamowych". Może czegoś nie zrozumiałem, ale pretensji nie mam liczyłem tylko, że go chociaż posłucham.
Nie mam też ciśnienia i jeśli Krzysiek skleci następy to się zapisuje pierwszy w kolejce bo proszę mi wierzyć jeśli mi się spodoba to zamówię taki ale nie z marszu, wyprztykałem się z kasy, dlatego przekażę go w kolejne ręce. 
[/quote]

Też tak to zrozumiałem . A ja po tobie , do posłuchania, gdyby mi podszedł , był bym kolejnym klientem.

jamówię

Jeśli ahaja stwierdzi,że jest to demo,odysłam tam gdzie się zgodzi,natomiast jeśli nie jest to demo,to co dalej?mam wybecalować kapustę a potem go na pół roku puścić w obieg?
Panowie bądźmy dorośli,przez ten czas aż wszyscy się nacieszą,jaj mam sobie wyobrażać jak gra muzyka?
Trzeba to na spokojnie wykombinować,rozmawiałem dziś z Krzyśkiem i ja jestem zdecydowany go kupić,muszę tylko zgromadzić środki,mam na to tydzień. Jeśli Krzysiek zdecyduje a może bo jest póki co Jego własność,poślę go w obieg a swój egzemplarz zamówię,jeśli zdecyduje inaczej,to ja ten kupię a do odsłuchu trzeba będzie skołować inny,bo czym innym jest przekazać go np.elemowi na dwa dni,po sąsiedzku a czym innym wysłać na półroczne turnee i odebrać w hmm... trochę nadszarpniętym stanie. Kto z Was moi Drodzy zdecyduje się na taki myk,rezygnując w dodatku z słuchania na ten czas bo drugiego pre nie mam?

ahaja

Ano tak, tak ustaliliśmy. Nikt nie mógł przewidzieć, ze Jamówię trafi piorun ... chociaż go rozumiem.
Ale projekt jest, nie zginie, można zrobić.

Żeby go wykonać też nadszarpnąłem to czego nie powinienem dotykać ale to już mój problem.
Więcej w tej chwili nie dam rady. Zrobić można dużo, ale trzeba to i owo pozamawiać bo nie są to rzeczy z półki.
Jak zamówię pcb to mając pewną kwotę mogę się skupić na obudowach i gromadzeniu potrzebnych komponentów. Kiedy pcb przychodzą to zostaje złożyć elektronikę, sprawdzić i gotowe. Stąd czasowo wychodzi około +- 5 tygodni.

Piterski

Jamówię, jak wspomniałem mi się nie pali, a piszę o tym dla przypomnienia Ci ustaleń jakie tu zapadły i zwracam Ci tylko grzecznie uwagę, że nie tak się w wątku umawialiśmy. Chętnych było nas 3-4, czyli góra miesiąc.
Spytaj Vasy oddałem mu trafa w nadszarpniętym stanie albo Umki w jakim stanie zwróciłem Therię?
Czasem trzeba pocierpieć i poczekać. No ale dość skoro Krzysztof zrobi drugi model to czekam spokojnie.
Może mnie też tak strzeli jak przy EV ale tu jest inna sytuacja bo trzeba tylko zgromadzić fundusze i zaczekać na swój egzemplarz bez wizji szukania kolumn, których praktycznie nie ma na rynku wtórnym, a jak są to na drugim końcu świata.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

gratefullde

No nic, trzeba zacząć zbierać kasę... Ale jak by pre miało krążyć dalej to ja oczywiście jestem zainteresowany by go posmakowac.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

kefas

A może zamówienie zbiorowe jak przy ,,Nudzie''

gratefullde

Cytat: kefas w Czerwiec 13, 2016, 21:24
A może zamówienie zbiorowe jak przy ,,Nudzie''

Ja sobie tego sam nie poskładam, nie mam talentu ;D
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

kefas

Asem też nie jestem ale liczyłbym  na pomoc jakiegoś kolegi albo sąsiada

frywolny trucht

Sąsiadka byłaby pożądana.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

gratefullde

Cytat: kefas w Czerwiec 13, 2016, 21:35
Asem też nie jestem ale liczyłbym  na pomoc jakiegoś kolegi albo sąsiada
Kolegów nie mam a sąsiada się boję ;D
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

kefas

Cytat
Jak będzie porządna to nici z pożądania

moon

Cytat: gratefullde w Czerwiec 13, 2016, 18:37
No nic, trzeba zacząć zbierać kasę... Ale jak by pre miało krążyć dalej to ja oczywiście jestem zainteresowany by go posmakowac.

tez bym chetnie chcial skosztowac tego pre u siebie, jesli by lazilo po ludziach.
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

jamówię

Drodzy nie zdąże do poniedziałku zgromadzić środków a nie chcę brać kredytu. Pre odsyłam z wielkim bólem :(
Napisałem do Krzyśka gdzie go odesłać,jak zdecyduje-tam wyślę. Ja zbieram i jak uzbieram zlecam Krzyśkowi zrobienie dla mnie tego genialnego pre.

jamówię

Husarria spakowana,do kogo mam wysyłać,kto tam był po mnie?
Dane na priv,mogę wysłać choćby jutro  :(

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

rudy-102

Jaka jest cena tego cuda? Może być na pw.

jamówię

Cytat: gratefullde w Czerwiec 14, 2016, 21:16
Ja :)


No to jutro do Ciebie wyrusza,będzie bolało :)

gratefullde

Cytat: jamówię w Czerwiec 14, 2016, 21:28No to jutro do Ciebie wyrusza,będzie bolało

Ja się chyba zamknę w sobie....
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

tomasz_pianista

Ahaja, a jak się ma husariaa do nudy?:)

Grupa ratowania poziomu.

jamówię

Cytat: tomasz_pianista w Czerwiec 14, 2016, 21:35
Ahaja, a jak się ma husariaa do nudy?:)




Nie wiem co Ci napisze ahaja,choć właściwie wiem,ale ja napiszę Ci tak,to zupełnie,ale to zupełnie inny level,są nieporównywalne.