Gregory Porter

Zaczęty przez kawosz, Kwiecień 08, 2016, 17:18

Poprzedni wątek - Następny wątek

kawosz

Bardzo fajna lekka jazzująca muzyka . Dobry wokal i  fajne aranżacje . Tłoczenie lepiej niż przyzwoite . Cena nie urywa głowy . 
2lp 33rpg  BLUE NOTE
polecam .

gratefullde

#1
Znam, nawet trochę lubię. Dziś w radiowej Trójce usłyszałem w jego wykonaniu Let it be The Beatles i zastanawiam się dlaczego ktoś ma parcie nagrywać po swojemu tak :skończone" moim zdaniem utwory. Niczego nie wniósł, nie zinterpretował... jest nijak. Może się czepiam ale więcej sensu mają covery The Beatles w wykonaniu Ala Di Meoli. Serio. Niemniej lubię Portera od czasu do czasu, tak jak i dobrego portera... ;)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

frywolny trucht

Ja ją chyba nawet posiadam...

;D
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

frywolny trucht

Ale mam taki bajzel, że nie ma szans znaleźć. Jakoś ostatnio miał wyjść/ wyszedł nowy album.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

Jakub

Cytat: gratefullde w Kwiecień 08, 2016, 19:42zastanawiam się dlaczego ktoś ma parcie nagrywać po swojemu tak :skończone" moim zdaniem utwory. Niczego nie wniósł, nie zinterpretował... jest nijak

Sorry, że się wcinam. A tę pozycję znasz?
http://billfrisell.com/discography/all-we-are-saying

Polecam!

kawosz


gratefullde

Cytat: Jakub w Kwiecień 09, 2016, 20:42
Cytat: gratefullde w Kwiecień 08, 2016, 19:42zastanawiam się dlaczego ktoś ma parcie nagrywać po swojemu tak :skończone" moim zdaniem utwory. Niczego nie wniósł, nie zinterpretował... jest nijak

Sorry, że się wcinam. A tę pozycję znasz?
http://billfrisell.com/discography/all-we-are-saying

Polecam!
Znasz. Frisella jem z Dreamersami na codzień..  :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

rudy-102

Cytat: gratefullde w Kwiecień 08, 2016, 19:42Dziś w radiowej Trójce usłyszałem w jego wykonaniu Let it be The Beatles i zastanawiam się dlaczego ktoś ma parcie nagrywać po swojemu tak :skończone" moim zdaniem utwory. Niczego nie wniósł, nie zinterpretował... jest nijak.
Słyszałem to raz jadąc samochodem. Uważam, że jest świetne.

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9