ETAP I

Zaczęty przez GregWatson, Październik 29, 2017, 15:45

Poprzedni wątek - Następny wątek

rudy-102


Flip Back

Andrzej Zieliński

magus

No to ciężko, bo moi kandydaci żyli XIX-XXw ... no to czekam na 20-sta licząc, że nikt do tej pory nie zgadnie :)

GregWatson

Gotowi? Bo to może być koniec za chwilę.  :)
Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

4. Znakomity w muzyce filmowej i nie tylko. Mam nieodparte wrażenie że już o nim gdzieś słyszałem na naszym forum. No i znalazłem. Frywolny o nim pisał i ja też gdzieś o nim wspomniałem.

Trochę tego i trochę tamtego też.

frywolny trucht

Nosz kureczka  ;D
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

magus

Żeby chociarz narodowość znać - takich spełniających warunki jest multum ... ciężka sprawa.

GregWatson

Trzecia podpowiedź bardzo ważna. !
Trochę tego i trochę tamtego też.

Księgowy

Pro-Ject Debiut III Esprit, Pro-Ject Box SE II, Ortofon Alfa, PM6003, CD6003, Heco Celano 501, Qed 350 xt

magus


Księgowy

nie doczytałem  >:(
Pro-Ject Debiut III Esprit, Pro-Ject Box SE II, Ortofon Alfa, PM6003, CD6003, Heco Celano 501, Qed 350 xt

moon

Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

GregWatson

Zapraszam na godz. 20:00
Trochę tego i trochę tamtego też.

magus

czekam z niecierpliwością :)

GregWatson

5. Gdybym napisał z jakiego kraju pochodzi to byłby ustrzelony od razu. W każdym razie europejczyk. Bardzo znane tematy muzyczne.
Trochę tego i trochę tamtego też.

gratefullde

Krystian Zimerman
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

magus

czyli bez nowej informacji ... trzeba będzie strzelać

merlin1973

Ennio Morricone  ;)
Pozdrawiam S.CH.

magus

Twardy orzech do zgryzienia ...

mój strzał to: Henryk Kuźniak

GregWatson

Co jest chłopaki? a to takie proste, że aż się dziwię że po drugiej podpowiedzi nie było trafnego strzału. A po trzeciej to już na bank.
Trochę tego i trochę tamtego też.

magus

#45
Proste dla znającego odpowiedź :D

Dopóki nie wyszło, że bohater żyjący to połowa kompozytorów XIX-wiecznych pasowała do warunków ... Wtedy trzeba było wyjechać do Paryża.
Wśród żyjących to już nie jest takie oczywiste i trzaby znać biografie. Za wąski w uszach na to jestem.

GregWatson

Trzecia podpowiedź, trzecia podpowiedź. I będzie pozamiatane.  :)
Trochę tego i trochę tamtego też.

gratefullde

Maurice Jarr, jadę po bandzie ale Grześ też...
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

magus

Pierwszy razz sie bawie, wiec pytanie o zasady - ile odpowiedzi można zglaszać na każdą podpowiedź?

GregWatson

Jeden kapiszon (strzał na dobę) czyli po podanej podpowiedzi. Ale jak na tą chwile to są same pudła. Jak ktoś strzeli dwa razy to drugi uznam jakby go nie było. To tak co do zasady.
Trochę tego i trochę tamtego też.