Beomaster 900 k

Zaczęty przez Mikut1982, Październik 06, 2018, 10:48

Poprzedni wątek - Następny wątek

Mikut1982

Radio zapięte pasami i zabieram je w podróz.  Jedzie do spa na odnowe.

frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

Mikut1982

Będą małe stupki.   Tak duże nóżki raczej nie.. Radio stoi na szafce wiec takie odpadaja.. Nie ja podejmuje decyzje, ja tylko odnawiam radyjko znajomemu.. Ale powiem ze fajnie takie nóżki wygladaja.

spalon

Gdyby radio stało w centrum pokoju pewnie była by to super opcja

spalon

Coś takiego w nie dużym pomieszczeniu super pomysł

Mikut1982

Dziś super pogoda aż chce się robić.

Mikut1982

Obudowy od głośników w radiu nie sa zamkniete, jest tam otwór połączony z całym radiem.

Mikut1982

Obudawa już wyszlifowana do papieru o granulacji 80.  Potem wróci do domu i trzeba jeszcze troszke poszpachlować i wstawić braki z okleiny.

Mikut1982

I znowu fornir sie przydał.  Został ściągnięty z kolumn beovox..  Przyda sie do uzupelniania.

Mikut1982

Zawsze lepsze to niż szpachel.

Mikut1982

Wklejone. Jeszcze pare takich miejsc i bedzie ok. Szlifne i mało co będzie widac.  Sory za zdjecia.  Przy sztucznym swietle wychodza dziwne kolory.

Mikut1982

Tutaj troszke gorzej to wygląda.

paul_67

Zainspirowałeś mnie do wykonania ubranka dla tunera Sharp.Tuner tani, ale gra fajnie, rocznik 1978.Jeszcze mam do zrobienia podświetlenie, którego nigdy nie miał.Lakierowałem 5 razy, ale czeka mnie szlifowanie, ponieważ powierzchnia nie jest idealnie gładka, choć błyszczy się ładnie.Zdjęcie robione przy żarówce.W rzeczywistości odcień jest trochę inny.Na brzegu nie ma żadnych wyszczerbień ani nierówności.To odbicia światła.

Mikut1982

Zrób fotke jutro za dnia. Bo troche dziwnie to wygląda. Ok a radyjko wygląda super.

Mikut1982

Braki okleiny wstawione. Małe niedoskonałości poszpachlowane.  Teraz schniecie.  Jutro szlif drobnym papierem i likwidacja rys.  I przygotowywanie już pod malowanie.

paul_67

Nie wiem czy za dnia będzie dużo lepiej bo powierzchnia wszystko odbija jak lustro i trudno się ustawić z aparatem, ale o taki efekt mi chodziło :) Nie chce Ci zaśmiecać wątku.

Mikut1982

Radyjko już całe wyszlifowane.  Gotowe do malowania.

Mikut1982

I malowanko czas zacząć.

Mikut1982


Mikut1982

Dobra na czarno już jest wszystko ogarnięte.

Mikut1982


Mikut1982

Wszystko okleiłem taśma a i tak podciekło.  Jak wyschnie wystarczy szlifnąć papierem i bedzie ok.

Mikut1982

Radyjko wstępnie wygląda tak.

Mikut1982

Jutro ciąg dalszy.

Mikut1982

Jutro też pokaże się kolor jaki wyjdzie z forniru.