II Etap

Zaczęty przez frywolny trucht, Luty 27, 2015, 14:18

Poprzedni wątek - Następny wątek

Keef98

Oczywiście ;D Bo ja zakładałam, że jesteście tacy bystrzy ;) :P W exszkole miałam do czynienia z ludźmi mylącymi Beatlesów z Bonamassą... To wiesz, jak to wpłynęło na moją ocenę rasy ludzkiej ;)

gratefullde

No więc tak, zamieszczam pierwszą zwrotkę bardzo znanej piosenki, bardzo znanego zespołu, w której to zwrotce występuje wyraz... hmmm... bardzo ważny wyraz bo tak wyszło, że wyraz ten zawiera się również w nazwie naszej muzycznej zagadki... Tyle że po angielsku ;)

U "Maxima" w Gdyni
znów cię widział ktoś
Sypał zielonymi
mahoniowy gość

Niech moc będzie z Wami :D
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

elem

Frank Marino & Mahogany Rush
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

gratefullde

Cytat: elem w Marzec 10, 2015, 20:10Frank Marino & Mahogany Rush

Tak jest :)

Brawooooooooo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

gratefullde

Elem, napisz jak skojarzyłeś, plissss
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

kangie

Brawo! Fank szwajcarski i mahogany... Kombinowalem, ale nie wpadlem na to  :)

gratefullde

Cytat: kangie w Marzec 10, 2015, 20:14Brawo! Fank szwajcarski i mahogany... Kombinowalem, ale nie wpadlem na to 

Pomogła mi zmyłka Grzesia bo on widział tam forinta ;)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Keef98

Jaaa... Mi tam nitka siada. ;) Idym się napić, przepraszam coś zjem. ;) :P

elem

#33
Cytat: gratefullde w Marzec 10, 2015, 20:12napisz jak skojarzyłeś

he,he, miałem kiedyś LP Mahogany Rush i tyle :)
a na poważnie, to dziś wpadł mi do głowy ten zestaw ale czekałem na jakies potwierdzenie. San Marino na zdjęciu jest, fakt, ale jakoś inny Marino był w głowie wczoraj.Pociąg robił mi też Hook,  a nawet drobne robiły Dr. :)  i takie tam. Kasa=zło czyli Bad (Seeds) ale nic poza tym nie żarło. Uff! :)

Może jeszcze wczoraj, gdybym mógł miec drugi strzał, rzuciłbym Dr Hook & Medicine Show.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

gratefullde

Cytat: elem w Marzec 10, 2015, 20:21
Cytat: gratefullde w Marzec 10, 2015, 20:12napisz jak skojarzyłeś

he,he, miałem kiedyś LP Mahogany Rush i tyle :)
a na poważnie, to dziś wpadł mi do głowy ten zestaw ale czekałem na jakies potwierdzenie. San Marino na zdjęciu jest, fakt, ale jakoś inny Marino był w głowie wczoraj.Pociąg robił mi też Hook,  a nawet drobne robiły Dr. :)  i takie tam. Kasa=zło czyli Bad (Seeds) ale nic poza tym nie żarło. Uff! :)

Może jeszcze wczoraj, gdybym mógł miec drugi strzał, rzuciłbym Dr Hook & Medicine Show.

Skojarzeń miałeś masę, nawet się nie spodziewałem, że tak można to odebrać. Ja się obawiałem, że to zbyt proste i dosadne podpowiedzi były. Ale cieszę się, że jest trafienie ;)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

elem

Ale, że wynalazłeś podpowiedź w hicie Lady Pank?  :o Szacun za to skojarzenie.

Fajnie, że ich przypomniałeś, nie wiedziałem, że wciąz grają. Chyba kupię jakąś płytę z tej okazji.
Którą trzeba miec w pierwszej kolejności?
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

gratefullde

Cytat: elem w Marzec 10, 2015, 20:37
Ale, że wynalazłeś podpowiedź w hicie Lady Pank?  :o Szacun za to skojarzenie.

Fajnie, że ich przypomniałeś, nie wiedziałem, że wciąz grają. Chyba kupię jakąś płytę z tej okazji.
Którą trzeba miec w pierwszej kolejności?

Dla mnie magiczna jest "jedynka" (choć wiem, że dla niektórych ciut archaiczna)  ale wszystkie 4 pierwsze... Uwielbiam koncertówkę FRANK MARINO & MAHOGANY RUSH LIVE z 1978 roku.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

elem

o, to, to miałem, ten koncert kiedyś ale zajechany egzemplarz. Bardzo przepraszam kolegę z którym sie kiedyś na coś wymieniłerm  :-[   Odkupię albo odmienię w ramach pokuty. Hej, heeej, jestes tu kolego? :)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe