Gadżety audio - fakty i mity

Zaczęty przez masza, Maj 31, 2014, 19:46

Poprzedni wątek - Następny wątek

frywolny trucht

Po pierwsze:

Cytat: admin2 w Listopad 30, 2017, 10:27Niestety lawina zabrała trochę wpisów merytorycznych. W razie czego mogę przerzucić.

Cytat: masza w Listopad 30, 2017, 13:06Poszły moje wpisy z mojego wątku w piz...u.

...albo dostaniesz łopatę i sam poprzerzucasz.

Po drugie: wpisy nie zostały usunięte w niebyt, zasiałeś ziarenko w nowym pięknym wątku.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

gratefullde

Arek pisał, że jeśli będzie konieczność to jest możliwość ich przywrócenia .
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

McGyver

Cytat: masza w Listopad 30, 2017, 13:06
Po przedostatniej awanturze wywołanej dzięki koledze bum w wątku miniabyra obiecałem wszem i wobec, że będę pisywał od tamtego czasu tylko w swoich wątkach aby nikt nie mógł wycinać sobie MOICH wpisów po swoim uważaniu.
I co?
Poszły moje wpisy z mojego wątku w piz...u.
Nie przypominam sobie abym w którymś z nich coś złego, obraźliwego czy dwuznacznego na kogoś napisał. Nie ma znaczenia, wycięte bez czytania i na oślep.
Mam już tego dosyć. Nawet we własnych wątkach nie można pisać bez obawy o niczym nie uzasadnioną cenzurę.

W związku z tym życzę wszystkim zdrowych spokojnych świąt i szczęśliwego nowego roku bo raczej nie będzie już okazji...
Ale przecież te wpisy nie poszły wpizdu, tylko zostały wydzielone do nowego wątku. Są tam, przed chwilą czytałem. Uważam to za uzasadnione posuniecie. I diametralnie różniące się od całkowitego wyekspediowania wpisów w niebyt, nawet z pominięciem śmietnika. Jedyna drobna uwaga, tutaj powinien się wyraźnie pojawić link prowadzący tamże. Więc bardzo Cię Masza proszę, nie fochuj się zbyt pochopnie.

MAC

#128
Ja nie mówię, że poszły wpizdu tylko o fakt ruszania moich wpisów w moim wątku. Wpisów, które nie naruszają ani netykiety ani jakichkolwiek regulaminów. Po prostu ktoś tak zdecydował, że nie będą w tym miejscu i już.

Wychodzi na to, że trzeba własną stronę sobie otworzyć żeby być pewnym, że jutro coś co napisałeś będzie w tym samym miejscu w nie zmienionej formie. Więc jak tak to kupie sobie kajet i zacznę pisać pamiętnik.
Internety do tego nie sa mi potrzebne.

Kłaniam się nisko


admin2

Macieju Pierwszy Drażlwy Fochnięty! Otrzymałeś więc niniejszym owszem tudzież aczkolwiek ponieważ czasowo insygnia władzy. A więc łopatę! Poprzerzucaj wpisy ważne te, lekką ręką przeniesione, bez pomyślunku żadnego, doznaj rozkoszy sprzątania wątków. Niech moc będzie z Tobą!