Teraz słucham

Zaczęty przez gratefullde, Maj 30, 2014, 12:19

Poprzedni wątek - Następny wątek

wojtek41

Nad biurkiem musi byc mapa, aby dostrzec hektary radzieckiej przestrzeni w realizacji planow muzycznych.... ;)

gratefullde

Nie mam biurka. .. może pozyczę z biura by przetestować ową konfigurację :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41

Jak ruskiej mapy tez nie masz, to nie targaj na daremno  ;D

gratefullde

Sie wie ;) mapę też załatwię
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

miniabyr

#454
Dziś nabyłem za 30 zł płytę w znakomitym stanie i z epoki(mono) i właśnie słucham, czyli............Mieczysław Fogg "Śpiewa piosenki swojej młodości" Historia polskiej piosenki i kultury.Co ciekawe nie ma przerw między utworami ! Taki mix ,jeden utwór składający się kilku części. Pierwszy raz coś takiego słyszę w polskiej realizacji.
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

wojtek41

Szelak czy 10"..?
Zazdroszcze...)

miniabyr

#456
Nie nie szelak.Pełnowymiarowe wydanie Polskich Nagrań  z niebieskim nadrukiem na lejblu .....każdemu wolno kochać .....lalala. Ale mój środek jest niebieski.
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

wojtek41

Moze chcesz sprzedac   ;D

miniabyr

 :o ;D nie,nie ......to ostatnia niedziela ......Dziś zakupilem sporo winyli ,pomyłem ,wymieniłem koperty.....i lalala.Za chwilę polecą Jacques Loussier Trio Plays Bach płyty 1,2,4,5 nie usało mi się kupić 3,może  przegapiłem ,ale do sklepu wrócę i przekopię jeszcze raz wszystko.Cholera 1 wydania ,decca ,gruby winyl i po 25 zeta za sztukę. ;D
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

masza

Mam Loussiera wszystkie 5 :)
A takim Mietkiem Foggiem wcale bym nie pogardził.

miniabyr

Masza sklep/szrotownia na ul.Tamka, A Mieczysław gra że ho, ho . Ani jednego pyknięcia ,cichutko jak niePolskie Nagrania.......Dawnych wspomnień czar......lalal
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

wojtek41

#461
Ostatnie takie fajne, to mnie sie Kabaret Starszych Panow  trafil  :)

wojtek41

Kiedys tej plyty nie trawilem. Kiedys,. Teraz uwazam, ze jest bardzo dobra.

merlin1973

teraz słucham-- ;D ;D ;D
Pozdrawiam S.CH.

miniabyr

#464
Oldfield.Dzwony- z tych nut się wyłaniają- rurowe.
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

wojtek41

#465
Dzis dolozylem do wzmacniacza Mullardy 12ax7 z 1965. Siedze i slucham. W preampie NOS 12ax7 Dynaco (czyli Telefunken)....Tez dzis wlozone. Czyli mam balagan w uszach i musze sie przyzwyczaic....)
A wy mi tu nuty przed nos.....)

merlin1973

Cytat: miniabyr w Grudzień 19, 2014, 23:56Oldfield.Dzwony- z tych nut się wyłaniają- rurowe.
dokładnie, zaczynam słuchac jego "ambitniejszą" dyskografie :)
Pozdrawiam S.CH.

wojtek41

Joe. Zawsze lubilem......Mam kilka winyli -)

Wireless

Pozdrawiam, Wireless

frywolny trucht


masza

A ja cały dzień słucham sobie RMF Classic
Cały czas lecą streńkie "christmasowe" hity.

frywolny trucht



Dziś w Trójce usłyszałem i za mną łaziło.

gratefullde

A ja dziś dzień ze Stevem Hackettem spędziłem a teraz Piciu Gabriel sobie pomyka z płyty Us
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

masza

A ja sobie, żonie i najstarszej córce zrobiłem dzisiaj prezent gwiazdkowy i zakupiłem juz bilety na AC/DC 


gratefullde

To piękny prezent,  taki familijny no i chyba jedna z ostatnich okazji by ich zobaczyć "na żywo"
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9