Pink Floyd

Zaczęty przez amati74, Listopad 29, 2016, 19:21

Poprzedni wątek - Następny wątek

amati74

Powiedz ze ci Mikołaj kolumny przyniósł chyba żona wierzy w Mikołaja a Mikołajem może być jakiś nieznany żonie twój znajomy albo jeszcze lepiej poproś szefa niech ci je przywiezie do domu w prezencie.  Podaruj ci te kolumny bo ceni twoja pracę i zasługujesz na te kolumny.  Żona będzie dumna z ciebie

Artur


amati74

Będę musiał podjechać po nową płytę Pink Floyd do sklepu Sainsurys bo tam PF tańsze o £6 niż w muzycznym, pogłupieli z tymi cenami

Artur

Gelo5

Cytat: amati74 w Grudzień 20, 2016, 14:15
Powiedz ze ci Mikołaj kolumny przyniósł chyba żona wierzy w Mikołaja a Mikołajem może być jakiś nieznany żonie twój znajomy albo jeszcze lepiej poproś szefa niech ci je przywiezie do domu w prezencie.  Podaruj ci te kolumny bo ceni twoja pracę i zasługujesz na te kolumny.  Żona będzie dumna z ciebie

Artur

Najgorzej, że nie mam szefa :)

amati74

To powiedz żonie że jako szef musisz się jakoś prezentować w oczach innych ludzi z tymi nowymi kolumnami nowe lepsze kolumny wyższy poziom posiadania i statusu jak Mercedes czy Ferrari uzasadnij odpowiednio że to co prawda nie dorównuje jej urodzie ale nie chciałbyś się czuć gorszy

Artur
[emoji13]

wojtek41

Dziś dostałem, a właściwie kupiłem pierwsze skandynawskie wydanie "The Wall". Okładka ma sticker i ładny laminat/ lakier..? Jednak najważniejsze jest tłoczenie, a to okazuje się być bardzo dobre. Teraz muszę zapolować na DSOTM, najlepiej w identycznym wydaniu.  ;) 
7C 156-63410/11   Sweden   1979


tomasz_pianista

Miałem kiedyś takie, zostawiłem niemieckie:) Z resztą dla mnie niemieckie gra lepiej niż UK...
Grupa ratowania poziomu.

wojtek41

To szwedzkie jest bardzo dobrze wytłoczone. Zresztą jeśli będzie okazja to polecam zakup, zwłaszcza że tanio można wyrwać.  ;) Moje kosztowało w przeliczeniu +/- około 10 euro.

rudy-102

Cytat: wojtek41 w Marzec 27, 2017, 21:46kupiłem pierwsze skandynawskie wydanie "The Wall".
Masz jakieś inne do porównania?

Ja porównywałem tylko niemieckie z holenderskim i wydaje mi się, że holenderskie jest trochę lepsze.

wojtek41

Pierwsze z US i chyba pierwsze japońskie. Tylko gdzie ono jest...?  :o

rudy-102

Cytat: wojtek41 w Marzec 27, 2017, 22:04Pierwsze z US i chyba pierwsze japońskie.
Bogacz :)

wojtek41

Rozumiem, że masz niemieckie  :D

rudy-102

Nie. Mam holenderskie.

rudy-102

Zastanawiałem się jeszcze, czy kupić sobie najnowsze wznowienie, ale jeszcze nie kupiłem.

wojtek41

Poprzednie wznowienia Floydów były ok ? Sam się zastanawiam... ::)

cafedelmar

Może Was zdziwię, ale dla mnie The Wall to najgorsza płyta Floydów. Po prostu komercyjny gniocik. Floydów zacząłem słuchać w pierwszej połowie lat 70 i twierdzę, ze najlepszą płytą jest Wish you were here. Nie rozumiem fenomenu The Wall... dla mnie to taka sama zapowiedz końca jak And then we wrere three w przypadku Genesis.
Pozdrawiam.
Denon PMA720AE, Quadrale QLX, HECO Music Style 900 , Fonica GS464, Pioneer PLX500, PioneerDV420V, Technics SL-PG340A, Sony STR DE545

rudy-102

Cytat: wojtek41 w Marzec 27, 2017, 22:11
Poprzednie wznowienia Floydów były ok ? Sam się zastanawiam... ::)
Tak, tylko że mnie rozczarowało ostatnie wydanie "Wish You Were Here". W porównaniu do niemieckiego tłoczenia z epoki brzmi sporo gorzej.

wojtek41

Każdy ma swoje zdanie. :) Dla mnie najciekawsi byli jeszcze przed DSOTM.

wojtek41

Cytat: rudy-102 w Marzec 27, 2017, 22:19Tak, tylko że mnie rozczarowało ostatnie wydanie "Wish You Were Here". W porównaniu do niemieckiego tłoczenia z epoki brzmi sporo gorzej.
Czyli zostanę przy tym co mam. Plus okazje takie jak dzisiaj. Nie ma ciśnienia. :)

rudy-102

Cytat: cafedelmar w Marzec 27, 2017, 22:16Po prostu komercyjny gniocik.
Ach nie. Czuć tam megalomaństwo Watersa aż do bólu, ale lubię ją.

rudy-102

Cytat: wojtek41 w Marzec 27, 2017, 22:21Plus okazje takie jak dzisiaj.
No właśnie. Tego natłoczono w milionach sztuk i gdzieś jeszcze leżą te NM i na nas czekają :).

wojtek41

Rudy. Jak wypada w nowym wydaniu "Final Cut" ? Wielu jej nie znosi, a ja bardzo lubię. :)

rudy-102

Mam tylko to nowe wydanie, a porównać mogę wyłącznie z kasetą nagrana kiedyś tam.
Sorry.

wojtek41

Przestań. Ważne są Twoje odczucia. Fajnie wytłoczona ?

rudy-102

Tłoczenie jest w porządku i miło się tego słucha. Żadnych negatywnych niespodzianek. Natomiast poligrafia dała trochę nogi bo mocno przesadzili z kontrastem. No chyba, że oczy mi się starzeją i tylko wydaje mi się, że kiedyś lepiej to wyglądało. :)

MAC

Lepszego mastera w życiu nie słyszałem