Moja kolekcja - co mam na talerzu

Zaczęty przez juter22, Lipiec 26, 2017, 21:54

Poprzedni wątek - Następny wątek

juter22

#300
Cytat: GregWatson w Maj 26, 2018, 08:57
juter22 - skrobnij coś o tym gramofonie jak Ci się sprawuje. Może mi się kiedyś taki trafi. Czytałem o nim trochę i ma sporo zalet. Jak na tamte czasy powstał niemal w technologi kosmicznej (niektóre jego elementy). Ciekaw jestem jak to wygląda na tle wcześniejszych Twoich doświadczeń z gramofonami.
Pozdrawiam
Grzesiek
Gramofon jest fantastyczny jak i dźwiękowo taki z wyglądu, to potężna maszyna, pierwszą i najważniejszą różnicą nade ważną dla mnie to uziemienie/wyciszenie, bo jest kompletna cisza, podczas grania na tych samych komponentach pre+sut.
Reszta kwestii dźwiękowych to tak jakby przesiąść się ze skodii fabii do audi a8, mniej więcej rzecz jasna, scena, powietrze, detal, b.dużo nowych wybrzmień, wcześniej "ukrytych", całość przekazu się otworzyła.
Całkowicie mnie nie dziwi fakt, że 30 lat temu można było za równowartość kupić połowę Marszałkowskiej w Wawie, a dziś ceny nadal szybują b.wysoko, adekwatnie do walorów sonicznych.


juter22

Wrzucam aktualnie słuchane...
Fantastyczna edycja na RSD 2018 Pink Floyd "The Piper at the Gates of Dawn" oraz kapitalna reedycja BANG "Music" wydana przez Svart Records w grubym kartonie, czerwonym winyl i świetna realizacja.
Oba album to MUS dla fanów i lajkowników  8) 8) 8) 8)

juter22

Fantastyczny początek Dnia Dziecka  8) 8) 8)
1. Monster Magnet - 25 TAB - oooo! jak ja się zdziwiłem jak posłuchałem tego albumu, mega kwaśna sprawa, bardzo psychodeliczny trip w najlepszym stylu, co ciekawe nagrany przed debiutem, wydany później ze względu na obawy dotyczące przyjęcia go przez potencjalnych nabywców  :o  ;D fantastyczna pozycja
2. Dub War "Wrong Side Of Beautiful" - to band którego w czasam liceum słuchałem na okrągło, każdy number znany na pamięć i każdy to hit ;) niestety nie widziałemich na żywo, za młody byłem na ten czas, ale jak Skindred miałem okazję, mega energia i czad. Polecam sprawdzić, mieszanka dub/elektroniki z potężną rockową dawką. Dla mnie MUS  8) 8) 8)
3. Pallbearer "Sorrow and Extinction" fantatctyczny debiutacki album doom-rockowy przyplatany z psychodelią, w wydaniu "pomazanych" niebiesko-fioletowych winyli
4. Drake "If You're Reading This It's Too Late" mega się relakcyję słuchając rapu i to rapu z najwyższej półki, dla mnie Drake to pierwsza liga, gość z Kanady co ciekawe, scena go nie odrzuciła i Stany i reszta świata pokochała. Super chill  8) 8) 8) 8)

Lyset

ROBERT MAKSYMILIAN BRYLEWSKI 25.05.1961/03.06.2018
GABBA-GABBA-HEY!!!

Kenwood BLM802WH/Kenwood BM450/Braun BT5090/Yamaha XSR900/Yamaha XF425

Lyset

Jutro lecimy do Berlina wiec wrzucilem na rozgrzewke  :pij:

Kenwood BLM802WH/Kenwood BM450/Braun BT5090/Yamaha XSR900/Yamaha XF425

Lyset

Germanii ciag dalszy.Maly talerz poniewaz siedem piw i pol butelki czerwonego wina spowodowaly ze lapki sie dziwnie poruszaja.
'heavy zooo' to moim zdaniem najsmaczniejsze danie zaserwowane przez niemiecki duet Beehoover.
Stoner/Doom/Rock/Metal-tak mowia internety.
Mozna sluchnac za friko:   https://beehoover.bandcamp.com/album/heavy-zooo

Kenwood BLM802WH/Kenwood BM450/Braun BT5090/Yamaha XSR900/Yamaha XF425

Nera

Cytat: Lyset w Czerwiec 12, 2018, 00:27
Germanii ciag dalszy.Maly talerz poniewaz siedem piw i pol butelki czerwonego wina spowodowaly ze lapki sie dziwnie poruszaja.
'heavy zooo' to moim zdaniem najsmaczniejsze danie zaserwowane przez niemiecki duet Beehoover.
Stoner/Doom/Rock/Metal-tak mowia internety.
Mozna sluchnac za friko:   https://beehoover.bandcamp.com/album/heavy-zooo


O cholera, ta płyta ma tak cudowny design, ze aż wysłalem znajomym i partnerce.

Dałoby się to gdzieś od ręki kupić? :O Nieziemska

Lyset

Cytat: Nera w Czerwiec 12, 2018, 16:05
Cytat: Lyset w Czerwiec 12, 2018, 00:27
Germanii ciag dalszy.Maly talerz poniewaz siedem piw i pol butelki czerwonego wina spowodowaly ze lapki sie dziwnie poruszaja.
'heavy zooo' to moim zdaniem najsmaczniejsze danie zaserwowane przez niemiecki duet Beehoover.
Stoner/Doom/Rock/Metal-tak mowia internety.
Mozna sluchnac za friko:   https://beehoover.bandcamp.com/album/heavy-zooo


O cholera, ta płyta ma tak cudowny design, ze aż wysłalem znajomym i partnerce.

Dałoby się to gdzieś od ręki kupić? :O Nieziemska

Jeszcze ciekawiej jest w srodku  ;-)

Kupic mozna:    https://www.discogs.com/sell/list?master_id=598438&ev=mb
Kenwood BLM802WH/Kenwood BM450/Braun BT5090/Yamaha XSR900/Yamaha XF425

Lyset

Piwa nie bylo dzisiaj,wina nie bylo dzisiaj,rece sie nie trzesa wiec leca dwunastki.
Coroner 'No More Color',moim zdaniem jeden z najciekawszych albumow w historii Metalu.


Kenwood BLM802WH/Kenwood BM450/Braun BT5090/Yamaha XSR900/Yamaha XF425

Flip Back

Takie pudło przytargałem do domu. Będzie oglądane i słuchane.  ;D

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

il cattivo

Dziś odgrzewam starocie.

Lyset

O matko boska elektryczna!Stary Laibach jest ciezko strawny!
Kenwood BLM802WH/Kenwood BM450/Braun BT5090/Yamaha XSR900/Yamaha XF425

il cattivo



juter22

Ja też coś wrzucę ażeby nie było, ostatnio choroba mnie wykańcza do tego stopnia,że nie byłem w stanie słuchać muzyki  :o :(
Obecnie już wracam do żywych, oraz aktywności na forum  8)
A tu kilka fot ode mnie:
1. NWA - Straight Outta Campton - klasyk klasyków prosto z Campton od Dr.Dre Eazy-E Ice Cube'a MC Ren'a oraz DOC, nic dodać nic ująć, must be dla fanów gatunku
2. Kendrick Lamar - To Pimp a Butterfly - trzeci studyjny album, również z udziałem Dr.Dre, fantastyczne granie, bardzo gościa lubię
3. KŁY - Szczerzenie oraz Taran-Gai - debiut oraz demo, póki co brak wydania na lp, dlatego cd, ale to granie definiuje moc polskiej sceny metalowej i to tej po "czarnej" stronie, dla każdego do polecenia, black metal zagrany na najwyższym poziomie do tego w formie avantgarde, którą może zaakceptować laik, przy całkowitej autentyczności i lojalności dla sceny - POLECAM

Lyset

Pyszna kolacja na talerzu czyli  Melvins ‎ 'Live At Third Man Records'.

Kenwood BLM802WH/Kenwood BM450/Braun BT5090/Yamaha XSR900/Yamaha XF425

juter22

Mam z tej serii Mudhoney i The Kills - fantasyczne koncerty i ich realizacja, kupiłem podczas wizyty w Stanach zawsze mnie to dodatkowymi wspomnieniami nastraja  8) ;D

Lyset

Ja ciagle glodny  ;)
Wrzucilem wiec na dokladke Jello Biafra With The Melvins ‎ 'Never Breathe What You Can't See'.

Kenwood BLM802WH/Kenwood BM450/Braun BT5090/Yamaha XSR900/Yamaha XF425

juter22

coś tam gra - nawet o tej porze  8)

Lyset

Stare bicie,31C 064 85444,baaaaardzo dobry album.Ostatni kawalek masakruje!

Kenwood BLM802WH/Kenwood BM450/Braun BT5090/Yamaha XSR900/Yamaha XF425

juter22

Dziś moje urodziny, a na przyjęcie zaprosiłem taaaaakiie GWIAZDY  8) 8) 8) 8)

frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93


Lyset

Sto lat   :np:
I dwa tysiace winyli   ;)
Kenwood BLM802WH/Kenwood BM450/Braun BT5090/Yamaha XSR900/Yamaha XF425