The Rolling Stones

Zaczęty przez Keef98, Kwiecień 28, 2015, 20:23

Poprzedni wątek - Następny wątek

Flip Back

No dawaj do nas, na Narodowy!
Bilet kupisz przed koncertem w normalnej cenie.

Keef98

Lądują w piątek około 17:15 na Okęciu. W sumie wypadałoby wpaść i zobaczyć czy z głosem Micka jest wszystko OK.
Na pewno zagrają "Paint it Black", jestem w raju ;D

Ciekawe co będzie do wyboru w głosowaniu?

marekw 76

Z głosem Micka wszystko w porządku  :) Generalnie są w świetnej formie a przynajmniej jeszcze w maju byli :)
stereo: Musical Fidelity M8XI,Ad Fontes z dwoma ramionami + AT-OC9ML/ll + Philips GP500 + NUDAmini (MM/MC)
Lector CDP 7tl; Denon 3910; Teac V 5000; YB Zonda S.
K.D: Marantz SR 6007; Tonsil Siesta 5.0; STX S 250 n

miniabyr

#103
   kurcze nie mogę wkleić linku z youtubehttps://www.youtube.com/watch?time_continue=63&v=NOWGaKONX6E
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

Piterski

Jak na to patrzę to ... proszę się tylko nie oburzać ... ale przypomina mi to horror o zombi  ;)

Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

Keef98

Cytat: marekw 76 w Lipiec 05, 2018, 22:28
Z głosem Micka wszystko w porządku  :) Generalnie są w świetnej formie a przynajmniej jeszcze w maju byli :)

Znalazłam coś takiego:
https://terazmuzyka.pl/aktualnosci/czytaj/mick-jagger-chory-niepokojace-doniesienia-po-koncercie-the-rolling-stones-w-pradze.html

Keef98

Hehe... Vasa miał rację 😂
Aktualnie nie ma vote song i raczej nie będzie głosowania, ale Stonesi ponoć planują niespodziankę, więc nie wiem czego się spodziewać.

miniabyr

Keef  zazdroszczę że będziesz na ich koncercie . Wczoraj wsiadłem sobie na skuter i wieczorem po burzy pojechałem sobie  pod stadion  zobaczyć jak idą przygotowania do dzisiejszego koncertu . Oczywiście dupę zobaczyłem bo już wszystko zostało ogrodzone . Ale czuć było ,że to będzie duże wydarzenie !Może nie jestem największym ich fanem ,ale to obecnie kapela Nr.1 czy się to komuś podoba czy nie .
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

Keef98

Wczoraj pod hotel podjechało BMW wynajęte przez zespół, chwilę potem wyszedł ochroniarz Ronniego, ale samochód odjechał tylko z kierowcą, więc poleciałam na tył hotelu pod parking, ale pewnie było za późno. Ludzie, oczywiście uznali sytuację za zabawną, niektórzy goście hotelowi się z nas śmiali. W sumie to komiczne, małolaty biegają za tRS, ale co mi tam 😂 Kilka razy z hotelu wyszli różni aktorzy, a gdy podjechała Anja Rubik, to myslala, że to do niej przyszliśmy 🙃

vasa

Cytat: Keef98 w Lipiec 08, 2018, 09:30
Wczoraj pod hotel podjechało BMW wynajęte przez zespół, chwilę potem wyszedł ochroniarz Ronniego, ale samochód odjechał tylko z kierowcą, więc poleciałam na tył hotelu pod parking, ale pewnie było za późno. Ludzie, oczywiście uznali sytuację za zabawną, niektórzy goście hotelowi się z nas śmiali. W sumie to komiczne, małolaty biegają za tRS, ale co mi tam [emoji23] Kilka razy z hotelu wyszli różni aktorzy, a gdy podjechała Anja Rubik, to myslala, że to do niej przyszliśmy [emoji854]
[emoji23]🤣[emoji23]

[emoji485][emoji377]

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

Keef98

Mniej więcej tak to wygląda 😂😜

Flip Back

Cytat: miniabyr w Lipiec 08, 2018, 07:23Może nie jestem największym ich fanem ,ale to obecnie kapela Nr.1 czy się to komuś podoba czy nie .
Pełna zgoda!

Cytat: Keef98 w Lipiec 08, 2018, 10:17Mniej więcej tak to wygląda 😂😜
No i najlepiej, nie odpuszczać :-)

Keef98

😎

cdt

Jeszcze mnie bolą nogi :) . Pomijajac fatalną akustykę stadionu koncert perfekcyjny . Szacun za dwie godziny porządnego rocka .

Księgowy

Keith Richards ur. 18 grudnia 1943 w Dartford
Pro-Ject Debiut III Esprit, Pro-Ject Box SE II, Ortofon Alfa, PM6003, CD6003, Heco Celano 501, Qed 350 xt



kangie

"Biedra edyszyn". Stereo. Na LP mam w wersji mono.

"She smiles sweetly" to mój faworyt z tej płyty.
Life is too short for boring HiFi.

kangie

Life is too short for boring HiFi.