MacBook + Audirvana... transport do DAC

Zaczęty przez gratefullde, Sierpień 22, 2018, 19:53

Poprzedni wątek - Następny wątek

gratefullde

Cześć.
Korzysta ktoś z takiego zestawienia? U mnie MacBook po kablu USB do Questyle 600i. Na Mac'u mam Audirvanę. Powiedzmy, że chciał bym uzyskać sygnał DSD z Apple'booka... Bo na razie nie mogę, co muszę zrobić? Czy jakość DSD można w ten sposób uzyskać z plików iso SACD lub pojedynczych plików dsf czy dff? Kiedy ustawiam w Audirvanie DSD over PCM to słyszę tylko szum. Kiedy przechodzę na convert to PCM to gra i buczy no ale to nie DSD...
Xmos obsługuje tylko natywne DSD czy to tu jest pies pogrzebany?
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

vasa

Cytat: gratefullde w Sierpień 22, 2018, 19:53chciał bym uzyskać sygnał DSD z Apple'booka...
Zapukaj do Bogusia (Dino)
On ostatnio bawił się w DSD.
Tyle że ma uczulenie na Mac'a :D
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

gratefullde

No i temat do zamknięcia. Gryzły się aplikacje bo oprócz Audirvany miałem jeszcze zainstalowanego VOX'a. Po jego usunięciu wszystko ok.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9