Konkurs - ph "Parada oszustów"

Zaczęty przez GregWatson, Lipiec 12, 2014, 13:09

Poprzedni wątek - Następny wątek

GregWatson

W imieniu sponsorów oraz swoim własnym zapraszam wszystkich chętnych oraz zainteresowanych na dzień jutrzejszy (niedziela ok godz.12.oo) gdzie po raz pierwszy zapoznacie się z zasadami w nowym konkursie ph "Parada oszustów".

Nagrody już czekają.

(To była reklama oraz lokowanie produktu)  ;D

Trochę tego i trochę tamtego też.

frywolny trucht

Oto płyty do wyboru. Nagrodę stanowi jedna. Standardowo są to egzemplarze zafoliowane, wprost z półki sklepowej :)



Pierwszy raz zetknąłem się z nimi  z rok temu i kupiłem za wyraźnie wyższe kwoty. Wtedy dość szybko zostały wykupione, teraz pojawiły się ponownie.  Mam więc  je, Tom należy do ulubionych mojej żony, obie grają świetnie, a przy obecnych cenach...


gratefullde

Ale Rhino świetnie wydaje płyty.  Tak świetnie,  ze moim zdaniem, nie ma sensu dawać dawać 1400 zł za reedycje w boxie z analogue Production The Doors,  skoro całość m8zna miec7 za ulamek tej kwoty, wlasnie z Rhino.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

GregWatson

"Parada oszustów" - konkurs polegający na wytypowaniu na podstawie zgromadzonych podpowiedzi wykonawcę/zespół.
Każdego dnia ok godz 20.oo będę prezentował trzy podpowiedzi ale tylko jedna z tych podpowiedzi będzie prawdziwa, pozostałe będą albo zmyślone albo będą dotyczyły innego zespołu/wykonawcy. Cały czas prawidłowe podpowiedzi będą dotyczyły oczywiście tego samego wykonawcy/zespołu, czyli zgromadzone podpowiedzi od niedzili do soboty włącznie będą mówiły o tym samym zespole czy też wykonawcy - to tak aby sprawa była całkowicie jasna.

Dziś o godz 20.oo pierwsza runda czyli pierwsze trzy podpowiedzi będą czekały na wszystkich chcących wziąć udział w konkursie.


A na razie przypomnę zasady konkursu:

1. Każdy z biorących udział w konkursie ma prawo jeden raz dziennie podać odpowiedź na przytoczone podpowiedzi prowadzącego konkurs. Nie można kumulować odpowiedzi tzn. zbierać je do kupy i na trzeci dzień konkursu podać np. trzy różne odpowiedzi (a nóż któraś będzie prawidłowa).
2. Ok. godz. 20.oo każdego dnia rozpoczynając od niedzieli (czyli dzisiaj) a kończąc na sobocie pojawiać się będą podpowiedzi dotyczące konkursu.
3. Biorący udział w konkursie wpisuje swoją odpowiedź (czyli wykonawcę/zespół) w dowolnym momencie każdego dnia ale tylko jeden raz.
4. I najważniejsze. Wygrywa ten, kto najszybciej poda prawidłową odpowiedź, liczyć się będzie kolejność wpisów na forum (gdzie podana jest dokładna godzina i minuta).


Życzę wszystkim powodzenia oraz dobrej zabawy.
Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

UWAGA! UWAGA!

Przygotować się bo za godzinę wypuszczam pierwszego króliczka.
Trochę tego i trochę tamtego też.

gratefullde

#5
Czekamy






[poprawiłem tytuł, jakieś krzaki się wdarły]
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

GregWatson

- 4 facetów lub coś koło tego, grająca hard rock i heavy metal, lata 60-te,
- 5 facetów lub coś koło tego, grająca hard rock, lata 60-te,
- 3 facetów lub coś koło tego, grająca rock, lata 60-te,


i nie mówcie że niczym się nie różnią.


Przypominam iż tylko jedna podpowiedź jest prawidłowa. Jutro następne trzy podpowiedzi i tylko jedna będzie prawidłowa i będzie można dokleić do jednej podpowiedzi z dnia dzisiejszego.

ZAPRASZAM.
Trochę tego i trochę tamtego też.

elem

Trzeba strzelać , będzie łatwiej nastepnego dnia :)

Led Zeppelin
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

Waluch

obstawiam The Who


no i ogromnie się cieszę ,że konkurs typowo z mojego 'podwórka'

kangie

Cytat: GregWatson w Lipiec 13, 2014, 20:01- 4 facetów lub coś koło tego (...)
Co to znaczy "lub coś koło tego"?

Black Sabbath

elem

Może znaczyć wszystko, ale 4 pancernych i psa chyba można wykluczyć ;)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

wojtko9m

Witam. Na pierwszy ogień to Judas Priest.

Two-FacedGirl

Pozdrawiam

GregWatson

Jesteście za dobrzy - już po pierwszej podpowiedzi tak blisko, no, no.
Muszę trochę zamieszać tak ażeby podkręcić zabawę. Tylko jedna podpowiedź jest prawidłowa.


Kraj pochodzenia zespołu:

- Australia lub Nowa Zelandia,
- Wielka Brytania lub Szkocja i Irlandia,
- Niemcy lub Holandia,
- Polska, NRD, Węgry,
- Stany Zjednoczone lub Kanada,

No to do jutra!
Trochę tego i trochę tamtego też.

elem

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

kangie

Jak w ryj strzelił - SCORPIONS!!! :-)

frywolny trucht

"3. Biorący udział w konkursie wpisuje swoją odpowiedź (czyli wykonawcę/zespół) w dowolnym momencie każdego dnia ale tylko jeden raz."

kangie

W morde strzelil. W takim razie prosze o rezerwacje nazwy Scorpions do polnocy :-)

Waluch

mój strzał na dzisiaj to:
Grand Funk Railroad

Two-FacedGirl

Jak nie DEEP PURPLE to co?  ;)
Pozdrawiam

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

frywolny trucht

Powiększamy pulę nagród o pozycję:





Nagrodą jest jedna, nowa, zafoliowana płyta, do wyboru z powyższych trzech.

GregWatson

Cytat: kangie w Lipiec 14, 2014, 08:35
Cytat: GregWatson w Lipiec 13, 2014, 20:01- 4 facetów lub coś koło tego (...)
Co to znaczy "lub coś koło tego"?

Black Sabbath


Umknęło mi to pytanie jakoś za co sorry wielkie ale już odpowiadam:
często składy zespołów się mieszają jedni przychodzą, drudzy odchodzą ale powiem szczerze, że ja bym specjalnej uwagi do tego nie przykładał.
Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

Już za dwie godziny dosyć istotna podpowiedź. Nie wiem czy to już nie będzie koniec konkursu ;D
Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

Czas na następną enigmatyczną podpowiedź:

W nazwie zespołu znajduje się litera:

- S,
- C,
- O.



A jutro zapodam z ilu liter składa się pełna nazwa zespołu.
Trochę tego i trochę tamtego też.