Konkurs - ph "Parada oszustów"

Zaczęty przez GregWatson, Lipiec 12, 2014, 13:09

Poprzedni wątek - Następny wątek

kangie

Rozumiem, ze nie padla jeszcze prawidlowa odpowiedz --> ?

elem

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

Waluch

strzał na dziś to :

The Animals

frywolny trucht

Orkiestra symfoniczna  w czasie grypy.
Czterech, może pięciu. Bo trzydziestu  gnije w wyrach.

wojtko9m


Flaem


GregWatson

#31
No i stało się. A miało być tak pięknie. Okazuje się że i po jednej literce można odgadnąć zespół.
A w tym tygodniu jest nim zespół:




Więc jak wszystkim wiadomo płytę wybierać będzie:

elem

Wielkie gratulację.

A całe zawiedzione towarzystwo zapraszam na niedzielę do nowego konkursu ph. "Enigma"
gdzie gościć będą zespoły i utwory polskie.
Trochę tego i trochę tamtego też.

kangie

Gratulacje! Ale przecież UFO powiązane jest ze Scorpions. Gdyby nie Rudolf Schenker i nie jego lekcje gry na gitarze udzielane swojemu bratu Michaelowi, to nie byłoby chyba zespołu UFO ;)

elem

:) :) :)

kangie, byłeś blisko ;)

to UFO zostało mi w głowie od poprzedniego konkursu ( DECCA ).

Coraz lepsze te Twoje konkursy Watsonie :)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

GregWatson

Zauważ Kangie iż przyczyniłeś się jawnie do odgadnięcia tego zespołu bo zaraz po Twoim poście padła prawidłowa odpowiedź - przynosisz ludziom szczęście  ;)
Ale myślę iż w następnym konkursie ph "Enigma" będzie lepiej.
Trochę tego i trochę tamtego też.

frywolny trucht

Gratuluję. Jestem niepocieszony, że nie trafiłem.

Proszę na priv podać adres do wysyłki. Można tez podać telefon, co przyśpieszy i usprawni doręczenie.
Tak myślę, że kurier Poczty Polskiej umawia się z klientem na odbiór paczki 24, tudzież 48?

pzdr
Arek

frywolny trucht

A! Proszę wybrać płytę. Pozostałe dwie będą stanowiły pulkę nagród dla kolejnego konkursu.

elem

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

GregWatson

Cytat: elem w Lipiec 16, 2014, 10:35
Coraz lepsze te Twoje konkursy Watsonie :)

Dzięki za wsparcie duchowe, znowu byliście lepsi - choć myślałem że dociągnę do czwartku może a tu taki zonk. :o

No ale w nagrodę czekają na Was teraz zajęcia z kryptografii.

Trochę tego i trochę tamtego też.

Two-FacedGirl

Moje gratulacje elem,nieźle to rozkminiłeś :)
Pozdrawiam

kangie

Masz racje. Ja nie przepadam za stylem gry i technika braci Schenker. Uwazam, ze Mattias Jabs gra lepiej od Rudolfa Schenkera. Z kolei Michael dal popalic kolegom z grupy UFO - jesli chodzi o naduzywanie alkoholu. Tak czy siak, nie wiemy co by bylo  z UFO gdyby M. Schenker nie istnial. Moze byloby po prostu gorzej. A moze lepiej. Tego nigdy nie dowiemy sie. Pozdrawiam.

GregWatson

W celu uporządkowania działu zamykam temat.
Trochę tego i trochę tamtego też.