Klub szeroko- i pełno-pasmowców

Zaczęty przez tomekkk1, Wrzesień 03, 2018, 12:11

Poprzedni wątek - Następny wątek

Mikut1982

Na targu staroci ..  teraz nie mamietam czy 20 czy 30zl dalem.

Mikut1982


kefas


wiki

Czekamy na relacje z odnowy...  :)

Tam jest jeden głośnik?
Kolumny JBL, transport, przetwornik, końcówka mocy (pro audio).
Kenwood Model 600, Sony 501, Lite przedwzmacniacz - działka

Mikut1982


Mikut1982

I to w stanie idealnym

Mikut1982

Przypomniało mi się że kiedyś kupilem w lidlu fajny zestawik do renowacji.   Na ubytki były tam kredki.  A na drobne rysy marker.   Całkiem przydatna rzecz. 

kefas

Fajny zestaw może się przydać a u mnie opóźnienie musiałem niektóre wkręty wymienić bo wystawały i nie chciały się zagłębić i znowu zaszpachlować. Może dzisiaj zacznę.

Mikut1982

O to trzymam kciuki , oby wszystko szło jak należy.   Ja dziś swoje skręce.  Może nie są najlepsze ale zawsze mam coś nowego do posłuchania. 

Mikut1982

Tu już zrobione..nigdy nie wyjda tak jak by sie chciało..w domowych warunkach ciężko coś zrobić.

Mikut1982

Tył też odmalowany, same ranty.  Reszta niestety to plastik.

Mikut1982


Mikut1982

A tu kolorek forniru.

Mikut1982


Mikut1982

Nawet samsung s10 nie potrafi zrobic odpowiedniego zdjecia.   Same odbicia światła i dziwne kolory..

kefas


Mikut1982

Mieszanka 4 bejc.  I taki mi wyszedł.   

Mikut1982

Na zdjęciu wyglada tak.  Ale w słoncu delikatnie  mieni się kolorem wiśni.

amati74

Cytat: Mikut1982 w Wrzesień 14, 2019, 11:59
Tu już zrobione..nigdy nie wyjda tak jak by sie chciało..w domowych warunkach ciężko coś zrobić.
Nie narzekaj fajnie wyszły

Old Man Kensey

Fajnie to mało powiedziane  :censored: Wyszły za-je-bi-ście!!! Szacunek, kolejne kolumienki z duszą uratowane dla potomności. Brawo!
System analogowy: Ad Fontes + Denon DL-110 + NUDAmini + Alauda 6C4C SET + NuPrime AC-4 + Zu Audio Omen

kefas

Szarpnęło, gwizdnęło i się potoczyło... pierwsze liście forniru położone.

kefas

Nie obyło się bez kłopotu, 1mm ale fornir bardzo sztywny a ponadto pofalowany po przyklejeniu i dociśnięciu drugą kolumną (a swoją wagę ma) nie docisnęło się należycie. Poszedłem pobiegać gdy wróciłem nic się nie zmieniło, po okł 3 godz zdjąłem docisk i wyprasowałem gorącym żelazkiem, i pomogło

vasa

Chyba zacznę żałować [emoji50]
[emoji4]

[emoji485][emoji377]

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

kefas

Ale w domowych warunkach naprawdę nie jest lekko docisnąć taki długi liść forniru, lecz nie poddaję się tylko w środku będzie jesze trudniej więc może jednak tak jak pisaliście lepiej będzie pomalować. Może jutro przed pracą uda mi się coś jeszcze zrobić.

Melepeta

Sprzęt jest dla muzyki, nie odwrotnie.