Wznowienie serii Polish Jazz

Zaczęty przez elem, Kwiecień 11, 2016, 21:51

Poprzedni wątek - Następny wątek

GregWatson

Nie wiem czy już gdzieś było co prawda na innym forum ale bardzo ciekawy wątek:

https://www.winyl.net/viewtopic.php?f=18&t=2367
Trochę tego i trochę tamtego też.

elem

to troche inna seria ale tez warta wspomnienia.

btw,  Stańko - Music 81 LP - premiera wznowienia przeniesiona (po raz trzeci :) ) na 7 grudnia
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

GregWatson

No to czekamy dalej. Tak, to zupełnie inna seria ale tak dla historii jazzu warto wspomnieć.
Trochę tego i trochę tamtego też.

gratefullde

Cudowna płyta... Nie wiem dlaczego ale właśnie tego spodziewałem się od Pana Jana.

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9


gratefullde

Rozumiem, że bar jest Twój... jedziesz po całości [emoji6]
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

GregWatson

Coś słychać w temacie wznowień?
Trochę tego i trochę tamtego też.

elem

Grześ,

jest już komplet, szczegóły prześlę Ci mailem
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

GregWatson

Paka dotarła cała i zdrowa. Dziękuję Tomasz.

Trochę tego i trochę tamtego też.

elem

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

drizzt

Moja paka też dziś dotarła. Mam już tym samym komplet tego co się dotychczas ukazało z serii Polish Jazz. Mam nadzieję, że brakujące 35 tytułów też doczeka się wznowienia. Np. ,,Unit" Makowicza bardzo brakuje..

Dzięki Tomek :)
Graty się zmieniają, Harbeth zostaje!

elem

Na zdrowie!

Na pewno wszystko wznowią. Na razie wiem, że planują w następnym rzucie  EASY Karolaka.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

amati74

Cytat: elem w Grudzień 20, 2018, 19:20
Na zdrowie!

Na pewno wszystko wznowią. Na razie wiem, że planują w następnym rzucie  EASY Karolaka.
Tomaszu jak  będzie już dostępne Easy Karolaka to ja się piszę na jedną sztukę [emoji4]

elem

Wstępnie koniec stycznia. Ale... LP  Stańko - Music '81 miał prawie trzymiesięczne opóźnienie  ;D
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

amati74

Cytat: elem w Grudzień 20, 2018, 19:26
Wstępnie koniec stycznia. Ale... LP  Stańko - Music '81 miał prawie trzymiesięczne opóźnienie  ;D
To nie ma znaczenia pisze się  na "Easy"  czy będzie za miesiąc czy za pół roku poprstu wpisz mnie na pieste proszę [emoji4]

LampowY

Tylko do mnie nie dotarła?  :o :(

amati74

Są jakieś wieści o Easy? Już styczeń, będzie o czasie czy poślizg?

elem

Arturze, poważni ludzie są na urlopach :)  Żadnych nowych informacji, cierpliwości.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

amati74

Cytat: elem w Styczeń 05, 2019, 22:25
Arturze, poważni ludzie są na urlopach :)  Żadnych nowych informacji, cierpliwości.
Ok delikatnie zaznaczyłem moje zeinteresowanie tematem [emoji12]

GregWatson

Coś tam słychać z następnymi wydaniami Tomaszu?
Trochę tego i trochę tamtego też.

jafi

Nabyłem CD "Małego" Czesława Bartkowskiego "Drums Dream" z 1976 roku.
Słucham od soboty i słucham.
Teraz kolej na Kazia Jonkisza (tę miałem na winylu, ale niesławnie zamieniłem na inną... >:()

elem

Cytat: GregWatson w Marzec 11, 2019, 19:32Coś tam słychać z następnymi wydaniami Tomaszu?

Ukazały sie LP Easy - Karolaka z kolegami i Novi Singers - Torpedo. Ale one są w nowej serii  "Polish Jazz Masters" . To nowa marketingowa nazwa na płyty jazzowe z Polskich Nagrań, które ukazały się bez znaczka serii Polish Jazz.
CD mają okładkę z nazwą nowej serii, LP są w oryginalnej szacie graficznej. Ceny bez zmian - 65 zł dla maniaków.
Co do samej serii Polish Jazz, to do wakacji raczej nic nowego nie będzie, poza kolekcjonerskim wydaniem Astigmatic.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

GregWatson

Cytat: elem w Marzec 11, 2019, 21:43Co do samej serii Polish Jazz, to do wakacji raczej nic nowego nie będzie, poza kolekcjonerskim wydaniem Astigmatic.

I coś już więcej wiadomo kiedy możemy się spodziewać ? po wakacjach ?
Trochę tego i trochę tamtego też.

amati74

Cytat: jafi w Marzec 11, 2019, 20:14
Nabyłem CD "Małego" Czesława Bartkowskiego "Drums Dream" z 1976 roku.
Słucham od soboty i słucham.
Teraz kolej na Kazia Jonkisza (tę miałem na winylu, ale niesławnie zamieniłem na inną... >:()
Ja mam obydwie na winylu z epoki i jestem szczęśliwy z tego powodu [emoji4]

GregWatson

Coś już wyszło z tej serii - coś wiadomo? Słyszałem że we wrześniu coś ma być no chyba, że jest jakieś opóźnienie.
Trochę tego i trochę tamtego też.