Transport CD Technics SL-PA10 by McGyver

Zaczęty przez AiwaManiac, Czerwiec 11, 2019, 12:41

Poprzedni wątek - Następny wątek

AiwaManiac

Witam,

Do sprzedania mam transport CD jak w tytule, piękny złoty kolor, z pilotem.
Sprzęt w perfekcyjnym stanie technicznym i bardzo dobrym wizualnym, front praktycznie idealny.

Transport został poddany upgradowi przez McGyvera, nowy zegar z własnym zasilaniem, dodane gniazdo COAX wraz z potrzebnymi elementami dla toru COAX (patrz zdjęcia, oryginalnie były dwa gniazda optyczne), wymienione gniazdo na IEC aby łatwo testować kable zasilające. Napęd czyta płyty błyskawicznie, na czas transportu laser zostanie zabezpieczony przed przemieszczaniem się fabryczna blokadą. Całe modyfikacje są dokładnie opisane przez ich autora w odpowiednim wątku na forum w klubie technicsa.

Dźwiękowo bardzo dobry transport, pogonił swobodnie Teaca VRDS 10. Przekaz idzie od neutralnego delkatnie w strone ocieplenia. Ogólnie przekaz taki jak w w/w Teacu VRDS10 ale w zauważalnie od pierwszych sekund lepszym wydaniu, znacznie lepiej kontrolowany dół pasma.
Daję gwarancję rozruchową 14 dni na sprzęt. Do sprzętu posiadam drugi zapasowy napęd.

W razie pytań proszę o kontakt
530 006 033

Pozdrawiam

tomekkk1

W tym dziale obowiązuje podanie ceny ;)

AiwaManiac

Cytat: AudioAddicted w Czerwiec 11, 2019, 13:51
W tym dziale obowiązuje podanie ceny ;)

Naprawiam przeoczenie:)
Cena jaka mnie interesuje to 2350zł, do małej negocjacji.

Pozdrawiam

tomekkk1

Cytat: AiwaManiac w Czerwiec 11, 2019, 19:57Naprawiam przeoczenie:)

Zostało Ci natychmiast wybaczone  :np: Życzę udanej transakcji  :)

McGyver

Toto naprawdę fajnie gra, a wygląda sześć razy lepiej niż na fotach. Z kwestii wizualnych szczególnie udany jest bardzo czytelny nawet z większych odległości wyświetlacz w pięknym, "lampowym" bursztynowym kolorze. Gdyby nie to, że mam swojego EAD T-1000 to zapewne jeden z tych kilku Technicsów które zmodyfikowałem pozostałby w moim systemie.