Sprzedam wkładkę MC Denon DL-103R, używana 5h.

Zaczęty przez Therion, Listopad 20, 2017, 21:34

Poprzedni wątek - Następny wątek

Therion

Sprzedam Wkładkę Denon DL-103R. Zagrała max 5h. Do mojego gramofonu jednak bardziej pasuje AT-OC9ML/II

Wkładkę kupiłem na fakturę, chyba 2 m-ce temu (nie mam jak teraz sprawdzić). Większość czasu przeleżała w szufladzie, więc nawet te 5h grania to wartość zawyżona. Cena jaka mnie interesuje, to 1.300zł. Headshell nie wchodzi w skład oferty.

Wkładka będzie zapakowana tak, jak oferuje to producent, czyli w oryginalnym pudełku, ze śrubkami z wykresem i ze szczoteczką.

HI-END jest wówczas, gdy jesteś zachwycony. Ja jestem. Phast PP6L6, Audiolab 8200CDQ, Audio Academy Hyperion III LUX,  Transrotor Max,  Gold Note PH-10, Ortofon T-30, MC Rohmann, AT OC9/II, Denon DL 103R, AKG K702 i Sennheiser HD-660S. Kino Domowe: Denon AVR-X3500H. Poprzednio m.in. SE2A3, SE6V6, EL34, KT88, Ad Fontes itd.

Therion

HI-END jest wówczas, gdy jesteś zachwycony. Ja jestem. Phast PP6L6, Audiolab 8200CDQ, Audio Academy Hyperion III LUX,  Transrotor Max,  Gold Note PH-10, Ortofon T-30, MC Rohmann, AT OC9/II, Denon DL 103R, AKG K702 i Sennheiser HD-660S. Kino Domowe: Denon AVR-X3500H. Poprzednio m.in. SE2A3, SE6V6, EL34, KT88, Ad Fontes itd.

cdt

Daj ją na allegro na forum będzie Ci ciężko tu każdy kupował od Jukiego

Therion

Wrzuciłem też na allegro.

Może ktoś będzie wolał z polskiej dystrybucji, to u mnie może kupić trochę taniej. Tak szczerze, to jak się nie sprzeda, to też będzie dobrze. Żal mi bo fajnie gra, ale wpadłem w jakiś trans. Co posłucham płyty na ATOC9, to zaraz mnie kusi, żeby posłuchac tego samego na 103R. Więc waga, regulacja, słuchanie. Nie, chyba jednak fajniej grała ATOC9, więc znowu zmiana, regulacja. Muszę z tym skończyć :)
HI-END jest wówczas, gdy jesteś zachwycony. Ja jestem. Phast PP6L6, Audiolab 8200CDQ, Audio Academy Hyperion III LUX,  Transrotor Max,  Gold Note PH-10, Ortofon T-30, MC Rohmann, AT OC9/II, Denon DL 103R, AKG K702 i Sennheiser HD-660S. Kino Domowe: Denon AVR-X3500H. Poprzednio m.in. SE2A3, SE6V6, EL34, KT88, Ad Fontes itd.

moon

5h grane? z perypetii na temat porownan z AT to spodziewalem sie, ze z kilkadziesiat;)
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

Therion

hehe :) masz rację, to właśnie efekt tych porównań o których napisałem wyżej, dlatego odegrała w sumie kilka, nawet nie wiem, czy kilkanaście płyt.
HI-END jest wówczas, gdy jesteś zachwycony. Ja jestem. Phast PP6L6, Audiolab 8200CDQ, Audio Academy Hyperion III LUX,  Transrotor Max,  Gold Note PH-10, Ortofon T-30, MC Rohmann, AT OC9/II, Denon DL 103R, AKG K702 i Sennheiser HD-660S. Kino Domowe: Denon AVR-X3500H. Poprzednio m.in. SE2A3, SE6V6, EL34, KT88, Ad Fontes itd.